وقوع انفجار مهیب در پایتخت سومالی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وقوع انفجار مهیبی در یکی از پرترددترین خیابان‌های موگادیشو در سومالی

موگادیشو/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش خبرنگار آناتولی به نقل از منابع امنیتی سومالی، انفجار مهیبی در خیابان KM4 یکی از پرترددترین خیابان‌های موگادیشو، پایتخت این کشور رخ داد. این انفجار مقابل هتل آفریک که یکی از هتل‌هایی که اغلب محل اقامت سیاستمداران ارشد در سومالی به شمار می‌رود، صورت گرفته است. این درحالیست که درگیری نیروهای امنیتی با شبه‌نظامیان الشباب که پس از انفجار وارد هتل آفریک شدند، ادامه دارد.گفتنی است عناصر گروه تروریستی الشباب با اشغال بسیاری از روستاها و شهرهای کوچک در جنوب سومالی همواره نیروهای امنیتی و غیرنظامیان را هدف حملات خود قرار می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وقوع انفجار در یک مرکز تست کرونا در هلند | DW | 03.03.2021در یک مرکز تست کرونا در هلند انفجاری به وقوع پیوست که آسیب‌های جانی در پی نداشت و به کسی صدمه نرسید. مقامات پلیس ظن قوی دارند که این انفجار عمدی بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مدیرکل بحران استان البرز: انفجار مهیب شامگاه پنج شنبه در کرج دست‌کم دو کشته برجا گذاشتدرپی گزارش‌های متعدد از شنیده شدن صدای انفجار شدید در کرج، محمدرضا فلاح‌نژاد، مدیرکل بحران استانداری البرز، اعلام کرد محل وقوع انفجار مهیب شامگاه پنج‌شنبه یک ویلا در حیدرآباد کرج بوده و این انفجار دست‌کم دو کشته برجا گذاشته است. آشپزخانه شیشه بوده یعنی این ایران اینترنشنال رسما شده اخبار جمهوری اسلامی همراه با وازلین ...
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

انفجار مهیب گاز در خانه مسکونی در اردبیل ۲ کشته و ۱۵ مصدوم به جا گذاشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انفجار مهیب در مرز افغانستان و ایران؛ ۵۰۰ کامیون حامل نفت و گاز در آتش سوختندبه گفته مقام‌های محلی شدت آتش به حدی است که امکان نزدیک شدن دستگاه‌های امداد و نجات وجود ندارد. امیدوارم آسیبی به کسی نرسیده باشه و خسارت فقط مالی باشه که البته قابل جبرانه این اتفاقات دستاورد حضور آمریکا در منطقه است !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انفجار مهیب در کارخانه تاژ قزوین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »