وکیل بابک زنجانی: موکلم مستحق آزادی است | DW | 17.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وکیل‌مدافع بابک زنجانی می‌گوید، موکلش به دلیل انتقال اموال، پرداخت بدهی شرکت نفت و 'همکاری‌‌های موثر'، قانونا حق برخورداری از عفو و آزادی را دارد. رئیس دیوانعالی کشور گفته بود حکم اعدام زنجانی قطعی است.

وکیل‌مدافع بابک زنجانی می‌گوید، موکلش به دلیل انتقال اموال، پرداخت بدهی شرکت نفت و"همکاری‌‌های موثر"، قانونا حق برخورداری از عفو و آزادی را دارد. رئیس دیوانعالی کشور گفته بود حکم اعدام زنجانی قطعی است.

یک روز پس از این سخنان، وکیل بابک زنجانی عنوان کرد که موکلش اموال خارج از کشور خود را به داخل منتقل کرده و بدهی‌های شرکت نفت را نیز پرداخته است. رسول کوهپایه‌زاده با استناد به ماده ۱۱۴ قانون مجازات اسلامی و سخنان مرتضوی مقدم، زنجانی را مستحق بخشودگی و آزادی دانست. زنجانی به اتهام"اخلال در نظام اقتصادی کشور، کلاهبرداری از شرکت ملی نفت، بانک مسکن و تامین اجتماعی، پولشویی، جعل ۲۴ فقره سند و صورت‌حساب‌ بانکی، جعل حواله‌های ارزی و دستور انتقال بین بانک‌ها"، مفسد فی‌الارض شناخته و به اعدام محکوم شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چاقو دسته خودش رو نمی بره

بله بایدم آزادبشن بااون همه دزدی پولوملکو

وکیلش از کجا این حرفو در اورده ،در بهترین صورت واجد شرایط علل مخففه ی جرم هست وتو قانون بعید میدونم همکاری موثر باعث عفو بشه یا صما چرت میگید از قول وکیلش یا وکیلش چرت میگه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کوهپایه زاده: بابک زنجانی اقدامات قابل توجهی انجام داده استکوهپایه زاده: بابک زنجانی اقدامات قابل توجهی انجام داده است وکیل مدافع بابک زنجانی می‌گوید موکلش اقدامات قابل توجهی انجام داده و با توجه به اقداماتی که انجام شده چنانچه وجوه مربوطه مسترد شود قطعا موکل مشمول عفو خواهد شد. میترسید اعدامش کنید؟ 😂😂😂😂 الان چشماشو تار کردن کسی نشناستش 😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رییس دیوان عالی کشور:حکم اعدام بابک زنجانی قطعی استرییس دیوان عالی کشور گفت: حکم اعدام بابک زنجانی قطعی است ولی ممکن است همکاری کند مورد تخفیف قرار گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس دیوان عالی کشور: بابک زنجانی همکاری کند، عفو می‌شودعجب! جرمش پرسپولیسی بودنه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مقام ارشد قضایی ایران می‌گوید بابک زنجانی «همکاری» نکند اعدام می‌شودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. همكاري كنه جاي پول رو بگه يا ادم ها را معرفي كنه يا همكاري كنه دوباره در جابجاي پول دقيقا چه همكاري چاقو دسته خودش رو نمی بره ولمون کن،خوزستان تشنه رو دریاب.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رییس دیوان عالی کشور:حکم اعدام بابک زنجانی قطعی استرییس دیوان عالی کشور گفت: حکم اعدام بابک زنجانی قطعی است ولی ممکن است همکاری کند مورد تخفیف قرار گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان: این استان در حال نابودی است | DW | 17.07.2021اعتراضات مردم خوزستان نسبت به بی‌آبی ادامه دارد. این در حالی است که بحران بی‌آبی و قطعی مکرر برق همچنان باقی است. یکی از مسئولان این استان لب به انتقاد از مدیریت غلط گشوده و نسبت به نابودی این استان هشدار داده است. بنا به گفته بعضی از اهالی خوزستان، رژیم برای سرکوب قیام_خوزستان متوسل به نیروهای حشد الشعبی شده است. قیام_تشنگان یعنی ایران ما درحال نابودیست
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »