وکلای زاغری: دولت بریتانیا نمی‌خواهد بر سر آزادی زاغری ترامپ را دلخور کند - BBC News فارسی

04/06/1399 09:57 ب.ظ

وکلای زاغری: دولت بریتانیا نمی‌خواهد بر سر آزادی زاغری ترامپ را دلخور کند

وکلای نازنین زاغری دولت بریتانیا را متهم کردند که عامدانه اقدام برای آزادی او را به دلیل نگرانی بوریس جانسون از دلخوری دولت آمریکا به تاخیر انداخته است.

وکلای زاغری: دولت بریتانیا نمی‌خواهد بر سر آزادی زاغری ترامپ را دلخور کند

وکلای زاغری: دولت بریتانیا نمی‌خواهد بر سر آزادی زاغری ترامپ را دلخور کندوکلای نازنین زاغری دولت بریتانیا را متهم کردند که عامدانه اقدام برای آزادی او را به دلیل نگرانی بوریس جانسون از دلخوری دولت آمریکا به تاخیر انداخته. نازنین زاغری شهروند ایرانی بریتانیایی است که از فروردین ۹۵ تا کنون در ایران زندانی است.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

نامه وکلای نازنین زاغری به وزیر دفاع بریتانیا: لندن نگران دلخوری ترامپ است - BBC News فارسیوکلای نازنین زاغری در نامه‌ای که به وزیر دفاع بریتانیا نوشته‌اند، تاخیر دولت در پولی که احتمالا موجب آزادی موکلشان می‌شود را با انگیزه‌های سیاسی توصیف کرده‌اند. بنا به این نامه، نخست وزیر بریتانیا واهمه دارد که رئیس جمهوری آمریکا از بریتانیا دلخور شود.

یافته‌های بی‌بی‌سی؛ آزادی نازنین زاغری در گرو پرداخت بدهی بریتانیا به ایران - BBC News فارسیبی‌بی‌سی دریافته که مقام‌های وزارت خارجه بریتانیا حدود دو سال و نیم پیش انتظار داشتند نازنین زاغری رتکلیف، شهروند ایرانی- بریتانیایی زندانی در ایران، آزاد شود.

وزیرکشور: سالم‌ترین انتخابات را برگزار کرده‌ایم/ در آسیب‌های اجتماعی با پنهان‌کاری روبرو هستیم- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimوزیرکشور: سالم‌ترین انتخابات را برگزار کرده‌ایم هر فعل و انفعالی در حوزه سیاست داخلی مسئولیتش با وزارت کشور است در بحث امنیت بالاترین رضایتمندی مردم بر اساس نظرسنجی‌های صورت گرفته امنیت داخلی بوده است

اشتباه خامنه‌ای درباره تاریخ پایان دولت روحانی؛ توییت با آیفون علیه آیفون

آبرسانی به بیش از 10 هزار و 800 روستا از ابتدای دولت تدبیر و امیدوزیر نیرو در پاسخ به سئوال‌‌های خبرنگاران: آبرسانی به بیش از ۱۰ هزار و ۸۰۰ روستا از ابتدای دولت تدبیر و امید تحقق تمامی تعهدات صادراتی در بخش برق ایران پنجمین کشور دنیا در کشت آبی اجرای طرح یکپارچگی و چابک‌تر شدن مدیریت بخش آب

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد