وکیل نرگس محمدی: زندانیان بند زنان در قرچک تهدید شده و امنیت جانی ندارند

10/03/1401 06:13 ب.ظ

وکیل نرگس محمدی، فعال حقوق بشر زندانی، از «تهدید امنیت جانی» زندانیان سیاسی در زندان زنان قرچک از جمله موکل خود و عالیه مطلب‌زاده خبر داد.

وکیل نرگس محمدی، فعال حقوق بشر زندانی، از «تهدید امنیت جانی» زندانیان سیاسی در زندان زنان قرچک از جمله موکل خود و عالیه مطلب‌زاده خبر داد. نسخه چاپی وکیل نرگس محمدی، فعال حقوق بشر زندانی، روز سه‌شنبه ۱۰ خرداد از «تهدید امنیت جانی» زندانیان سیاسی در زندان زنان قرچک از جمله موکل خود و عالیه مطلب‌زاده خبر داد.

مصطفی نیلی در گفت‌وگو با سایت «امتداد» از جمله به ارسال یک پیام تهدیدآمیز از سوی یکی از زندانیان دارای پرونده قتل برای نرگس محمدی و عالیه مطلب‌زاده خبر داد و گفته است: او در این پیام به این دو زندانی سیاسی گفته که «شما را می‌کشم و با این کار مشهور می‌شوم».

او با اشاره به این‌که این زندانی عادی، «هیچ مشکل و درگیری» قبلی با محمدی و مطلب‌زاده نداشته است، گفته که تهدید زندانیان سیاسی توسط زندانیان عادی بدون «هیچ سابقه بحث و اختلاف»، «مشکوک» به نظر می‌رسد. آن‌طور که آقای نیلی گفته است، تلاش برای ایجاد درگیری از سوی چند زندانی عادی هنگام مراجعه نرگس محمدی به پزشک متخصص حاضر در زندان و نیز «تجمع، فحاشی و تهدید» شمار دیگری از زندانیان عادی مقابل بند زندانیان سیاسی در روزهای گذشته از موارد تهدید جانی این زندانیان است.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

برخی پزشکان به‌جای استفاده از کارتخوان از بیمار دلار می‌گیرند!مدیر دفتر بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه بیشتر گزارش‌های مردم از فرار مالیاتی به استفاده نکردن پزشکان از کارتخوان مربوط است و برای آن‌ها پیامک اخطار ارسال خواهد شد، گفت: برخی از مراکز درمانی و کلینیک‌ها به‌جای کارتخوان، افراد را به خرید دلار برای پرداخت هزینه خدمات درمانی وادار کرده‌اند. جدیدا مد شده سکه می گیرن سازمان امور مالیاتی قلابی ۴۳ سال خودتون رژیم ایران دوست داشتید که خدمت به آمریکا کنید و به واقعیت همه شماها عشق تان بهشت دنیاتان آرزوتان آمریکاست که از غارت ایران زندگی شاهان در آمریکا دارید برای همینه کاری کردید پول ملی ایران نابود شود به جاش دلار آمریکا ارزش پیدا کند بعضی از لاکچری فروشان هم جوانانی را استخدام کرده وبرایشان حساب افتتاح وگردشِ مالیِ شان را با حساب آنان انجام میدهند .

نگرانی نخبگان از آینده مبهم ایران؛ تمایل بیش از ۴۰ درصد دانش‌آموختگان به مهاجرت▪️بررسی نهادهای پژوهشی ایران نشان می‌دهد که بیش از «۴۰ درصد» از اساتید، دانشجویان، محققان، پزشکان، پرستاران و فعالان استارتاپی در حوزه‌های مختلف «میل به مهاجرت» دارند که اکثر آنها «مشکلات کشور» را از دلایل عمده مهاجرت خود اعلام می‌کنند.

خبرهای ضدونقیض از توقیف «برادران لیلا» پس از نمایش در جشنواره کنتهیه‌کننده فیلم «برادران لیلا» خبر توقیف این فیلم را «گمانه‌زنی» خواند اما روزنامه جام‌جم مدعی شد این فیلم بایگانی می‌شود چون «پیش از حضور در کن برای پروانه نمایش اقدام نکرده است». James Joyce once said if Dublin 'suddenly disappeared from the Earth it could be reconstructed out of my book.'His 20th-century classic 'Ulysses' follows Harold Bloom as he goes about his day,visiting several pubs including this one,which celebrates Bloomsday every year on June19

جهش قیمت نفت پس از تحریم 90 درصد نفت خام روسیه از سوی پارلمان اروپادر پی توافق رهبران اتحادیه اروپا در خصوص تحریم 90 درصد از صادرات نفت خام روسیه تا پایان سال جاری، قیمت نفت سه‌‌شنبه 10 خرداد بار دیگر به شکلی جهشی بالا رفت

مذاکرات وین؛ ایران می‌گوید «پاسخ مورد انتظاری» از آمریکا دریافت نکرده استسعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران مدعی شد که آمریکا پاسخ مورد انتظار «ابتکارات ایران» در مذاکرات هسته‌ای وین را نداده است.خطیب‌زاده، سه‌شنبه 10

گروهی از جامعه‌شناسان، انسان‌شناسان و اقتصاددانان خواستار آزادی سعید مدنی شدند | DW | 31.05.2022گروهی از جامعه‌شناسان، انسان‌شناسان، اقتصاددانان، پزشکان و دست‌اندرکاران کاهش آسیب‌های اجتماعی در داخل و خارج از ایران در نامه‌ای سرگشاده خواستار آزادی سعید مدنی شدند. او یکی از چهره‌های مطرح جامعه‌شناسی ایران است. باشِ بهش میگم! 🤣😂هروقت افراد باضرر،'اجتماعی'بالا در غرب و آمریکا آزادشدند!بعد.....................!