وقوع انفجار بزرگ در ایالت تنسی در اولین ساعات روز کریسمس+فیلم و تصاویر- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥 تصاويرى از انفجار بزرگ در شهر «نشویل» ایالت تنسی آمریکا Nashville

، چندین رسانه آمریکایی روز جمعه گزارش دادند که در نخستین ساعات بامداد امروز به وقت محلی یک دستگاه خودروی پارک شده در یکی از خیابان‌های مرکزی شهر نشویل در ایالت تنسی منفجر شده و چندین ساختمان بر اثر این انفجار مهیب آسیب دیده‌اند.پایگاه خبری «نیوز2» به نقل از مقامات محلی گزارش داده است که هیچ‌کس بر اثر این انفجار آسیب ندیده است و در حال حاضر مأموران اداره امور اضطراری شهر نشویل مشغول ارزیابی خسارت‌های وارد شده به ساختمان‌های اطراف محل انفجار هستند.

پلیس نشویل همچنین از بستری شدن سه نفر بر اثر جراحات ناشی از این حادثه خبر داد، اما مدعی شد که حال جراحات هیچ‌یک از آنها جدی نیست. پلیس نشویل درباره انفجار امروز اعلام کرد تحقیقات در مورد این حادثه تا چند روز آینده ادامه خواهد یافت و ما در این زمینه از آژانس‌های فدرال خارج از ایالت نیز کمک خواهیم گرفت.پلیس نشویل اضافه کرد هیچ‌گونه شواهدی دال بر وجود یک وسیله انفجاری دیگر [در حوالی محل انفجار] وجود ندارد، ولی ما در حال انجام بررسی‌های جامعی برای تأیید آن هستیم.«کایلی مک‌انانی» سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد رئیس‌جمهور ترامپ در جریان انفجار نشویل قرار گرفته و آخرین اطلاعات در این زمینه به اطلاع وی خواهد رسید.

شبکه خبری فاکس نیوز اعلام کرد برخلاف آنچه در فضای مجازی شایعه شده، شواهدی از وقوع تیراندازی پیش از انفجار وجود ندارد.پلیس نشویل اعلام کرد در حال حاضر نمی‌تواند به صورت قطعی اعلام کند که آیا انفجار امروز فوتی داشته است یا خیر.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پلیس هند از وقوع یک انفجار کوچک در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی‌نو خبر دادکارشناسان پلیس هند برای یافتن نمونه‌های مواد منفجره در صحنه حاضر شده‌اند و پلیس درصدد است تا از طریق دوربین‌های مداربسته در منطقه، سرنخ‌هایی از عاملان این حادثه به دست آورد. با آمدن دموکراتهای احمق ماشین ترور آخوندا راه افتاد اين هم از خرابكاريهاى حكومت ايران است كه غيرمستقيم با دادن بول به يك عده أحمق ميخواهد ايجاد رعب و وحشت كند. جمهورى اسلامى ديكر بايد بروى به جهنم.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در یک مرکز تست کرونا در هلند | DW | 03.03.2021در یک مرکز تست کرونا در هلند انفجاری به وقوع پیوست که آسیب‌های جانی در پی نداشت و به کسی صدمه نرسید. مقامات پلیس ظن قوی دارند که این انفجار عمدی بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سربازان افغان از چهار انفجار بزرگ در کابل و کاپیسا جلوگیری کردندوزارت دفاع ملی افغانستان یکشنبه 31 ژانویه اعلام کرد که از وقوع دو انفجار بزرگ در کابل و دو انفجار در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چک‌ها در تظاهرات بزرگ پراگ: آقای رئیس‌جمهور در خصوص روسیه تردید نکنیددستکم ده هزار نفر روز پنجشنبه در پراگ، پایتخت چک در اعتراض به تردیدهای رئیس جمهور کشورشان در خصوص مسئولیت روسیه در انفجار سال ۲۰۱۴ که منجر به کشته شدن دو نفر شد، تظاهرات کردند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وقوع انفجار مهیب در پایتخت سومالیانفجار مهیبی در یکی از پرترددترین خیابان‌های موگادیشو، پایتخت سومالی رخ داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وقوع دو انفجار تروریستی در راس‌العین سوریهدو انفجار تروریستی در مرکز شهرستان راس‌العین سوریه به وقوع پیوست که بر اساس برآوردهای اولیه هیچ گونه تلفات جانی در پی نداشته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »