وقوع انفجار در نزدیکی مرکز هسته‌ای نطنز در اصفهان انفجار در نزدیکی مرکز هسته‌ای نطنز در اصفهان

13/09/1400 09:20:00 ب.ظ

#انفجار در نزدیکی مرکز #هسته‌ای #نطنز در #اصفهان

انفجار, هسته‌ای

انفجار در نزدیکی مرکز هسته‌ای نطنز در اصفهان

رسانه‌های ایران از وقوع انفجار در نزدیکی مرکز هسته‌ای نطنز در استان اصفهان خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

رسانه‌های ایران از وقوع انفجار در نزدیکی مرکز هسته‌ای نطنز در استان اصفهان خبر دادند.04.12.2021تهران/ خبرگزاری آناتولیبر اساس گزارش‌های رسانه‌های ایران انفجاری در منطقه بادرود واقع فاصله 20 کیلومتری تاسیسات هسته‌ای نطنز در استان اصفهان انفجاری به وقوع پیوسته است.

به گزارش «صدا و سیما» فرمانده پدافند هوایی منطقه نطنز گفته است که برای ارزیابی سامانه‌های مستقر در منطقه، این گونه تمرینات در فضای کاملا امن و با هماهنگی کامل شبکه یکپارچه پدافندی صورت می‌گیرد.همچنین رسانه‌های محلی ایران نیز گزارش دادند پدافند هوایی با دو شیء هوایی درگیر شده و آنها را منهدم کرده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراف لیدر اغتشاشات همدان/ تحت‌تأثیر پیام‌های علی کریمی قرار گرفتم + فیلم- اخبار همدان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

مقامات ایران: صدای انفجار در نطنز ناشی از آزمایش سامانه موشکی بودبه گزارش رسانه‌های ایران شامگاه شنبه صدای انفجار شدیدی از شهر نطنز شنیده شده است. الله يزيدكم ياررب

تجمعات اعتراضی در چند شهر ایران در واکنش به کاهش بودجه «قانون معلولان»🔺تجمعات اعتراضی در چند شهر ایران در واکنش به کاهش بودجه «قانون معلولان» معترضان می‌گویند این سازمان «بودجه اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان در لایحه بودجه ۱۴۰۱ را کمتر از بودجه سال‌جاری در نظر گرفته است.» ⬇️ بیشتر بخوانید:

رایزنی و جمع‌بندی مذاکرات در پایتخت‌ها/ احتمال از سرگیری دوباره مذاکرات در هفته آیندهکمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و ۱+۴ عصر روز جمعه به وقت محلی برگزار می‌شود.

انتشارمقاله‌های نخبه‌ای که در ایران حق تحصیل نداشت در معتبرترین مجلات علمی دنیا

پرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنندپرزیدنت بایدن و بانوی اول آمریکا در مراسم جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» شرکت می‌کنند به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، به این ترتیب پرزیدنت بایدن این سنت دیرین سالانه را، که در دوره دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا اجرا نمی‌شد، بار دیگر احیا می‌کند تو مراسم نگوزید!!؟ آنهم هنر مورد علاقه پرزیدنت بایدن بجای نمایش کندی اجرای نمایش کمدی بیشتر برازنده توست

بازداشت یک فعال کارگری در اصفهان

انفجار در نزدیکی مرکز هسته‌ای نطنز در اصفهان رسانه‌های ایران از وقوع انفجار در نزدیکی مرکز هسته‌ای نطنز در استان اصفهان خبر دادند.Send به گزارش رسانه‌های ایران شامگاه شنبه صدای انفجار شدید در شهر نطنز شنیده شده است.اشتراک چاپ گروهی از افراد دارای معلولیت برای اعتراض به کاهش «بودجه معلولان» در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ ایران در مقابل سازمان برنامه و بودجه در تهران تجمع کردند.به گزارش ایسنا، نشست کمیسیون مشترک برجام برای جمع بندی مذاکرات هفته جاری عصر امروز (ساعت ۱۴ به وقت وین) در هتل کوبورگ برگزار می‌شود.

04.12. ایرنا به نقل از یک شاهد عینی گزارش داده است که «مردم بادرود این صدا را به همراه نوری که نشان از انفجار یک شیء در آسمان این شهر بود مشاهده کرده‌اند.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی بر اساس گزارش‌های رسانه‌های ایران انفجاری در منطقه بادرود واقع فاصله 20 کیلومتری تاسیسات هسته‌ای نطنز در استان اصفهان انفجاری به وقوع پیوسته است.» بنا بر گزارش‌‌ها، بودجه قانون معلولان در سال جاری «۱۷۰۰ میلیارد تومان» در نظر گرفته شده بود و «در تیرماه به ۲۰۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت. به گزارش «صدا و سیما» فرمانده پدافند هوایی منطقه نطنز گفته است که برای ارزیابی سامانه‌های مستقر در منطقه، این گونه تمرینات در فضای کاملا امن و با هماهنگی کامل شبکه یکپارچه پدافندی صورت می‌گیرد. به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید فرمانده پدافند هوایی منطقه نطنز درباره انفجار روی داده گفت که «یکی از سامانه‌های موشکی منطقه آزمایش شد و جای هیچ گونه نگرانی نیست. همچنین رسانه‌های محلی ایران نیز گزارش دادند پدافند هوایی با دو شیء هوایی درگیر شده و آنها را منهدم کرده است. انتهای پیام.

گفتنی است این انفجار به دنبال از سرگیری مذاکرات هسته‌ای در وین رخ داده است.» این در حالی است که خبرگزاری فارس براساس شنیده‌های غیررسمی از احتمال «انهدام یک پهپاد ناشناس» خبر داده بود. حساب کاربری «کمپین معلولان» که در توییتر به اخبار و تحولات مربوط به افراد دارای معلولیت می‌پردازد، با انتشار تصویری از تجمع روز شنبه ۱۳ آذر در تهران آن را در اعتراض به «وضعیت معیشت» افراد دارای معلولیت و کاهش بودجه از سوی دولت در سال آینده اعلام کرد. .