وقوع انفجار در پایتخت افغانستان

24/08/1400 12:29 ب.ظ

مقامات محلی در کابل پایتخت افغانستان از وقوع انفجار در حوزه پنجم امنیتی این شهر خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

مقامات محلی در کابل پایتخت افغانستان از وقوع انفجار در حوزه پنجم امنیتی این شهر خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی انفجاری صبح امروز در حوزه امنیتی پنجم شهر کابل پایتخت افغانستان به وقوع پیوست. مقامات محلی با تایید این خبر اعلام کردند که این انفجار ناشی از یک مین مغناطیسی (چسبان) بوده است.

انفجاری صبح امروز در حوزه امنیتی پنجم شهر کابل پایتخت افغانستان به وقوع پیوست. مقامات محلی با تایید این خبر اعلام کردند که این انفجار ناشی از یک مین مغناطیسی (چسبان) بوده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

وقوع انفجار در منطقه دشت برچی کابلسخنگوی طالبان از وقوع انفجار در منطقه دشت برچی در غرب کابل، پایتخت افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وقوع دو زمین‌لرزه شدید در بندرعباس/ هنوز اطلاعات دقیقی از وضعیت مناطق زلزله‌زده در دست نیسترییس سازمان مدیریت بحران کشور با اعلام وقوع دو زمین‌لرزه در استان هرمزگان گفت: تیم‌های ارزیاب برای ارزیابی منطقه اعزام شده‌اند.

ابراز همدردی چلیک با ایران در پی وقوع زلزله در جنوب این کشور

یک کشته و دو زخمی در انفجار موتری در غرب کابلیک انفجار، شام شنبه، 13 نوامبر، در منطقه‌ گولایی مهتاب قلعه، در حوزه ششم امنیتی کابل، به وقوع پیوست.ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان، شام شنبه 13 نوامبر (22

وقوع زل‌زله 6.4 ریشتری در استان هرمزگانوقوع زل‌زله 6.4 ریشتری در استان هرمزگان

احتمال وقوع سیلاب در برخی از نواحی کشوراحتمال وقوع سیلاب در برخی از نواحی کشور بر اساس پیش‌بینی تازه موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو برای هفته جاری، وقوع بارش‌های قابل ملاحظه در سواحل دریای خزر، شمال شرق و نواحی مرکزی کشور پیش‌بینی می‌شود.

مقامات محلی در کابل پایتخت افغانستان از وقوع انفجار در حوزه پنجم امنیتی این شهر خبر دادند.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

انفجاری صبح امروز در حوزه امنیتی پنجم شهر کابل پایتخت افغانستان به وقوع پیوست.

مقامات محلی با تایید این خبر اعلام کردند که این انفجار ناشی از یک مین مغناطیسی (چسبان) بوده است.

تاکنون خبری از تلفات جانی از این حادثه مخابره نشده است.