وقوع زلزله 5.6 ریشتری در جنوب ایران

21/10/2019 02:54:00 ب.ظ

استان هرمزگان, زلزله

وقوع زلزله 5.6 ریشتری در جنوب ایران

21.10.2019استانبول/خبرگزاری آناتولیزلزله ای به بزرگی 5.6 ریشتر دقایقی پیش شهر کوخرد از تئابع شهرستان بستک استان هرمزگان در جنوب ایران رخ داد.به گزارش خبرگزاری ایسنا این زلزله در ساعت 14 و 28 دقیقه و 50 ثانیه به وقت محلی و در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

در همین خصوص سید شمس الدین حسینی قتالی، فرماندار شهرستان بستک در گفت و گو با ایسنا گفت که تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت یا آسیب دیدگی در منطقه گزارش نشده است.طبق گفته های شاهدان عینی این زلزله در شهرستان بندرعباس، قشم و حتی کشور امارات متحده عربی احساس شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

وقوع زمین‌لرزه 4 ریشتری در استان وان ترکیه

وقوع گردوغبار در هفت شهر خوزستاناهواز - ایرنا - هفت شهر خوزستان روز یکشنبه با وزش باد با گردوغبار مواجه شدند که بیشترین میزان آن در اهواز، به بیش از چهار برابر حدمجاز رسید.

وقوع زمین‌لرزه 4 ریشتری در استان وان ترکیه

رونمایی از ۳۰ تابوت‌ چوبی سه ‌هزار ساله کشف شده در مصراین تابوت‌ها در شهر الاقصر در جنوب این کشور کشف شده است و بزرگترین کشف در نوع خود در یک قرن اخیر محسوب می‌شود. 🏴‍☠️🏴‍☠️🖐️🏴‍☠️🏴‍☠️

بازگشت زائران اربعین حسینی از مرز شلمچهتصاویر/بازگشت زائران اربعین_حسینی از مرز شلمچه کاملا حقیقت داره به چشم دیدم

امارات ۷۰۰ میلیون دلار پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کرده استتهران-ایرنا-نماینده مردم فریدونشهر و چادگان در مجلس گفت: روابط ارزی امارات با ایران بهبود یافته و این کشور ۷۰۰ میلیون دلار از پول‌های بلوکه شده ایران را آزاد کرده است. فرضا سپاه تهدیدش درباره امارات را عملی کنه، بیشترین ضربه را اقتصاد ایران میخوره، بدون شک

زلزله ای به بزرگی 5.زلزله‌ای به بزرگی 4 ریشتر شهرستان مرادیه در استان وان ترکیه را لرزاند.به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان میزان گردوغبار در ساعت ۱۳ در شهرهای اهواز ۶۷۴، رامهرمز ۵۹۳ب، شادگان ۵۸۶ ، شوشتر ۳۰۰ ، خرمشهر ۲۰۵ ، آبادان ۱۸۴ و حمیدیه ۱۸۱ میکروگرم برمترمکعب گزارش شده است.زلزله‌ای به بزرگی 4 ریشتر شهرستان مرادیه در استان وان ترکیه را لرزاند.

6 ریشتر دقایقی پیش مناطقی از استان هرمزگان در جنوب ایران را لرزاند. 21.10.10. هواشناسی خوزستان وقوع تندباد لحظه‌ای و وقوع گرد و خاک همرفتی را برای امروز در مناطق غربی، مرکزی و جنوبی پیش‌بینی کرده است.2019 استانبول/خبرگزاری آناتولی زلزله ای به بزرگی 5. براساس گزارش فوق، این زلزله ساعت 09.6 ریشتر دقایقی پیش شهر کوخرد از تئابع شهرستان بستک استان هرمزگان در جنوب ایران رخ داد.53 دقیقه (به وقت محلی) در عمق 9.

به گزارش خبرگزاری ایسنا این زلزله در ساعت 14 و 28 دقیقه و 50 ثانیه به وقت محلی و در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.4 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.۰۱ میلیمتر بارندگی داشته اند. در همین خصوص سید شمس الدین حسینی قتالی، فرماندار شهرستان بستک در گفت و گو با ایسنا گفت که تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت یا آسیب دیدگی در منطقه گزارش نشده است. طبق گفته های شاهدان عینی این زلزله در شهرستان بندرعباس، قشم و حتی کشور امارات متحده عربی احساس شده است. علیرضا صفا ایسینی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان نیز با بیان اینکه آخرین وضعیت منطقه زلزله در حال پیگیری است، تصریح کرد: از خسارات احتمالی این زمین لرزه تا کنونی گزارشی اعلام نشده و گروه های ارزیاب به مناطق زلزله زده اعزام شده اند. .