وقوع 13 پس لرزه قوی در اندونزی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پس از زلزله 7.1 ریشتری در اندونزی این کشور شاهد 13 پس لرزه قوی بوده است. - خبرگزاری آناتولی

جاکارتا/خبرگزاری آناتولی

موسسه ژئوفیزیک و هواشناسی اندونزی اعلام کرد که پس از زلزله 7.1 ریشتری این کشور شاهد 13 پس لرزه با قدرت بیش از 5 ریشتر بوده است.گفتنی است موسسه ژئوفیزیک و هواشناسی اندونزی دیشب در پی زمین‌لرزه‌ای با قدرت 7.1 ریشتر در آب‌های ایالت مالوکوی واقع در شمال شرق این کشور هشدار سونامی داد. کانون این زلزله که در عمق 73 کیلومتر از سطح زمین بوده و 137 کیلومتری در شمال شهر «جیلولو» ایالت مالوکوی رخ داده است.

روز 26 سپتامبر گذشته نیز زلزله‌ای بزرگ به قدرت 6.8 ریشتر شهر آمبون مرکز ایالت مالوکوی اندنزی را تکان داد که منجر به جان باختن 36 نفر شد. همچنین در 28‌ سپتامبر 2018 زلزله‌ای با قدرت 7.5 ریشتر جزیره «سولاوسی مرکزی» اندونزی را تکان داده و در پی آن سونامی صورت گرفت. در این حادثه 4340 نفر جان خود را از دست دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترکیه می‌‌گوید آلمان و هلند هم توافق کردند داعشی‌‌های زندانی را پس بگیرندترکیه می‌‌گوید آلمان و هلند هم توافق کردند داعشی‌‌های زندانی را پس بگیرند خبرگزاری رویترز ۲۲ آبان گزارش داد، ترکیه همچنین گفته است که آن دسته از اعضای دولت اسلامی که شهروندان ایرلند، فرانسه، و دانمارک بوده‌اند را نیز به کشور‌های متبوع‌شان بازمی‌گرداند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش را به کشورش پس می‌فرستدترکیه روز پنجشنبه اعلام کرد پس از آنکه یونان از ورود یک زندانی آمریکایی مظنون به عضویت در داعش به خاک این کشور جلوگیری کرد، او را به آمریکا می‌فرستد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارشی از وضعیت جایگاههای تهران پس از اعلام سهمیه بندی بنزینسرانجام بامداد جمعه بنزین سهمیه بندی شد و قیمت این فرآورده نفتی به صورت سهمیه‌ای (۶۰ لیتر ماهانه برای خودروهاس شخصی) در هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و به صورت آزاد ۳۰۰۰ تومان تعیین شد. گزارشهای تهیه شده از جایگاههای سوخت سطح تهران حاکی از عادی بودن شرایط و سوختگیری خودروها با شرایط جدید است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حملات گسترده به سخنان روحانی درباره 'پرونده‌های فساد' | DW | 13.11.2019سخنان روحانی درباره رفتار قوه قضائیه با پرونده‌های فساد با انتقاد شدید اصولگرایان مواجه شد. جنتی این سخنان را 'حاشیه‌سازی' انتخاباتی دانست. علم‌الهدی هم گفت، نباید گذاشت کسانی که با رهبری زاویه دارند به جایی برسند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خروج نیروهای دولتی آمریکا از بولیوی و خطر جنگ داخلی | DW | 13.11.2019با آمدن رئیس جمهور موقت خودخوانده هم وضعیت بولیوی آرام نشده است. بنا به گزارش‌ها در مناطق بسیاری از کشور ناآرامی‌ها، درگیری، غارت و به آتش‌کشاندن اموال عمومی ادامه دارد. آمریکا نسبت به سفر به بولیوی هشدار می‌دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عربستان 'فریبکاری ایران در ارائه ‌اطلاعات به آژانس' را محکوم کرد | DW | 13.11.2019عربستان به گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته‌ای ایران واکنش نشان داد و ضمن حمایت از تلاش‌های آژانس 'فریبکاری ایران در ارائه‌ اطلاعات به آژانس' را محکوم کرد. عربستان خواستار همکاری ایران با آژانس شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »