آلبانی, آلبانی, دریای آدریاتیک, زلزله

آلبانی, آلبانی

وقوع زلزله‌ای جدید در آلبانی

وقوع زلزله‌ای جدید در #آلبانی

27/11/2019 06:57:00 ب.ظ

وقوع زلزله ‌ای جدید در آلبانی

زمین‌لرزه جدید به بزرگی 5.6 ریشتر آلبانی را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی

27.11.2019دراج/ جهاد علیجو/ خبرگزاری آناتولیانستیتوی علوم زمین، انرژی، آب و محیط زیست آلبانی با انتشار اطلاعیه‌ای از وقوع زمین‌لرزه جدید به شدت 5.6 ریشتر در این کشور خبر داد.در این بیانیه کانون زلزله جدید دریای آدریاتیک اعلام شده است.وزارت دفاع آلبانی نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که فعالیت‌های جستجو و نجات در ساختمان‌های تخریب شده به دلایل امنیتی برای مدتی متوقف شده است.

"سید‌حسن نصرالله" خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران ‌می‌شود- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم | Tasnim معترضین در تهران شعار 'مرگ بر دیکتاتور' سر دادند | DW | 26.07.2021 یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

سه تن بر اثر زلزله‌ در آلبانی جان باختندبر اثر زمین‌لرزه‌ای به شدت 6,4 ریشتر در غرب آلبانی ، 3 تن جان باخته و 150 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

شمار کشته شدگان زلزله در آلبانی به ۲۲ نفر رسیدحدود ۳۰۰ سرباز و ۱۹۰۰ مامور پلیس برای کمک به عملیات امداد و نجات در مناطق زلزله زده بسیج شده اند.

زلزله در آلبانی: ۲۰ کشته، ادامه جست‌وجوهانیروهای امدادی در طول شب به دنبال یافتن افرادی بودند که زیر آوار زلزله ‌ای در آلبانی گیر افتاده‌اند. این زلزله در روز سه‌شنبه به وقوع پیوست و باعث کشته شدن ۲۰ نفر و جراحت ششصد نفر دیگر شد. کاش مقر مزاحمین_خلق رو ویران میکرد، هم از شر آنها خلاص میشدیم و هم یکی از بهانه‌های سرکوب رژیم کم میشد

زمین لرزه قدرتمند ۶.۴ ریشتری در آلبانی قربانی گرفتمرکز این زمین‌لرزه که حدود چهار صبح بوقت محلی مناطقی در آلبانی را لرزاند در ۳۰ کیلومتری غرب «تیرانا» پایتخت و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین بود.

زمین‌لرزه‌ای در آلبانی دست‌کم ۶ کشته و ۱۵۰ مجروح به‌جا گذاشتزمین لرزه‌ای به بزرگی ۶.۴ در آلبانی ، دست‌کم ۶ کشته و حدود ۱۵۰ مجروح به جا گذاشت در اثر این زمین‌لرزه تعدادی ساختمان ویران شد و تعدای از ساکنان آنها زیر آوار مانده‌اند.

زمین لرزه قدرتمند در آلبانی؛ تا کنون ۷ نفر کشته و صدها نفر مجروح شدندوقوع زمین لرزه‌ای قدرتمند در آلبانی تا کنون منجر به مرگ دست کم ۷ نفر و مجروح شدن بیش از ۳۰۰ نفر شد. به گزارش رویترز ، زمین لرزه‌ای به بزرگی ۶/۴ دهم ریشتری در اوایل روز سه‌شنبه ۵ آذرماه در شهر «تیر