وکیل سیامک نمازی از مبتلا شدن ‌سام رجبی، هم سلولی موکلش، به ویروس کرونا ابراز نگرانی کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وکیل سیامک_نمازی از مبتلا شدن ‌ سام_رجبی، هم سلولی موکلش، به ویروس_کرونا ابراز نگرانی کرد سیامک نمازی، از مدیران یک شرکت بازرگانی نفتی، مهر ۱۳۹۴ بازداشت و به اتهام «همکاری با دولت متخاصم آمریکا» به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

وکیل سیامک نمازی، شهروند آمریکایی ایرانی‌تبار که از بیش از چهار سال پیش تاکنون در ایران زندانی بوده است، خبر داد که یکی از زندانیان در سلول موکلش به کرونا مبتلا شده است.

وکیل سیامک نمازی در این رابطه توئیت کتایون رجبی،‌ خواهر سام رجبی فعال محیط زیست زندانی در ایران و، به گفته آقای گنسر، هم‌سلولی سیامک نمازی که از مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونای برادرش خبر داده بود، را بازنشر کرده است. ​در آن توئیت گفته بود که برادرش را از بیمارستانی خارج از زندان به زندان اوین بازگردانده‌اند.

وکیل سیامک نمازی در پایان این رشته توئیت نوشته است که اگر می‌خواهند انسانیت نشان بدهند «اکنون زمان آن است.» سیامک نمازی، شهروند آمریکایی ایرانی‌تبار که بیش از چهار سال پیش در ایران زندانی شده، در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی بر بی‌گناهی خود تاکید و نسبت به وضعیت خود در زندان اعتراض کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس اسپانیا از بازداشت یکی از «مهم‌ترین» اعضای داعش خبر دادپلیس ملی اسپانیا می‌گوید عضوی از گروه داعش را بازداشت کرده است که نیروهای امنیتی اروپا سال‌هاست در تعقیب او هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ابراز تاسف جوزپ بورل از موضع آمریکا درباره دریافت وام ایران از صندوق بین‌المللی پولجوزپ بورل: *آمریکا درخواست اتحادیه اروپا برای موافقت با دریافت وام ایران از صندوق بین‌المللی پول را نپذیرفته است *متاسفم که آمریکایی‌ها با تصمیم‌گیری صندوق بین‌المللی پول مخالفت می‌کنند *این در خواست ازدیدگاه حقوق بشری باید پذیرفته می‌شد همه دیدن ایران موشک هوا کرد، و همه میدانند این موشک چ هزینه ایی داره، پس اینا پول دارن نمیخان دیناری ب مردم کمک بشه، اگه پولی هم برسه اینا خرج مردم نمیکنن خرج ایدئولوژی مسخرشون میکنن خوب شد نداد دمش گرم قطعا با مردم هزینه نمیکردین موشک و ماهواره میساختین یا با اختلاس میکشدین بالا دم آمریکا گرم، پولی هم بدست این رژیم فاسد برسه یا خرج گروه‌های تروریستی می‌شه، یا تو جیب خودشون می‌ره و یا موشک می‌شه می‌ره تو هوا. این پول‌ها باید نگه داشته شه برای فردای آزادی مرگ_بر_آخوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حاجی‌میرزایی: اجازه نمی‌دهم دانش‌آموزی از آموزش جا بماندوزیر آموزش ‌و پرورش تأکید کرد که اجازه نخواهد داد هیچ دانش‌آموزی در ایران از روند آموزش جا بماند. حاجى شكستى تخم غول رو 😂😂 این همه درس خوندم همیشه هم خدایش نمره هام ۱۸ -۱۹ بود .خودمو نمیتونم به انگلیسی معرفی کنم اون هیچی فارسی هم بلد نیستم بنویسم . تازه من جا نموندم همیشه هم مدرسه ها هم باز بود . کتابامونم زیر ۲۰۰ صفحه نبود بهتر بود میگفت مغز سالمی نخواهیم گذاشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زندگی عادی در ترکیه، شاید پس از ماه رمضانرئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد دولت در نظر دارد تا اواخر ماه می (پایان ماه رمضان) قوانین قرنطینه و محدودیت‌های سختگیرانه‌تری به منظور مهار کرونا در کشور اعمال کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن 9 تن از شبه نظامیان وابسته به ایران در بمباران اسرائیل علیه حمصدیده‌بان حقوق بشرروز سه‌شنبه 21 آوریل، گزارش داد که 9 عنصر مسلح وابسته به رژیم اسد در پی بمباران یک اونا تروریستن نه شبه نظامی. تشکر از اسرائیل⁦🇮🇱⁩⁦❤️⁩ بیش باد یتبارک الله
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آمار رسمی کرونا در ایران از ابتدا تا کنونآمار رسمی کرونا در ایران از ابتدا تا کنون | در مجموعه نمودارهای تعاملی زیر می‌توانید روند آمار رسمی کرونا (کووید-۱۹) در کشور را مشاهده کنید
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »