وقوع انفجار در پایگاه نظامی سقر در بغداد

26/07/2020 09:02:00 ب.ظ

انفجار, پایگاه

وقوع انفجار در پایگاه نظامی سقر در بغداد

26.07.2020بغداد/ حیدر کاراآلپ/ خبرگزاری آناتولیشبکه رسانه‌ای امنیتی وابسته به دولت عراق طی بیانیه‌ای اعلام کرد: دو انفجار پیاپی در پایگاه نظامی سقر در مسیر بغداد-حله به وقوع پیوست.در بیانیه فوق به اتخاذ تدابیر شدید امنیتی در اطراف این پایگاه نظامی اشاره شده، ولی اطلاعی درباره دلیل این انفجارها ارائه نشده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

میراث حماسه|دستاوردهای دفاع مقدس؛ از سخنان یک زندانی درباره حاج قاسم تا تاثیر پیکر شهدا +فیلم- اخبار فرهنگ حماسه و مقاومت - اخبار فرهنگی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سوریه|وقوع انفجار در شهر «رأس العین‎»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim انفجار بمب در «رأس_العین» سوریه انفجار موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در شهر رأس‌العین که در اشغال ارتش ترکیه و عناصر تحت امر آنکاراست، حداقل دو کشته و چند زخمی بر جا گذاشت

کشته شدن 5 غیرنظامی در انفجار تروریستی در راس العین سوریهبر اثر انفجار تروریستی در بازاری در راس العین سوریه 5 غیرنظامی کشته و 12 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

وقوع رگبار و بارش باران در نقاط مختلف کشوروقوع رگبار و بارش باران در نقاط مختلف کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی از استان‌های شمالی و جنوبی کشور طی سه روز آینده (۵، ۶ و ۷ مرداد) خبر داد.

چهار غیرنظامی بر اثر انفجار بمب در افغانستان کشته شدند

بازتاب اقامه نماز در ایاصوفیه در رسانه‌های آمریکارسانه‌های مختلف آمریکا٬ اقامه اولین نماز جمعه در ایاصوفیه پس از 86 سال را به یکی از تیترهای اصلی خود تبدیل کردند. - خبرگزاری آناتولی

تظاهرات علیه نژادپرستی در آمریکا؛ درگیری بین معترضان و پلیس در پورتلندپلیس محلی و ماموران فدرال در پورتلند برای متفرق کردن تظاهرکنندگان مجبور به شلیک گاز اشک‌آور شدند.

دو انفجار پیاپی در پایگاه نظامی سقر واقع در جنوب غرب بغداد پایتخت عراق رخ داد.، خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) از وقوع انفجار یک موتورسیکلت بمبگذاری شده در شهر رأس العین‎ خبر داد.بر اثر انفجار تروریستی در بازاری در راس العین سوریه 5 غیرنظامی کشته و 12 تن دیگر زخمی شدند.صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز (۴ مرداد) در نوار شمالی کشور رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد همچنین طی ساعات بعد ازظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان، فارس، شمال بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد رشد ابر همراه با رعد و برق و وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

26.07. انتهای پیام/‎.2020 بغداد/ حیدر کاراآلپ/ خبرگزاری آناتولی شبکه رسانه‌ای امنیتی وابسته به دولت عراق طی بیانیه‌ای اعلام کرد: دو انفجار پیاپی در پایگاه نظامی سقر در مسیر بغداد-حله به وقوع پیوست.2020 آنکارا/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ترکیه طی اطلاعیه ای اعلام کرد که بر اثر انفجار تروریستی در بازاری در راس العین سوریه 5 غیرنظامی کشته و 12 تن دیگر زخمی شدند. در بیانیه فوق به اتخاذ تدابیر شدید امنیتی در اطراف این پایگاه نظامی اشاره شده، ولی اطلاعی درباره دلیل این انفجارها ارائه نشده است. تصاویر ویدئویی مربوط به لحظات وقوع این حادثه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۵ مرداد) قسمتی ابری در بعد ازظهر نیمه ابری همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد و روز دوشنبه (۶ مرداد) نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

در این پایگاه نظامی شبه‌نظامیان حشدشعبی و ماموران پلیس عراق مستقر بودند. تحقیقات در این زمینه آغاز شده و منابع امنیتی محلی احتمال دست داشتن گروه تروریستی ی. .