وقوع زمین لرزه 6 ریشتری در جنوب ایران

26/12/1400 09:20:00 ق.ظ

زمین لرزه‌ای به بزرگی 6 ریشتر استان هرمزگان در جنوب ایران را لرزاند. - خبرگزاری آناتولی

زمین لرزه‌ای به بزرگی 6 ریشتر استان هرمزگان در جنوب ایران را لرزاند. - خبرگزاری آناتولی 17.03.2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی بر اساس اطلاعات مرکز لرزه نگاری دانشگاه تهران، زمین لرزه‌ای به بزرگی 6 ریشتر ساعت 2:45 دقیقه بامداد امروز (به وقت محلی) در استان هرمزگان در جنوب ایران به وقوع پیوست.

کانون این زمین لرزه در شهرستان کوخرد استان هرمزگان بود.

این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین رخ داده و کانون آن در شهرستان کوخرد این استان بوده است. هنوز در خصوص خسارات جانی و مالی احتمالی این زمین لرزه گزارشی ارائه نشده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

تداوم بارش باران در برخی استان‌ها/ خیزش گرد و خاک در شرق، مرکز و جنوب کشورتداوم بارش باران در برخی استان‌ها رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی نقاط کشور و وزش باد شدید در جنوب، مرکز و شرق کشور و خیزش گرد و غبار و کاهش هفت درجه‌ای دما خبر داد.

نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی🔺نمایشگاه «دیدار در اصفهان» در دوبلین؛ شکوفایی هنری ایران در عصر صفوی بخش قابل توجهی از این آثار در ایران و به ویژه در اصفهانِ دوره‌ صفوی آفریده شده‌‌اند؛ تمرکز نمایشگاه «دیدار در اصفهان» نیز بر همین آثار است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

مدفون شدن دست‌کم ۱۵ خانه در خاک در پی ریزش دامنه کوه در پروپس از این حادثه ساکنان تلاش کردند تا با تخریب دیوارهای چندین خانه، افراد گرفتار شده را نجات دهند.

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022 ترکیه در سال‌های اخیر در زمینه فروش ملک به یکی از مراکز جاذبه برای شهروندان خارجی، به‌ویژه مردم کشورهای همسایه قرار گرفته است.

تداوم رشد نقدینگی در پایان ۱۴۰۰؛ «سردرگمی در فضای اقتصادی کشور» حاکم استتداوم رشد_نقدینگی در پایان ۱۴۰۰؛ «سردرگمی در فضای اقتصادی کشور» حاکم است بانک مرکزی ایران در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ رشد نقدینگی در کشور را حدود ۳۹.۸ درصد اعلام کرد. دولت پیشتر وعده داده بود با مهار نقدینگی، از افزایش تورم جلوگیری خواهد کرد. دولت پشت پرده تصمیم گیرنده است اینهم سرنوشت احمدی نژادراپیدا خواهد کرد تمام ادم های جلودیدمترسکی بیشتر نیستند ایران باید کاملا حسینی بشه یادا اولین جلسه قرآنشان بخیر

آوارگان یمنی در مارب خواستار محافظت در برابر حملات حوثی‌ها هستندآوارگان یکی از اردوگاه‌ها در استان مارت خواستار حفاظت بین‌المللی در برابر حملات حوثی‌ها شدند. - خبرگزاری آناتولی