وقوع انفجار در پایگاه نظامی سقر در بغداد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بغداد/ حیدر کاراآلپ/ خبرگزاری آناتولی شبکه رسانه‌ای امنیتی وابسته به دولت عراق طی بیانیه‌ای اعلام کرد: دو انفجار پیاپی در پایگاه نظامی سقر در مسیر بغداد-حله به وقوع پیوست.

در بیانیه فوق به اتخاذ تدابیر شدید امنیتی در اطراف این پایگاه نظامی اشاره شده، ولی اطلاعی درباره دلیل این انفجارها ارائه نشده است.

تصاویر ویدئویی مربوط به لحظات وقوع این حادثه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. در این پایگاه نظامی شبه‌نظامیان حشدشعبی و ماموران پلیس عراق مستقر بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سوریه|وقوع انفجار در شهر «رأس العین‎»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimانفجار بمب در «رأس_العین» سوریه انفجار موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در شهر رأس‌العین که در اشغال ارتش ترکیه و عناصر تحت امر آنکاراست، حداقل دو کشته و چند زخمی بر جا گذاشت
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کشته شدن 5 غیرنظامی در انفجار تروریستی در راس العین سوریهبر اثر انفجار تروریستی در بازاری در راس العین سوریه 5 غیرنظامی کشته و 12 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وقوع رگبار و بارش باران در نقاط مختلف کشوروقوع رگبار و بارش باران در نقاط مختلف کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی از استان‌های شمالی و جنوبی کشور طی سه روز آینده (۵، ۶ و ۷ مرداد) خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چهار غیرنظامی بر اثر انفجار بمب در افغانستان کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازتاب اقامه نماز در ایاصوفیه در رسانه‌های آمریکارسانه‌های مختلف آمریکا٬ اقامه اولین نماز جمعه در ایاصوفیه پس از 86 سال را به یکی از تیترهای اصلی خود تبدیل کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات علیه نژادپرستی در آمریکا؛ درگیری بین معترضان و پلیس در پورتلندپلیس محلی و ماموران فدرال در پورتلند برای متفرق کردن تظاهرکنندگان مجبور به شلیک گاز اشک‌آور شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »