وقوع زلزله‌ 5.7 ریشتری در اندونزی

11/09/2019 09:14:00 ق.ظ

اندونزی, اندونزی

وقوع زلزله ‌ 5.7 ریشتری در اندونزی

11.09.2019جاکارتا/ خبرگزاری آناتولیسازمان ژئوفیزیک و هواشناسی اندونزی اعلام کرد که زمین لرزه ای به بزرگی 5.7 ریشتر منطقه ملونگون از توابع جزایر تالائود را لرزاند.این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوست و خسارات جانی و مالی در پی نداشته است.

سازمان ژئوفیزیک و هواشناسی اندونزی و مرکز هشدار سونامی اقیانوس آرام به دنبال وقوع این زلزله هشدار سونامی نداده است.گفتنی است ماه سپتامبر سال گذشته در اثر زلزله با قدرت 7.5 ریشتر و سونامی بعد از آن در خلیج پالو در جزیره سولاوسی اندونزی 4340 نفر جان خود را از دست دادند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

وقوع زلزله 4.2 ریشتری در دریای مدیترانهزمین‌لرزه‌ای به بزرگی 4.2 ریشتر سواحل شهرستان مارماریس در استان موغلا ترکیه را لرزاند. - خبرگزاری آناتولی

وقوع زلزله 4.2 ریشتری در دریای مدیترانهزمین‌لرزه‌ای به بزرگی 4.2 ریشتر سواحل شهرستان مارماریس در استان موغلا ترکیه را لرزاند. - خبرگزاری آناتولی

ورود عبدالمهدی به کربلا در پی جان باختن زائران در ازدحام روز عاشورا/ اعلام سه روز عزای عمومینخست‌وزیر عراق در پی وقوع حادثه ازدحام و جان باختن زائران در مراسم عزاداری عاشورای حسینی (ع) در کربلا، برای پیگیری امور وارد این شهر شد. همچنین به دلیل وقوع این حادثه، در این استان سه روز عزای عمومی اعلام شد.

نتانیاهو: ایران در تاسیسات آباده مشغول ساخت سلاح هسته‌ای بودبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل، اعلام کرد ایران مشغول تولید تسلیحات هسته‌ای در یک سایت مخفی واقع در آباده در استان فارس در جنوب این کشور بود.

برنامه موشکی ایران؛ گفت‌و‌گوی یورونیوز با حسین علایی و فواد ایزدیبرخی در تهران، واشنگتن و هم‌پیمانانش در خاورمیانه را دلیل توسعه برنامه موشکی ایران می‌دانند.

انتقاد عبدالله از برخورد نیروهای امنیتی افغان با طرفداران مسعودانتقاد عبدالله از برخورد نیروهای امنیتی افغان با طرفداران مسعود پولیس کابل دها تن را به اتهام برهم زدن نظم عامه بازداشت کرد

زمین‌لرزه‌ای به قدرت 5.زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 4.زمین‌لرزه‌ای به بزرگی 4.به گزارش ایسنا، به نقل از سومریه نیوز، عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر عراق در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد، حادثه‌ای که بر اثر ازدحام روز عاشورا در شهر کربلا رخ داد، پیگیری می‌شود و مسؤولان ارشد برای اجرای اقدامات لازم در این باره، در آماده‌باش قرار دارند.

7 ریشتر ایالت سولاوسی شمالی اندونزی را لرزاند. 11. 10.09.09.2019 جاکارتا/ خبرگزاری آناتولی سازمان ژئوفیزیک و هواشناسی اندونزی اعلام کرد که زمین لرزه ای به بزرگی 5.2019 آنکارا/خبرگزاری آناتولی به گزارش مرکز مدیریت آفات و حوادث اضطراری ترکیه (آفاد)، زلزله ای به بزرگی 4.7 ریشتر منطقه ملونگون از توابع جزایر تالائود را لرزاند. وی افزود، شایعات درباره وجود افراد خارجی در میان قربانیان صحت ندارد.

این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوست و خسارات جانی و مالی در پی نداشته است.06 به وقت محلی در سواحل شهرستان مارماریس استان موغلا رخ داد.06 به وقت محلی در سواحل شهرستان مارماریس استان موغلا رخ داد. سازمان ژئوفیزیک و هواشناسی اندونزی و مرکز هشدار سونامی اقیانوس آرام به دنبال وقوع این زلزله هشدار سونامی نداده است. گفتنی است ماه سپتامبر سال گذشته در اثر زلزله با قدرت 7.73 کیلومتری دریای مدیترانه به وقوع پیوسته است.5 ریشتر و سونامی بعد از آن در خلیج پالو در جزیره سولاوسی اندونزی 4340 نفر جان خود را از دست دادند.. اندونزی در حلقه آتش در حوزه اقیانوس آرام واقع شده و همواره شاهد زمین‌ لرزه‌ و فوران‌ آتشفشان است.

مردم این کشور در سال 2018 نیز حوادث و زلزله‌های مرگبار زیادی را شاهد بودند. .