وکیل احمدرضا جلالی: دستگاه قضایی مصمم و آماده اجرای حکم اعدام است

18/02/1401 09:53 ق.ظ

وکیل مدافع احمدرضا_جلالی، پژوهشگر و زندانی دوتابعیتی محکوم به اعدام گفت دستگاه قضایی جمهوری اسلامی مصمم و آماده اجرای حکم اعدام موکل اوست.ما هم خبر اجرای حکم اعدام آقای جلالی را ما هم مثل دیگران از طریق خبرگزاری ایسنا خواندیم. اعدام زندانیان_دوتابعیتی

«هلاله موسویان»، وکیل مدافع «احمدرضا جلالی»، پژوهشگر و زندانی دوتابعیتی محکوم به اعدام گفت دستگاه قضایی جمهوری اسلامی مصمم و آماده اجرای ... خواندن در ۲ دقیقه «هلاله موسویان»، وکیل مدافع «احمدرضا جلالی»، پژوهشگر و زندانی دوتابعیتی محکوم به اعدام گفت دستگاه قضایی جمهوری اسلامی مصمم و آماده اجرای حکم اعدام موکل اوست.

وبسایت خبر«مدارا»، روز ۱۷ اردیبهشت در گزارشی به نقل از وکیل احمدرضا جلالی نوشت: «امروز که به اجرای احکام مراجعه داشتم؛ گفتند حکم چندین سال است که قطعی شده و تکلیف این پرونده باید هر چه سریع‌تر مشخص شود. آن‌ها گفتند که این بار، برای اجرای حکم اعدام صد در صد آمادگی داریم.»

«احمدرضا جلالی»، پژوهشگر دوتابعیتی ایرانی-سوئدی، شش سال پیش، در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۵، به دعوت چند نهاد دانشگاهی دولتی به ایران سفر کرد؛ اما در جریان سفر بازداشت و در «دادگاه انقلاب» به اتهام «فساد فی‌الارض و جاسوسی برای اسراییل» محاکمه و در نهایت به اعدام محکوم شد.

دیوان عالی کشور، به عنوان بالاترین مرجع قضایی در ایران، حکم اعدام احمدرضا جلالی را تایید کرده است. چهارشنبه هفته پیش، همزمان با برگزاری آخرین جلسه دادگاه حمید نوری در سوئد، خبرگزاری دولتی ایسنا به نقل از «منابع آگاه»، خبر داد که حکم اعدام احمدرضا جلالی تا پایان اردیبهشت اجرا می‌شود. headtopics.com

ادامه مطلب:
iranwire »

فرهاد میثمی در اعتراض به اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی اعتصاب غذا کردفرهاد میثمی، فعال مدنی محبوس در زندان رجایی‌شهر با ارسال نامه‌ای اعلام کرد تا زمانی که اجرای حکم اعدام احمدرضا_جلالی پژوهشگر ایرانی- سوئدی زندانی لغو نشود در اعتصاب_غذا خواهد بود. فرهاد_میثمی حقوق_بشر

اعدام فرخ‌رو پارسا؛ ضديت با سلطنت پهلوی يا زن‌ستيزی آگاهانه؟ | DW | 07.05.2022جمهوری اسلامی ۴۲ سال پیش نخستین وزیر زن تاریخ ایران را اعدام کرد. فرخ‌رو پارسا پیش از اعدام آرزوی 'آتیه بهتری برای زنان' کرد. به باور ایرج مصداقی، تحلیلگر سیاسی، اعدام او خصلتی 'ایدئولوژیک و زن‌ستیزانه' داشته است. همه اعدام ها به دستور انگلیس و آمریکا بود و البته از خرابی ایران، اروپا خوب آباد شده😉 روانش شاد و یادش گرامی ننگ و نفرین ابدی تاریخ بر همه کسانی باد که کمترین صدای اعتراضی در مخالفت با اعدام وحشیانه یک زن متمدن، میهن دوست و فرهیحته توسط آدمخواران ج.ا. از آنان شنیده نشد.

