وقتی ۹۰۰۰ یورو در توالت پیدا می‌شود | DW | 31.12.2019

10/10/1398 09:08:00 ب.ظ

مردی که یک روز قبل از کریسمس در یکی از شهرهای آلمان پول فروش ساعت مچی نفیس‌اش را در دستشویی عمومی گم کرده بود، در بدشانسی خوش شانسی آورد. فرد درستکاری که بعد از او به توالت رفت، پاکت را دید و عینا به پلیس تحویل داد.

مردی که یک روز قبل از کریسمس در یکی از شهرهای آلمان پول فروش ساعت مچی نفیس‌اش را در دستشویی عمومی گم کرده بود، در بدشانسی خوش شانسی آورد. فرد درستکاری که بعد از او به توالت رفت، پاکت را دید و عینا به پلیس تحویل داد. روز قبل از کریسمس، مردی اهل مونستر در آلمان که ساعت مچی نفیس خودش را به ۹۰۰۰ یورو در شهر جنوبی اولم فروخته بود، در راه بازگشت به خانه، به یک توالت عمومی رفت.

او پول را برای محکم‌کاری در پاکت گذاشته و در جیب شلوار جا داده بود؛ اما رفتن به دستشویی همان و افتادن پاکت همان.

فرد درستکاری که پس از او وارد توالت شد، پاکت را زیر کاسه دید و عینا به پلیس تحویل داد. اداره پلیس آلمان روز دوشنبه ۳۰ دسامبر اعلام کرد، پول با احراز هویت مالباخته، به اوعودت داده شده است. آلمانی‌ها ضرب‌المثلی دارند و به این وضعیت می‌گویند خوش‌شانسی در بدشانسی.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

خدارا شکر..بازم ادمهای خوب وپاک پیدا میشوند. دهقان فداکاری بوده

آیا می‌توانم در ایران از باند قاچاق‌بری که برادرم را در یونان رها کرده شکایت کنم؟

ادبیات جهان در ۲۰۱۹ ، سالی که کوندرا دوباره شهروند چک شد و بوچانی از مانوس رفتسال ۲۰۱۹ در حالی به پایان رسید که طبق معمول ده‌ها نمایشگاه بین‌المللی کتاب در سراسر جهان برگزار و میلیون‌ها نسخه کاغذی یا الکترونیکی کتاب در کتابفروشی‌های سراسر جهان عرضه شد. با این حال، این سال از مشکلات نشر، مثل سانسور و کمبود امکانات نشر، به ویژه در کشورهایی مثل ایران و مصر رهایی نیافت.

۹ سال زندان برای کشیش چینی که در کلیسای خارج از نظارت حزب فعال بودچین روز دوشنبه ۳۰ دسامبر یک کشیش برجسته را که در خارج از مراکز پروتستان شناخته شده از سوی حزب کمونیست چین فعالیت می‌کرد، به ۹ سال زندان محکوم کرد. Priest, public opinion, and ILLEGAL business are 3 separate things. Is it illegal to be a priest or have public opinion? Please, I want to learn the truth. Was he arrested for all 3, or just illegal business practices? Thank you for your consideration and clarification. همه حکومت های فاشیستی مثل هم هستند.خواه چینی باشه یا روسی یا ایرانی.

یونیسف: ثبت بیش از ۱۷۰ هزار نقض فاحش حمایت از حقوق کودکان در ۱۰ سالنقض فاحش کنوانسیون حمایت از کودکان شامل مواردی همچون کشتن و نقص عضو کودکان، استفاده از کودکان در درگیری‌های نظامی توسط گروههای مسلح، خشونت جنسی علیه کودکان، حمله به مدارس و بیمارستانها، ربودن کودکان و ممانعت از رسیدن کمک‌های انسان‌دوستانه به آن‌ها می‌شود. سالانه ۲۰۰ هزار کودک در انگلیس سقط می شوند به اسم آزادی زنان. جمع کنین این دکون دستگاههای حقوق بشریتونو.

ناآرامی در مقابل سفارت آمریکا در بغداد؛ رسانه‌ها از حمله معترضان به ساختمان سفارت خبر می‌دهندصدها نفر در اعتراض به حمله آمریکا به مواضع حشد الشعبی در مقابل سفارت این کشور در بغداد، پایتخت عراق تجمع کردند.

رد کلیات بودجه بداخلاقی سیاسی‌ای است که بخشی از طیف ضد دولت به دنبال آن است🔻ابوالفضل سروش، عضو فراکسیون امید مجلس در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:ردکلیات بودجه بداخلاقی ای است که بخشی از طیف ضددولت به دنبال آن است/ارسال پیامک به نمایندگان درباره بودجه سازماندهی‌ شده است/ارسال پیامک ضد امنیت کشور است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