وقوع زلزله‌ای جدید در آلبانی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زمین‌لرزه جدید به بزرگی 5.6 ریشتر آلبانی را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی

دراج/ جهاد علیجو/ خبرگزاری آناتولی

انستیتوی علوم زمین، انرژی، آب و محیط زیست آلبانی با انتشار اطلاعیه‌ای از وقوع زمین‌لرزه جدید به شدت 5.6 ریشتر در این کشور خبر داد.وزارت دفاع آلبانی نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که فعالیت‌های جستجو و نجات در ساختمان‌های تخریب شده به دلایل امنیتی برای مدتی متوقف شده است. براساس اعلام وزارت بهداشت و حفاظت اجتماعی آلبانی بر اثر زمین‌لرزه دیروز در این کشور 27 نفر جان باخته و 658 تن دیگر مجروح شده‌اند. حال 8 نفر از این مجروحان وخیم گزارش شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سه تن بر اثر زلزله‌ در آلبانی جان باختندبر اثر زمین‌لرزه‌ای به شدت 6,4 ریشتر در غرب آلبانی، 3 تن جان باخته و 150 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار کشته شدگان زلزله در آلبانی به ۲۲ نفر رسیدحدود ۳۰۰ سرباز و ۱۹۰۰ مامور پلیس برای کمک به عملیات امداد و نجات در مناطق زلزله زده بسیج شده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زلزله در آلبانی: ۲۰ کشته، ادامه جست‌وجوهانیروهای امدادی در طول شب به دنبال یافتن افرادی بودند که زیر آوار زلزله‌ای در آلبانی گیر افتاده‌اند. این زلزله در روز سه‌شنبه به وقوع پیوست و باعث کشته شدن ۲۰ نفر و جراحت ششصد نفر دیگر شد. کاش مقر مزاحمین_خلق رو ویران میکرد، هم از شر آنها خلاص میشدیم و هم یکی از بهانه‌های سرکوب رژیم کم میشد
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زمین لرزه قدرتمند ۶.۴ ریشتری در آلبانی قربانی گرفتمرکز این زمین‌لرزه که حدود چهار صبح بوقت محلی مناطقی در آلبانی را لرزاند در ۳۰ کیلومتری غرب «تیرانا» پایتخت و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زمین‌لرزه‌ای در آلبانی دست‌کم ۶ کشته و ۱۵۰ مجروح به‌جا گذاشتزمین لرزه‌ای به بزرگی ۶.۴ در آلبانی، دست‌کم ۶ کشته و حدود ۱۵۰ مجروح به جا گذاشت در اثر این زمین‌لرزه تعدادی ساختمان ویران شد و تعدای از ساکنان آنها زیر آوار مانده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زمین لرزه قدرتمند در آلبانی؛ تا کنون ۷ نفر کشته و صدها نفر مجروح شدندوقوع زمین لرزه‌ای قدرتمند در آلبانی تا کنون منجر به مرگ دست کم ۷ نفر و مجروح شدن بیش از ۳۰۰ نفر شد. به گزارش رویترز ، زمین لرزه‌ای به بزرگی ۶/۴ دهم ریشتری در اوایل روز سه‌شنبه ۵ آذرماه در شهر «تیر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »