وقتی رئیس جمهوری پرتغال برای «نجات دو گردشگر» تَن به آب زد

17/08/2020 08:47:00 ب.ظ

وقتی رئیس جمهوری پرتغال برای «نجات دو گردشگر» تَن به آب زد بیشتر بخوانید🔽

پرتغال, اقتصاد پرتغال

وقتی رئیس جمهوری پرتغال برای «نجات دو گردشگر» تَن به آب زد بیشتر بخوانید🔽

کمک رسانی رئیس جمهور برای گردشگرانی که در تعطیلات آخر هفته به جنوب پرتغال رفته بودند، تماشایی شد

نکته جالب آن است که این کمک رسانی با حضور یک تیم تلویزیونی در آن منطقه همزمان شده بود.البته گفته شده است که رئیس جمهور پرتغال در حال تبلیغ جاذبه های گردشگری منطقه برای خبرنگارها بوده است.اگر چه رئیس جمهور پرتغال همواره تلاش داشته است تا خود را به مردم نزدیک نشان دهد اما برخی معتقدند که نجات این دو دختر جوان، آنهم در زمانی که خبرنگارها حاضر بوده‌اند، یک کار تبلیغاتی برای رئیس جمهور ۷۱ ساله محسوب می‌شود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

رئیس جمهوری اسرائیل، مقام ارشد امارات را برای یک سفر رسمی به اورشلیم دعوت کردرئیس جمهوری اسرائیل، مقام ارشد امارات را برای یک سفر رسمی به اورشلیم دعوت کرد رئیس جمهوری اسرائیل در پیامی در توئیتر خود هم اعلام کرد از شاهزاده محمد بن زاید برای دعوت به اورشلیم دعوت کرده است.

پاسخ رئیس جمهور لبنان به احتمال 'صلح' با اسرائیلرئیس جمهور لبنان احتمال عادی سازی روابط با اسرائیل در آینده را منوط به حل مشکلات فی مابین دانست. - خبرگزاری آناتولی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران: رویکرد ما نسبت به امارات تغییر می کندمحمد باقری امروز در سخنانی در واکنش به توافق امارات و اسرائیل اعلام کرد رویکرد این کشور نسبت به همسایه خود قطعا تغییر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

سفر وزیر دفاع و رئیس ستاد کل ارتش ترکیه به لیبیوزیر دفاع ملی و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه برای نظارت بر روند اقدامات صورت گرفته در چارچوب قرارداد همکاری نظامی با لیبی به این کشور سفر کردند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری بلاروس می‌گوید از پوتین قول کمک امنیتی دریافت کرده - BBC News فارسیاعتراض‌ها به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بلاروس ادامه دارد. نظامیان بلاروس اعلام کرده‌اند که در برابر معترضان نخواهند ایستاد و شماری از آنها هم به تظاهرکنندگان پیوسته‌اند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران آشکارا امارات را تهدید کرد | DW | 16.08.2020محمد باقری گفته که هر اتفاقی در خلیج فارس بیافتد و امنیت ایران را به مخاطره بیاندازد، ایران آن را از چشم امارات می‌بیند. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفته است که این کشور رویکرد خود را نسبت به امارات تغییر می‌دهد.

چراکه رئیس جمهور یک کشور برای کمک به دو دختر جوان که در «دریا در حال غرق شدن بودند»، خودش را به دریا می اندازد.توافق صلح میان اسرائیل و امارات متحده عربی با رایزنی ایالات متحده آمریکا به دست آمد.جهان پاسخ رئیس جمهور لبنان به احتمال "صلح" با اسرائیل رئیس جمهور لبنان احتمال عادی سازی روابط با اسرائیل در آینده را منوط به حل مشکلات فی مابین دانست.محمد باقری امروز در سخنانی در واکنش به توافق امارات و اسرائیل اعلام کرد رویکرد این کشور نسبت به همسایه خود قطعا تغییر خواهد کرد.

نکته جالب آن است که این کمک رسانی با حضور یک تیم تلویزیونی در آن منطقه همزمان شده بود. البته گفته شده است که رئیس جمهور پرتغال در حال تبلیغ جاذبه های گردشگری منطقه برای خبرنگارها بوده است.» به دنبال توافق تاریخی هفته گذشته میان اسرائیل و امارات متحده عربی که با تلاش ایالات متحده تحت رهبری پرزیدنت ترامپ حاصل شد، اکنون امارات اولین کشور عربی حوزه خلیج فارس و سومین کشور عربی است که با اسرائيل روابط فعال دیپلماتیک برقرار می‌کند. اگر چه رئیس جمهور پرتغال همواره تلاش داشته است تا خود را به مردم نزدیک نشان دهد اما برخی معتقدند که نجات این دو دختر جوان، آنهم در زمانی که خبرنگارها حاضر بوده‌اند، یک کار تبلیغاتی برای رئیس جمهور ۷۱ ساله محسوب می‌شود.2020 بیروت/خبرگزاری آناتولی میشل عون رئیس جمور لبنان در گفت‌وگو با تلویزیون «BFM» فرانسه در رابطه با احتمال برقراری صلح و عادی سازی روابط بین لبنان و اسرائیل در آینده گفت: این متغیر بوده و بستگی به شرایط دارد. اقتصاد پرتغال که در تابستان با حضور گردشگران خارجی رونقی مضاعف می‌گیرد در پی شیوع بیماری همه گیر کرونا ضربه شدیدی خورده است.». . وی افزود: برای کشور امارات به‌عنوان یک کشور عربی و مسلمان چنین رابطه‌ای به‌هیچ‌وجه قابل پذیرش نیست که با رژیم متعرض به قبله اول مسلمین که مردم فلسطین را آواره و مورد کشتار و زندانی قرار داده، ایجاد رابطه سیاسی و اقتصادی کرده و آن را به‌طور علنی اعلام کند.