وقوع حادثه در کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد

23/03/1401 08:09:00 ب.ظ

انفجار یک کارخانه‌ در استان فارس نشتی در یکی از مخازن کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد، منجر به انفجار شده است ۵ نفر در این حادثه به دلیل استنشاق گاز دچار مسمومیت شده‌اند که به بیمارستان منتقل شدند

وقوع حادثه در کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد، ۵ مصدوم برجای گذاشت. عبداللهی در گفت و گو با ایسنا، تعداد مصدومان را ۵ نفر اعلام و خاطرنشان کرد: این افراد به دلیل استنشاق گاز دچار مصدومیت و به بیمارستان منتقل شدند.

عبداللهی با اشاره به اینکه شخصا در محل کارخانه حضور دارد، گفت: این حادثه اکنون مدیریت شده و تحت کنترل است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

جمهوری اسلامی از اداره یک توالت عمومی هم عاجز است. افزایش تعداد مسمومین انفجار در کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد به ۷۱ نفر در پی انفجار و انتشار گازهای سمی در کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد و ناایمن بودن مسیر جم به فیروزآباد، این جاده تا اطلاع ثانوی مسدود شد و رانندگان باید از مسیر جم، فراشبند، فیروز آباد استفاده کنند

از ۱۶ کارگر جان‌باخته در حادثه متروپل تنها پنج نفر بیمه بودندرئیس انجمن کارگران ساختمانی آبادان می‌گوید از ۱۶ کارگر جان‌باخته در حادثه ریزش برج متروپل در آبادان، تنها پنج نفر بیمه بوده‌اند.

اعتراضات در لبنان علیه حفاری اسرائیل در میدان گازی مورد مناقشهصدها نفر از شهروندان و برخی نمایندگان پارلمان لبنان روز شنبه ۲۱ خرداد ماه اعتراضاتی علیه اعزام کشتی حفاری اسرائیل به یک میدان گازی مورد مناقشه میان این کشور و لبنان برگزار کردند. بیخود کردن آموس خودش اسرائیلیه که

تظاهرات در صدها شهر آمریکا در حمایت از اصلاح قوانین مالکیت سلاحده‌ها هزار نفر در سراسر آمریکا در اعتراض به خشونت با سلاح گرم به خیابان آمدند و از قانگونگذاران این کشور خواستند قوانین مالکیت سلاح در ایالات متحده را اصلاح کنند.

احتمال انتقال آبله میمونی از هوا تنها در شرایط خاص/ قرنطینه مسافران مشکوک در مبادی مرزیرئیس اداره بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت، ‌ با بیان اینکه تاکنون هیچ مورد محتمل یا قطعی ابتلا به آبله میمونی درکشور گزارش نشده است، درباره اخباری مبنی بر انتقال هوابرد این ویروس تاکید کرد: انتقال هوابرد ویروس این بیماری تنها در شرایط خاص ممکن است و این راهِ معمولِ انتقال بیماری شناخته نمی‌شود.

شکست ایران در مقابل الجزایر؛ نمایش ناامیدکننده ملی‌پوشان در نخستین بازی تدارکاتیتیم ملی فوتبال ایران در یک بازی دوستانه در مقابل الجزایر با نتیجه ۲-۱ شکست خورد. تنها گل ایران را در این مسابقه علیرضا جهانبخش در دقیقه ۶۴ به ثمر رساند.

سقوط خودرو در گودال آب جان ۳ نفر را در فارس گرفتسقوط خودرو در گودال آب جان ۳ نفر را در فارس گرفت رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی فارس اعلام کرد که یک دستگاه خودرو به دلیل نامعلومی به درون گودال آب سقوط و سه نفر از سرنشینان آن جان باختند.