وقوع انفجار در فرودگاه بین المللی بغداد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس بغداد از وقوع انفجاری در بخش نظامی فرودگاه بین المللی پایتخت عراق خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

بغداد/علی جواد/ خبرگزاری آناتولی احمد خلف، افسر در پلیس بغداد پایتخت عراق به خبرگزاری آناتولی گفت: بر اثر سقوط یک خمپاره به بخش نظامی فرودگاه بین المللی بغدادر انفجار رخ داد.او همچنین تاکید کرد که هیچ فردی در این انفجار آسیب ندیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وقوع چندین انفجار در اربیل/ مسیرهای منتهی به فرودگاه بسته شدمنابع خبری محلی از شنیده شدن صدای چند انفجار در نزدیکی فرودگاه اربیل خبر دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

عراق |انفجار در فرودگاه بغداد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimانفجار در فرودگاه_بغداد یک منبع امنیتی: امروز شیئی عجیب بین پایگاه هوایی علاء و دیوار مدرس نیروهای واکنش سریع در داخل فرودگاه بین‌المللی بغداد منفجر شده است این انفجار هیچ تلفاتی به دنبال نداشته است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تاکید بر مشخص شدن سهم دستگاه‌ها در وقوع سرقت/ ارتباط روشنایی و سرقت در معابرسخنگوی ناجا تاکید کرد که سهم تمام دستگاه‌ها در موضوع سرقت باید مشخص و اعلام شود. یکی از بزرگترین مشکل در این رابطه وضعیت مبهم سهم سارق است بیچاره به چند جا باید شیتیل بده؟! سارق محترم ادعا کرده بعض مواقع یک چیز هم دستی گذاشته رو مال مسروقه و به بچه های کلانتری داده که این امر موجب ضرر و ریزش سارقین شده و تمام شتیل بگیران از نون خوردن میفتن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احتمال وقوع بهمن در دامنه‌های البرز/ افزایش غلظت آلاینده‌ها در برخی شهرهای کشور از فردامدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال وقوع بهمن، لغزندگی و یخ زدگی معابر و جاده‌ها در دامنه‌های البرز از برقراری پایداری جوی از فردا و افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پلیس هند از وقوع یک انفجار کوچک در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی‌نو خبر دادکارشناسان پلیس هند برای یافتن نمونه‌های مواد منفجره در صحنه حاضر شده‌اند و پلیس درصدد است تا از طریق دوربین‌های مداربسته در منطقه، سرنخ‌هایی از عاملان این حادثه به دست آورد. با آمدن دموکراتهای احمق ماشین ترور آخوندا راه افتاد اين هم از خرابكاريهاى حكومت ايران است كه غيرمستقيم با دادن بول به يك عده أحمق ميخواهد ايجاد رعب و وحشت كند. جمهورى اسلامى ديكر بايد بروى به جهنم.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »