وقوع زلزله 5.1 ریشتری در شمال ایران

17/06/1399 09:08:00 ق.ظ

زمین لرزه‌ای به بزرگی 5.1 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهرستان رامیان در شرق استان گلستان را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی

زمین لرزه‌ای به بزرگی 5.1 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهرستان رامیان در شرق استان گلستان را تکان داد. - خبرگزاری آناتولی 07.09.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی به گزارش مرکز لرزه‌نگاری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران، در ساعات اولیه بامداد امروز زمین لرزه‌ای به بزرگی 5.1 ریشتر در 3 کیلومتری شهرستان رامیان واقع در شرق استان گلستان رخ داد.

این زلزله در عمق 9 کیلومتری زمین به وقوع پیوست و گزارشی در مورد خسارات احتمالی آن منتشر نشده‌است. مهدی ولی پور، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره امدادرسانی به زلزله‌زدگان این منطقه گفت: با کسب خبر وقوع این زمین لرزه در منطقه یاد شده ستاد بحران در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تشکیل شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اسکلت ۲۰۰ ماموت ۲۰ هزار ساله در مکزیک از زمین در آمداین کشف در مکزیک احتمالا به یافتن راز انقراض ماموت‌ها کمک خواهد کرد.

جلوگیری از وقوع حمله تروریستی در حوزه عملیاتی چشمه صلح در شمال سوریهواحدهای امنیتی وابسته به ارتش ملی سوریه با شناسایی موتورسیکلت بمب‌گذاری شده در حوزه عملیاتی چشمه صلح مانع از انفجار آن شدند. - خبرگزاری آناتولی

زلزله در رامیان ۱۰ مصدوم بر جا گذاشت

دلار و طلا در ایران در ابتدای هفته گران‌تر شدقیمت طلا، سکه و دلار در آغاز کار بازار ایران در روز شنبه ۱۵ شهریور نسبت به دو روز گذشته بالاتر رفت.

در مبحث خروج نخبگان در کشور اغراق زیادی می‌شوددبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که در مبحث خروج نخبگان در کشور اغراق زیادی می‌شود، ضمن تأکید بر تغییر نگاه رایج به موضوع مهاجرت نخبگان، گفت: نباید کاری کنیم که این افراد برای بازگشت به کشور احساس امنیت نکنند.

آخرین آمار ویروس کرونا در جهان؛ کاهش واکسیناسیون کودکان ایرانی در ماه‌های گذشتهاین ویروس در ایران تا ظهر امروز شنبه ۳۸۴ هزار و ۶۶۶ نفر را مبتلا کرده و بیش از ۲۲ هزار نفر قربانی گرفته است.