وقوع انفجار در یک مرکز تست کرونا در هلند | DW | 03.03.2021

13/12/1399 05:41 ب.ظ

در یک مرکز تست کرونا در هلند انفجاری به وقوع پیوست که آسیب‌های جانی در پی نداشت و به کسی صدمه نرسید. مقامات پلیس ظن قوی دارند که این انفجار عمدی بوده است.

در یک مرکز تست کرونا در هلند انفجاری به وقوع پیوست که آسیب‌های جانی در پی نداشت و به کسی صدمه نرسید. مقامات پلیس ظن قوی دارند که این انفجار عمدی بوده است. یک سخنگوی نیروی آگاهی پلیس به شبکه‌ای رادیویی گفته است که به احتمال قوی این یک سوءقصد عمدی بوده است. این مرکز تست کرونا در شهر کوچکی واقع در ۵۰ کیلومتری شمال آمستردام قرار دارد. به گفته پلیس، نزدیک ساعت ۷ صبح یک لوله فلزی منفجر می‌شود.

در اثر انفجار شیشه‌های پنج پنجره شکسته می‌شوند. در این ساعت روز تنها یک نگهبان در این محل حضور داشته که از صدمه احتمالی در امان مانده است.

ادامه مطلب:
dw_persian »

جولان کرونا در هند؛ ۳ هزار مرگ در یک روز، ۲ میلیون ابتلا در یک هفتهتنها در یک ماه گذشته ۶ میلیون نفر در این کشور گرفتار کووید شده‌اند. 🤦‍♂️😥😥💔 مرزهای وحشت رو جابجا کرد یهو بیدادگاه

وقوع آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در کابل خسارت مالی برجا گذاشتبر اثر وقوع آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در کابل پایتخت افغانستان، 23 باب مغازه طعمه حریق شد. - خبرگزاری آناتولی

یک روحانی در پی انفجار بمب در شهر تالقان افغانستان کشته شدرئیس شورای علمای تخار در شمال افغانستان در پی انفجار بمب در شهر تالقان مرکز این ولایت کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

دست‌کم یک کشته و 4 زخمی در انفجار خودروی ارتش در کابلیک موتر(خودرو) نیروهای ارتش افغان بامداد دوشنبه 5 آوریل، در مربوطات ولسوالی «قره‌باغ» کابل

انفجار در یک کشتی ایرانی در دریای سرخ؛ رسانه‌ها، اسرائیل را عامل حمله معرفی کردندتسنیم، پایگاه خبری نزدیک به سپاه پاسداران ایران این خبر را به نقل از برخی منابع تایید کرده و تصریح کرده که بنا به اطلاعات کسب شده سانحه به دلیل انفجار مین‌های چسبان در بدنه کشتی ساویز روی داده است. ساویز را زدند رفت ! حالا شمخانی بی ناموس اگه خایه لای پاشه بیاد بق بقو و بلق بلقو کند چند سال طول میکشه تا ۲ زاریشون بیافته!

در یک مرکز تست کرونا در شهر"بوون‌کارسپل" واقع در شمال هلند یک ماده انفجاری منفجر شد. به گفته پلیس، این انفجار به کسی آسیب نرسانده است.

یک سخنگوی نیروی آگاهی پلیس به شبکه‌ای رادیویی گفته است که به احتمال قوی این یک سوءقصد عمدی بوده است.

این مرکز تست کرونا در شهر کوچکی واقع در ۵۰ کیلومتری شمال آمستردام قرار دارد. به گفته پلیس، نزدیک ساعت ۷ صبح یک لوله فلزی منفجر می‌شود. در اثر انفجار شیشه‌های پنج پنجره شکسته می‌شوند. در این ساعت روز تنها یک نگهبان در این محل حضور داشته که از صدمه احتمالی در امان مانده است.

هم‌اکنون کارشناسان پلیس در پی یافتن دیگر مواد انفجاری احتمالی در این محوطه هستند. پلیس آگاهی در مورد عاملان احتمالی این انفجار اطلاعی نداده است.