وقوع انفجار در ابوظبی/ آمریکا به شهروندانش هشدار داد

20/11/1400 07:36:00 ق.ظ

وقوع انفجار در ابوظبی رسانه‌های اماراتی از وقوع انفجار مهیب در ابوظبی خبر دادند خبرگزاری 'وام' با تایید این خبر اعلام کرد که تیم‌های آتش نشانی در محل آتش‌سوزی در خیابان 'حمدان' ابوظبی حضور یافته و آتش را مهار کردند و این حادثه هیچ خسارات جانی در پی نداشت

رسانه های اماراتی از وقوع انفجار مهیب در ابوظبی، پایتخت امارات خبر دادند. فعالان شبکه های اجتماعی نیز ویدئوهایی را منتشر کردند که انفجار مهیب و آتش سوزی در ساختمانی در...

فعالان شبکه های اجتماعی نیز ویدئوهایی را منتشر کردند که انفجار مهیب و آتش سوزی در ساختمانی در ابوظبی و بلند شدن دود از این ساختمان را نشان می دهد. خبرگزاری اماراتی"وام" با تایید این خبر اعلام کرد که تیم های آتش نشانی در محل آتش سوزی در خیابان"حمدان" ابوظبی حضور یافته و آتش را مهار کردند و این حادثه هیچ خسارات جانی در پی نداشت.

همچنین کلیپ های در حال پخش در اینترنت حاکی از استقرار شدید نیروهای امنیتی و تیم های آتش نشانی و ترافیک در یکی از خیابان های ابوظبی است. مقامات اماراتی هم تایید کردند که تیم های ذی ربط به طور مستقیم با وضعیت برخورد می کنند و خواستار کسب اطلاعات از منابع رسمی شدند.

از سوی دیگر سفارت آمریکا در ابوظبی به شهروندانش در این کشور درباره گزارش های احتمالی حمله موشکی یا پهپادی بر فراز این شهر هشدار داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

دغدغه‌های ایران فردا ضرورت توسعه انگیزه‌های میهن‌دوستی | سید‌مصطفی هاشمی‌طبا

به خاطر دارم در اوایل پیروزی انقلاب، موضوع میهن‌دوستی، فرعی بر اهداف انقلاب تلقی می‌شد و حتی وقتی اساسنامه کمیته ملی المپیک به بزرگی که بعدها شهید شد ارائه شد، او از به‌کار‌بردن لفظ «ملی» انتقاد کرد و آن را نپذیرفت و حتی در طول یک یا دو دهه سرود معروف «ای‌ ایران» به‌نوعی بایکوت شد و برخی بزرگان سرود معروف «ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم، ما سرزمین خود را مانند جان می‌دانیم» را برنمی‌تافتند. در همان حال، آرمان فلسطین و آزادی سرزمین فلسطین و قدس بحق ازجمله اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفت و از همین رهگذر برکات و نیز زیان‌هایی متوجه انقلاب و کشورمان شد. در آن‌ موقع، چگونگی ارتباط آرمان آزادی فلسطین با سرزمین مادری‌مان تحلیل نشد. سؤال نشد که آرمان آزادی فلسطین به چه چیز بازمی‌گردد؟ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دو صدای انفجار در ابوظبی؛ نیروهای امدادی می‌گویند انفجار سیلندر گاز بودسه‌شنبه شب ۱۹ بهمن دو صدای انفجار توجه‌ها را در ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی به خود جلب کرد. چند ساعت بعد از این صدای انفجار، خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات امدادی پایتخت امارات نوشت آتش‌سوزی در طبقه بالای یک ساختمان ناشی از انفجار سیلندر گاز بود و خسارت جانی نداشت. سیلندر گاز تو …… آدم دروغگو😂😂😂 ان شاالله که گربه است! اون بالا سیلندر گاز چکار میکنه؟!

آتش‌سوزی و انفجار در مرکز شهر ابوظبیساختمانی در مرکز شهر ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی، بامداد چهارشنبه ۲۰ بهمن دچار حریق شد، رخدادی که مقامات اماراتی علت آن را انفجار کپسول گاز اعلام کردند.

انفجار بمب در پاکستان 2 قربانی گرفتانفجار بمب در پاکستان 2 قربانی گرفت بر اثر انفجار بمب در مسیر یک خودرو نظامی در شهر کویته ایالت بلوچستان پاکستان 2 سرباز کشته شدند.

بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش مجلس در غیاب وزیر آموزش و پرورش🔺بررسی لایحه رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش مجلس در غیاب وزیر آموزش و پرورش ▪️لایحه رتبه‌بندی معلمان که شورای_نگهبان ایراداتی از آن گرفته است و معلمان هم نسبت به آن انتقادهایی دارند٬ بار دیگر در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد🔺کنسولگری آمریکا در اربیل قتل یک زن تراجنسیتی در کردستان عراق را محکوم کرد ▪️قتل یک زن تراجنسیتی ٢٣ ساله در شهر دهوک کردستان عراق خشم فعالان حقوق بشری و دیپلمات‌های ساکن این منطقه را برانگیخت. ⬇️ بیشتر بخوانید:

«۱۱۴ مرگ» دیگر در آمار رسمی کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: ۹۰ درصد بستری‌شدگان واکسن نزده‌اندهمزمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر شناسایی ۳۸۷۵۷ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران، علی خامنه‌ای نیز بر ضرورت استفاده از ماسک و تزریق دوز سوم واکسن کرونا تاکید کرد.