اعتصاب غذای فرهاد میثمی در اعتراض به حکم اعدام احمدرضا جلالیفرهاد میثمی، فعال مدنی با ارسال نامه‌ای از زندان رجایی‌شهر گفت تا زمانی اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی پژوهشگر دوتابعیتیِ زندانی لغو نشود، دست به اعتصاب غذا خواهد زد.

افزایش اختیارات سازمان تعزیرات برای مقابله موثر با پدیده‌های بی‌ثبات کننده بازار/ لزوم هماهنگی همه ارکان نظام و اقناع‌سازی افکارعمومی از سوی مسئولان و رسانه‌ها برای اجرای دقیق طرح مردمی سازی یارانهدر جلسه شورای‌عالی هماهنگی سران قوا مقرر شد: افزایش اختیارات سازمان تعزیرات برای مقابله موثر با پدیده‌های بی‌ثبات کننده بازار لزوم هماهنگی همه ارکان نظام و اقناع‌سازی افکارعمومی از سوی مسئولان و رسانه‌ها برای اجرای دقیق طرح مردمی سازی یارانه ابراهیم رئیسی گمان می‌کرد در دفترش می‌نشیند و دستور می‌دهد که قیمتها کاهش یابند و قیمت‌ها چون برگ خزان، فرود می‌آیند. ثمره‌‌ی این رویای کودکانه، پرواز بی‌وقفه قیمتها شد.. دهن کسب و کارهای خصوصی صاف و اقتصاد دولتی ول خواهد چرخید شما ریال چاپ میکنی و طلا میخری میفرستی لندن.و با پول تو جیب ملت شریک میشی و تورم درست میکنی.بعد نان و انرژی و دارو را گران میکنی چون قاچاق میشه خارج.خوب تو ریال را به گوه کشیدی و پشتوانه ریال را دزدی کردی.حالا چرا باید ما نان جو را ۱۲۵۰۰۰ریال بخریم؟ دولت_مبتذل قحطی_نان

کاهش ۶ تا ۸ درصدی سرقت منازل با اجرای طرح ویژه برخورد با سارقان منزل/ گلایه مردم از هزینه بالای صندوق امانات بانکرییس پلیس پایتخت با اشاره به اجرای تخصصی و ویژه برای برخورد با سارقان منازل گفت: وقتی با افراد و مالباختگان صحبت می‌کنیم که چرا این حجم از ارز و طلا را در منزل نگهداری کرده اند. این افراد از هزینه گزاف صندوق‌های امانت برای نگهداری از این نوع اموال گلایه‌مند هستند و معتقدند هزینه اجاره صندوق امانات بالاست.

دولت در کنار مردم است و حمایت از منافع و معیشت آنها را خط قرمز خود می‌داند/ به زودی با مردم درباره اجرای طرح مردمی سازی نظام پرداخت یارانه ها سخن خواهم گفترئیس جمهور به تلاش‌های دولت و هماهنگی با سایر قوا برای سامان دادن به وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: پس از هفت ماه کار کارشناسی متراکم و مشورت با نخبگان، تصمیماتی به نفع اقتصاد ملی گرفته شده است که به زودی در این باره با مردم صحبت خواهم کرد. یارانه سیخی چنده.با چه یارانه ای میخواهی نان و گوشت وداروی ۶برابر گران شده را جبران کنی؟؟؟ اگا قرار بود اختلاف قیمت به ملت بدی که اصلا گران نمیکردی دولت_مبتذل تسخیرصداوسیما تسخیر_صداوسیما نان_قیمت_جان جناب رئیس جمهور نزدیک به ۴ ماه است نامه ای جهت معرفی طرح تحول صنعت را بالاجبار در سامانه ۱۱۱ حضورتان ایفاد نمودم، پس از بیش از ۱۲۰ روز پس از ارسال نامه، هنوز نامه مطالعه نشده، این چگونه سیستمی جهت ارتباط با مردم است؟ فکر کنم با توجه به فاصله دریافت و خوانده شدن و در نهایت پاسخ نامه های دریافتی، تعدادی از ارسال کنندگان فوت کرده باشند و باید سامانه ارتباط مردمی به واحد ارتباط با ارواح مجهز بشه.