ولیعهد سعودی: همکاری سعودی با روسیه در زمینه انرژی باعث ثبات است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ولیعهد سعودی: همکاری سعودی با روسیه در زمینه انرژی باعث ثبات می‌شود العربية

ولیعهد سعودی در سخنانی که در حضور رئیس جمهوری روسیه ایراد کرد، گفت: «ما از موضع روسیه در حمایت از تمامیت ارضی یمن و لزوم دستیابی به یک راه حل سیاسی در این کشور، قدردانی می کنیم».

او افزود:«سعودی با روسیه موافق است كه همه كشورها باید از منشور سازمان ملل پیروی و نسبت به آن متعهد باشند».از سوی دیگر ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت:«ما مکانیسم و سازوکار مبادله سرمایه گذاری میان روسیه و سعودی را در این سفر تکمیل کردیم».روز دوشنبه ملک سلمان پادشاه سعودی از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در کاخ «یمامه» در ریاض پایتخت این کشور استقبال کرد.

او افزود: «توافقنامه‌های امضا شده میان روسیه و سعودی به ویژه در زمینه انرژی، تأثیرات بسیار مثبتی در بر خواهد داشت». پادشاه سعودی گفت: «ما همیشه به دنبال همکاری با روسیه برای دستیابی به امنیت و ثبات و مبارزه با تروریسم در منطقه بوده‌ایم».پوتین تأکید کرد که هماهنگی روسیه و سعودی برای تامین ثبات و صلح در خاومیانه بسیار مهم و ضروری است.

رئیس جمهوری روسیه در بخش دیگری از سخنانش گفت: «روسیه برای روابط دوجانبه با سعودی که سابقه آن تقریبا 90 سال است، اهمیت ویژه‌ای قائل است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوتین وارد عربستان سعودی شدولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه وارد عربستان سعودی شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ریاض از تصمیم آمریکا برای تقویت تجهیزات نظامی‌اش در سعودی استقبال کردیک منبع رسمی در وزارت دفاع پادشاهی سعودی شامگاه شنبه 13 نوامبر اعلام کرد، در راستای اجرای آمریکا که نه، درواقع ترامپ چنان تجهیزاتی روانه ی شما کند که الاحساس والمشاهده بگویید. حالا این وارد کردن جهازه ببینید خارج کردنش چه جوریه بدبختها بی خاصیت. کی بشه آمریکا آل سعود رو عین کردها پشتشو خالی کنه و بفرسته تو دهن شیرهای ایرانی ! خب ی درس بزرگی که کردها گرفتن اینکه امریکا طبل تو خالی هستش فکر کنم نوبت این سعودی های فلک زده باشه تا بفهمن.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جدیدترین نرخ دلار در صرافی‌هابانک‌ها امروز (۲۱ مهرماه) هر دلار آمریکا را ۱۱ هزار و ۳۲۷ تومان و هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۴۹۰ تومان می‌خرند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پوتین به العربیه: ما حمله به تاسیسات نفتی آرامکو را محکوم می‌کنیمولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در یک مصاحبه اختصاصی با تلویزیون العربیه گفته است که مسکو حمله به حمله کننده ها به آرامکو سربازان خود روسیه هستن در واقع کشور ایران یک بخشی از روسیه است که بصورت فدرالیسم نوین توسط آخوندها اداره میشود قابل انکار هم نمیباشد Mvvw5 منم محکوم میکنم . آل سعود هم محکوم است
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پوتین وارد عربستان سعودی شدولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه وارد عربستان سعودی شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دستگاه‌های اجرایی در عرصه اقتصاد جهادگونه عمل کنندحجت الاسلام و المسلمین منتظری گفت: دادستان‌ها باید در دادسرا‌ها تلاش کنند که با همکاری کلانتری‌ها دعاوی با صلح و سازش به اتمام برسد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »