وقوع زلزله‌ای جدید در آلبانی

27/11/2019 06:57:00 ب.ظ

وقوع زلزله‌ای جدید در #آلبانی

آلبانی, آلبانی

وقوع زلزله ‌ای جدید در آلبانی

زمین‌لرزه جدید به بزرگی 5.6 ریشتر آلبانی را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی

27.11.2019دراج/ جهاد علیجو/ خبرگزاری آناتولیانستیتوی علوم زمین، انرژی، آب و محیط زیست آلبانی با انتشار اطلاعیه‌ای از وقوع زمین‌لرزه جدید به شدت 5.6 ریشتر در این کشور خبر داد.در این بیانیه کانون زلزله جدید دریای آدریاتیک اعلام شده است.وزارت دفاع آلبانی نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که فعالیت‌های جستجو و نجات در ساختمان‌های تخریب شده به دلایل امنیتی برای مدتی متوقف شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

سه تن بر اثر زلزله‌ در آلبانی جان باختندبر اثر زمین‌لرزه‌ای به شدت 6,4 ریشتر در غرب آلبانی ، 3 تن جان باخته و 150 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

شمار کشته شدگان زلزله در آلبانی به ۲۲ نفر رسیدحدود ۳۰۰ سرباز و ۱۹۰۰ مامور پلیس برای کمک به عملیات امداد و نجات در مناطق زلزله زده بسیج شده اند.

زلزله در آلبانی: ۲۰ کشته، ادامه جست‌وجوهانیروهای امدادی در طول شب به دنبال یافتن افرادی بودند که زیر آوار زلزله ‌ای در آلبانی گیر افتاده‌اند. این زلزله در روز سه‌شنبه به وقوع پیوست و باعث کشته شدن ۲۰ نفر و جراحت ششصد نفر دیگر شد. کاش مقر مزاحمین_خلق رو ویران میکرد، هم از شر آنها خلاص میشدیم و هم یکی از بهانه‌های سرکوب رژیم کم میشد

زمین لرزه قدرتمند ۶.۴ ریشتری در آلبانی قربانی گرفتمرکز این زمین‌لرزه که حدود چهار صبح بوقت محلی مناطقی در آلبانی را لرزاند در ۳۰ کیلومتری غرب «تیرانا» پایتخت و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین بود.

زمین‌لرزه‌ای در آلبانی دست‌کم ۶ کشته و ۱۵۰ مجروح به‌جا گذاشتزمین لرزه‌ای به بزرگی ۶.۴ در آلبانی ، دست‌کم ۶ کشته و حدود ۱۵۰ مجروح به جا گذاشت در اثر این زمین‌لرزه تعدادی ساختمان ویران شد و تعدای از ساکنان آنها زیر آوار مانده‌اند.

زمین لرزه قدرتمند در آلبانی؛ تا کنون ۷ نفر کشته و صدها نفر مجروح شدندوقوع زمین لرزه‌ای قدرتمند در آلبانی تا کنون منجر به مرگ دست کم ۷ نفر و مجروح شدن بیش از ۳۰۰ نفر شد. به گزارش رویترز ، زمین لرزه‌ای به بزرگی ۶/۴ دهم ریشتری در اوایل روز سه‌شنبه ۵ آذرماه در شهر «تیر

زمین‌لرزه جدید به بزرگی 5.بر اثر زمین‌لرزه‌ای به شدت 6,4 ریشتر در غرب آلبانی، 3 تن جان باخته و 150 نفر زخمی شدند.کشورهای ایتالیا، یونان، رومانی و فرانسه با اعزام گروه های امدادگر به آلبانی به عملیات امداد و نجات در مناطق زلزله زده کمک خواهند کرد.زلزله‌زدگان را در استادیوم اسکان داده‌اند نیروهای امدادی برای کسانی که خانه‌هایشان را از دست داده‌اند چادر برافراشته‌اند.

6 ریشتر آلبانی را تکان داد. 27.11.11. هم‌رسانی این مطلب:.2019 دراج/ جهاد علیجو/ خبرگزاری آناتولی انستیتوی علوم زمین، انرژی، آب و محیط زیست آلبانی با انتشار اطلاعیه‌ای از وقوع زمین‌لرزه جدید به شدت 5.4 ریشتر بامداد امروز در نزدیکی شهر دیراج و عمق 38 کیلومتری زمین رخ داده است.6 ریشتر در این کشور خبر داد. دولت، روز چهارشنبه را روز عزای عمومی اعلام کرده است.

در این بیانیه کانون زلزله جدید دریای آدریاتیک اعلام شده است.. وزارت دفاع آلبانی نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که فعالیت‌های جستجو و نجات در ساختمان‌های تخریب شده به دلایل امنیتی برای مدتی متوقف شده است. براساس اعلام وزارت بهداشت و حفاظت اجتماعی آلبانی بر اثر زمین‌لرزه دیروز در این کشور 27 نفر جان باخته و 658 تن دیگر مجروح شده‌اند. حال 8 نفر از این مجروحان وخیم گزارش شده است. .۹ موجب مرگ ۱۳۶ نفر شد.