انفجار, پایگاه, بغداد, بغداد, پایگاه نظامی, حشدالشعبی, حله, عراق

انفجار, پایگاه

وقوع انفجار در پایگاه نظامی سقر در بغداد

26/07/2020 09:02:00 ب.ظ

وقوع انفجار در پایگاه نظامی سقر در بغداد

26.07.2020بغداد/ حیدر کاراآلپ/ خبرگزاری آناتولیشبکه رسانه‌ای امنیتی وابسته به دولت عراق طی بیانیه‌ای اعلام کرد: دو انفجار پیاپی در پایگاه نظامی سقر در مسیر بغداد-حله به وقوع پیوست.در بیانیه فوق به اتخاذ تدابیر شدید امنیتی در اطراف این پایگاه نظامی اشاره شده، ولی اطلاعی درباره دلیل این انفجارها ارائه نشده است.

روحانی سرقت اسناد هسته‌ای از سوی اسرائیل را تأیید کرد | DW | 02.08.2021 آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیم خامنه‌ای: ستاد ملی کرونا تعطیلی دو هفته‌ای کشور را بررسی کند | DW | 02.08.2021 ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

کرونا در ایران؛ شمار ابتلا و بستری روزانه به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری رسید

شمار ابتلا و بستری روزانه در ایران به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور و شمار قربانیان روزانه این بیماری نیز به بالاترین سطح از ۲۸ آوریل(۸ اردیبهشت) رسید.

سوریه|وقوع انفجار در شهر «رأس العین‎»- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim انفجار بمب در «رأس_العین» سوریه انفجار موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در شهر رأس‌العین که در اشغال ارتش ترکیه و عناصر تحت امر آنکاراست، حداقل دو کشته و چند زخمی بر جا گذاشت

کشته شدن 5 غیرنظامی در انفجار تروریستی در راس العین سوریهبر اثر انفجار تروریستی در بازاری در راس العین سوریه 5 غیرنظامی کشته و 12 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

وقوع رگبار و بارش باران در نقاط مختلف کشوروقوع رگبار و بارش باران در نقاط مختلف کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی از استان‌های شمالی و جنوبی کشور طی سه روز آینده (۵، ۶ و ۷ مرداد) خبر داد.

چهار غیرنظامی بر اثر انفجار بمب در افغانستان کشته شدند

بازتاب اقامه نماز در ایاصوفیه در رسانه‌های آمریکارسانه‌های مختلف آمریکا٬ اقامه اولین نماز جمعه در ایاصوفیه پس از 86 سال را به یکی از تیترهای اصلی خود تبدیل کردند. - خبرگزاری آناتولی

تظاهرات علیه نژادپرستی در آمریکا؛ درگیری بین معترضان و پلیس در پورتلندپلیس محلی و ماموران فدرال در پورتلند برای متفرق کردن تظاهرکنندگان مجبور به شلیک گاز اشک‌آور شدند.