پرتغال, اقتصاد پرتغال, ویروس کرونا, دریا, امداد و نجات, غرق شدن کشتی

پرتغال, اقتصاد پرتغال

وقتی رئیس جمهوری پرتغال برای «نجات دو گردشگر» تَن به آب زد

وقتی رئیس جمهوری پرتغال برای «نجات دو گردشگر» تَن به آب زد بیشتر بخوانید🔽

17/08/2020 08:47:00 ب.ظ

وقتی رئیس جمهوری پرتغال برای «نجات دو گردشگر» تَن به آب زد بیشتر بخوانید🔽

کمک رسانی رئیس جمهور برای گردشگرانی که در تعطیلات آخر هفته به جنوب پرتغال رفته بودند، تماشایی شد

نکته جالب آن است که این کمک رسانی با حضور یک تیم تلویزیونی در آن منطقه همزمان شده بود.البته گفته شده است که رئیس جمهور پرتغال در حال تبلیغ جاذبه های گردشگری منطقه برای خبرنگارها بوده است.اگر چه رئیس جمهور پرتغال همواره تلاش داشته است تا خود را به مردم نزدیک نشان دهد اما برخی معتقدند که نجات این دو دختر جوان، آنهم در زمانی که خبرنگارها حاضر بوده‌اند، یک کار تبلیغاتی برای رئیس جمهور ۷۱ ساله محسوب می‌شود.

وزارت اطلاعات: شبکه‌ای از عوامل موساد در غرب ایران دستگیر شدند | DW | 27.07.2021 شناور پوتین در اختیار فرمانده نیروی دریایی ایران دادستانی سوئد کیفرخواست حمید نوری، متهم کشتارهای ۶۷ را صادر کرد | DW | 27.07.2021 ادامه مطلب: euronews فارسی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

رئیس جمهوری اسرائیل، مقام ارشد امارات را برای یک سفر رسمی به اورشلیم دعوت کردرئیس جمهوری اسرائیل، مقام ارشد امارات را برای یک سفر رسمی به اورشلیم دعوت کرد رئیس جمهوری اسرائیل در پیامی در توئیتر خود هم اعلام کرد از شاهزاده محمد بن زاید برای دعوت به اورشلیم دعوت کرده است.

پاسخ رئیس جمهور لبنان به احتمال 'صلح' با اسرائیلرئیس جمهور لبنان احتمال عادی سازی روابط با اسرائیل در آینده را منوط به حل مشکلات فی مابین دانست. - خبرگزاری آناتولی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران: رویکرد ما نسبت به امارات تغییر می کندمحمد باقری امروز در سخنانی در واکنش به توافق امارات و اسرائیل اعلام کرد رویکرد این کشور نسبت به همسایه خود قطعا تغییر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی

سفر وزیر دفاع و رئیس ستاد کل ارتش ترکیه به لیبیوزیر دفاع ملی و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه برای نظارت بر روند اقدامات صورت گرفته در چارچوب قرارداد همکاری نظامی با لیبی به این کشور سفر کردند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری بلاروس می‌گوید از پوتین قول کمک امنیتی دریافت کرده - BBC News فارسیاعتراض‌ها به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بلاروس ادامه دارد. نظامیان بلاروس اعلام کرده‌اند که در برابر معترضان نخواهند ایستاد و شماری از آنها هم به تظاهرکنندگان پیوسته‌اند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران آشکارا امارات را تهدید کرد | DW | 16.08.2020محمد باقری گفته که هر اتفاقی در خلیج فارس بیافتد و امنیت ایران را به مخاطره بیاندازد، ایران آن را از چشم امارات می‌بیند. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفته است که این کشور رویکرد خود را نسبت به امارات تغییر می‌دهد.