وقتی روحانی موضوع اعتراض‌های آبان را به مجمع عمومی سازمان ملل کشید

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روزگذشته روحانی، درنشست سالانه سازمان_ملل سخنرانی کرد. دراین سخنرانی که بخاطر کرونا ازپیش ضبط شده بود،او به موضوع تحریمهای_آمریکا و خروجش از برجام، قاسم_سلیمانی، اعتراضات_آبان و اعتراضهای عراق و لبنان اشاره کرد. گزارشEhsanMehrabi7 👇 راستی_آزمایی

روز گذشته اول مهر ماه ۱۳۹۹ «حسن روحانی»، رییس‌جمهوری ایران، در نشست سالانه سازمان ملل سخنرانی کرد. در این سخنرانی که به خاطر شیوع ویروس کرونا در دنیا از پیش ضبط شده بود، او به موضوع تحریم‌های آمریکا و خروج این کشور از برجام، «قاسم سلیمانی» و اعتراض‌های داخلی ایران، عراق و لبنان اشاره کرد.یکی از بداقبالی‌های روحانی هم‌زمانی آخرین سخنرانی‌اش در مجمع عمومی سازمان ملل با شیوع ویروس کرونا و از رمق افتادن سخنرانی‌های این نشست است.

روحانی به سبک سال گذشته درباره تحریم‌های آمریکا و خروج این کشور از برجام سخن گفت و اشاره ملایمی نیز به کشته شدن قاسم سلیمانی توسط آمریکا کرد. او در یک اتفاق متفاوت اما به اعتراض‌ها در ایران اشاره کرد و البته به سبک خود آن را به دخالت خارجی نسبت داد. در دوره‌های گذشته نیز سخنرانی‌های آخرین سال رییس‌جمهور ایران جدی گرفته نمی‌شد، چرا که همه می‌دانند در یک سال باقیمانده از دولت معمولا اتفاق خاصی رخ نخواهد داد. این سخنرانی اما وضعیت خاصی داشت، چرا که با گمانه‌زنی‌ها در ایران، درباره رفتن یا ماندن ترامپ هم‌زمان شده است. همچنین موضوع ایران به نسبت دوره‌های اخیر بیشتر در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا مطرح شده است و یا حداقل مقامات جمهوری اسلامی این‌گونه فکر می‌کنند؛ هر چند دونالد ترامپ اشاره کوتاهی به ایران کرد و بیشتر به چین.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: دفاع مقدس فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت را به وجود آوردتهران - ایرنا - رییس جمهوری با تأکید بر اینکه فرهنگ نقش بسیار مهمی در هشت سال دفاع مقدس داشت، گفت: عامل اصلی ایستادگی، مقاومت و پیروزی در دفاع هشت ساله فرهنگ، به ویژه فرهنگ دینی و اعتقادی فرزندان این مرز و بوم بود و دفاع مقدس نیز فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت را به وجود آورد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پخش سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل امشب از شبکه خبرمعاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری اعلام کرد: سخنرانی رییس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل متحد امشب ساعت ۹ به وقت تهران از شبکه خبر پخش می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آیا حسن روحانی بعد از ریاست جمهوری به فضای امنیتی باز می‌گردد؟اشرف بروجردی گفت‌: روحانی بعد از خروج از پاستور به احتمال زیاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌شود و ترجیح شخصی‌اش این خواهد بود که در فضای امنیتی مشغول فعالیت شود. چرا که ایشان اساساً هیچ‌گاه به طور پررنگ وارد فضای سیاسی و تحرکات مرسوم جریان‌های سیاسی نشده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دکتر روحانی درگذشت مادر بزرگوار شهید گرانقدر سردار همت را تسلیت گفترئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم نصرت همت، مادر بزرگوار شهید گرانقدر سردار محمدابراهیم همت، فرمانده شجاع و فداکار لشکر محمد رسول‌الله(ص)، تصریح کرد: این اسوه صبر و استقامت در دامن پاک خود فرزندی مجاهد و مبارز پرورش داد که افتخار‌آفرینی‌ها و جان‌فشانی‌های او در سنگرهای مختلف دفاع از ارزش‌های اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس همچون مشعلی فروزان برای همیشه ماندگار خواهد ماند. یک پیام تسلیت هم برای مرگ و نابودی مملکت ایران بنویسید. ایا به اقتصادایران هم تسلیت خواهی گفت؟ ویروس روحانا
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: دوران سلطه و هژمونی به سرآمده است/ما ابزار چانه زنی داخلی و انتخاباتی آمریکا نیستیمرئیس جمهوری در سخنرانی مجازی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با اشاره به شیوع کرونا در دنیا اظهار کرد: همه ما دوران سختی را سپری می‌کنیم اما ملت ایران به‌جای برخورداری از همکاری جهانی، با سخت‌ترین ‎تحریم‌های تاریخ، در نقض آشکار منشور ملل متحد و ‎قطعنامه۲۲۳۱ شورای امنیت، مواجه است. شیخ حسن، این قدر که شما و آغاتون در انتظار رای آوردن بایدن در انتخابات هستید در انتظار ظهور و فرج و.... نیستید این سخنرانی بهترین سخنرانی تاریخ جمهوری اسلامی به جهت کمترین هزینه ممکنه بود سال قبل هر کلمه روحانی 33 میلیون تومان خرج از جیب مردم برداشت تا از, فلسطین دفاع کند راست میگه بالاغیرتا راست میگه حالا دور دور چینه هر چه فرمان فرماها امر کنند البته فراماسونرها
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مردم ما دیر یا زود قلدرها را به زانو در خواهند آورد/ روحانی هیچ‌گاه به اعلام خبر خوش در روزهای شنبه و یکشنبه اشاره‌ نکرد/ افزایش صادرات از طریق بازارچه‌های مرزی در سال ۹۹سخنگوی دولت نشست خبری این هفته خود را در سیستان بلوچستان برگزار کرد و با مقایسه دولت صدام و ترامپ به تشریح شباهت‌های آنها در صدمه به ایران پرداخت. نشاشیدی شب درازه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »