وکلای امبر هرد در دادگاه: الکل و موادمخدر جانی‌دپ را تبدیل به هیولا می‌کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 76 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 34%
  • Publisher: 59%

وکلای امبر هرد در دادگاه: الکل و موادمخدر جانی‌دپ را تبدیل به هیولا می‌کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وکلای امبر هرد در نخستین جلسه دادگاه دفاع از شکایت جانی دپ، همسر سابق موکلشان از روزهای زندگی مشترک این زن جوان با عنوان «جهنم» یاد کردند. به‌زعم آن‌ها امبر هرد، قربانی الکل و مواد مخدری بوده که جانی دپ را به یک «هیولا» تبدیل می‌کرده است.

این زوج سابق متقابلا یکدیگر را در جریان این دادگاه که در فرفکس ویرجینیا برگزار شد به افترا متهم کردند. مبنای این پرونده جدید دادگاه، شکایت جانی دپ از ادعای خانم هرد در مطلبی به قلم او در دسامبر ۲۰۱۸ در روزنامه واشنگتن‌پست است. امبر هرد در این یادداشت ۲ سال پس از این ماجراها سکوت خود را شکست و خود را «قربانی خشونت خانگی» معرفی کرد؛ ادعایی که به‌زعم وکلای جانی دپ، زندگی حرفه‌ای این بازیگر مشهور را با دشواری روبرو ساخت.

النی بردهوف، یکی از وکلای امبر هرد گفت: «امبر عاشق جانی دپی بود که در فیلم‌ها می بینیم؛ پرجذبه، جذاب، دست‌ودل باز...این مردی بود که او عاشقش شده بود. اما متاسفانه هر وقت الکل می‌خورد یا موادی نظیر کوکائین، اکستازی یا قارچ توهم‌زا مصرف می‌کرد تبدیل به یک هیولا می‌شد.»طبق ادعای وکیل خانم هرد، جانی دپ ۵۸ ساله «خشم عظیمی» در خود داشته که با تبدیل کردن او به یک «دیو» موجبات «آزار کلامی، روانی، فیزیکی و جنسی» به همسر سابقش را فراهم می‌آورده است.

یکی از مواردی که وکلای امبر ۳۵ ساله برای اثبات ادعای خود به دادگاه ارائه داده‌اند مربوط به سال ۲۰۱۵ در استرالیا و فیلم‌برداری صحنه‌هایی از فیلم «دزدان دریایی کارائیب» است. این در حالیست که این هنرپیشه در جریان طلاق از جانی دپ در سال ۲۰۱۷ در ازای یک چک ۷ میلیون دلاری از وارد کردن این اتهامات به شوهر سابق خود صرفنظر کرده بود. این دادگاه در پی شکایت جانی دپ از همسر خود و به اتهام هتک حرمت برگزار می‌شود.بنیامین چو، وکیل آقای دپ اما ادعا می‌کند که امبر با متهم کردن شوهرش به خشونت در سال ۲۰۱۶ قصد داشته از تصمیم جانی مبنی بر جدایی از وی، به‌نوعی انتقام گرفته باشد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ببین امبر چی کار کرده با جانی مظلوم که رو آورده به الکل

ای دروغگو بی تربیت

‌وقتی با هم میزدید خوب بود و دقیقا از زمانی که اشباع شدی اون دیو شد تو پری

ازون جایی که امبر خیلی خوشگله ، حق با ایشونه

به هر حال کنار جانی دپ کلی معروف شدی دیگه ...

در ایران هم تهمت راحتیه که اکثر خانمها به شوهرشون میزنن .... مثل اینکه این مسئله همه گیر بین خانمها ... زبون دیگه هرجوری دلت میخواد می‌چرخه

کس کش تو میریدی تو تخت خواب جانی دپ هیولا بوده

هیولا تونی 🤣

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.