وعده تازه وزیر ارتباطات: سرعت اینترنت در ایران «۱۰۰ برابر» می‌شود

03/01/1401 08:14 ب.ظ

عیسی زارع‌پور در حاشیه نخستین جلسه هیئت دولت در سال ۱۴۰۱ گفت: «در افق ۱۴۰۳ هدف‌گذاری کرده‌ایم سرعت اینترنت را به یک گیگابایت در ثانیه برسانیم که ۱۰۰ برابر سرعت فعلی است».

عیسی زارع‌پور در حاشیه نخستین جلسه هیئت دولت در سال ۱۴۰۱ گفت: «در افق ۱۴۰۳ هدف‌گذاری کرده‌ایم سرعت اینترنت را به یک گیگابایت در ثانیه برسانیم که ۱۰۰ برابر سرعت فعلی است». دو پزشک در بیمارستانی در ووهان چین در اوج همه‌گیری کرونا در فوریه ۲۰۲۰ سازمان بهداشت جهانی اواخر روز سه‌شنبه اعلام کرد که به رغم کاهش نرخ مرگ‌ومیر ناشی از کرونا، شمار موارد ابتلا به این ویروس عفونی طی یک‌هفته گذشته در سراسر دنیا «هفت...

دو پزشک در بیمارستانی در ووهان چین در اوج همه‌گیری کرونا در فوریه ۲۰۲۰ سازمان بهداشت جهانی اواخر روز سه‌شنبه اعلام کرد که به رغم کاهش نرخ مرگ‌ومیر ناشی از کرونا، شمار موارد ابتلا به این ویروس عفونی طی یک‌هفته گذشته در سراسر دنیا «هفت درصد» افزایش یافته است.

بنابر اعلام این سازمان، رشد دوباره آمار مبتلایان پس از آن رخ می‌دهد که موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشورهایی چون چین، ژاپن، کره شمالی، استرالیا و نیوزیلند در دو هفته گذشته رو به افزایش گذاشته است. تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی نهاد بهداشتی سازمان ملل با محور همه‌گیری بیماری کووید۱۹ نشان می‌دهد که تنها طی یک هفته بیش از ۱۲ میلیون نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

این افزایش هفت درصدی در شرایطی است که از ابتدای سال جاری میلادی، شمار موارد ابتلا به کرونا در سراسر دنیا به‌طور پیوسته رو به کاهش گذاشته بود. با وجود این، شمار تلفات ناشی از این بیماری به کمتر از ۳۳ هزار مورد در هفته رسیده است که از کاهش ۲۳ درصدی مرگ‌ومیر کرونا حکایت دارد. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

در تمام دنیا بالا رفتن سرعت اینترنت باعث پایین آمدنِ قیمت آن میشود ولی در حکومت ملاها همه چیز برعکس است کرم نما و سرعت را کم نکن زیاد پیشکش گوز را چه به حرف های گنده زدن درست است خالی بندی کنتور نداره ولی لااقل کمتر ببند که کنتور ما نپرد🤯🤬 ... خوردند ایشان! بابا دمش گرم، افق سه سال دیگه رو می تونه هدف گذاری کنه، چه کیسه ای دوخته از الان برای خودشو هم قطاراش

بزک نمیر بهار میاد کمپوزه و خیارمیاد! ابرام قاتل هم قول تولید ۴ میلیون مسکن در ۴ سال داده که در توان رژیم اختلاسگر نیست گوز بزرگ نشانه ریدن است 👍 بسیار شرمسارم بابت ادبیاتم، ولی چیزی جز حقیقت نیست لاف بزن اینترانت البته، نه اینترنت!

در مورد موضوعات اندک باقی مانده در مذاکرات وین،ابتکاراتی را به آمریکا ارائه کرده‌ایموزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی امشب خود با «فواد حسین» وزیر امور خارجه جمهوری عراق، با تبریک عید نوروز، در خصوص موضوعات مورد علاقه دو کشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

'کلاهبرداری‌های اینترنتی' بیشترین جرائم سایبری در سال ۱۴۰۰/ اولویت‌های پلیس فتا در سال جدیدرییس پلیس فتا تهران بزرگ با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرائم از اولویت‌های پلیس فتا در سال ۱۴۰۱ است، گفت: بیشتر پرونده‌های تشکیل شده در پلیس فتا در سال ۱۴۰۰ مربوط به پرونده‌های مالی و کلاهبرداری‌های اینترنتی بوده است.

۷۲۹ هزار نفر در سال ۲۰۲۰ شهروند اروپا شدند؛ مراکشی‌ها و سوریه‌ای در صدربر اساس گزارش مرکز آمار اتحادیه اروپا از آمار اعطای شهروندی به غیراروپایی‌ها در سال ۲۰۲۰، در مجموع ۷۲۹ هزار نفر موفق به دریافت حق شهروندی شده‌اند.

دیدار کره‌جنوبی با ایران در حضور ۶۵ هزار تماشاگر در سئول | DW | 22.03.2022دیدار مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ میان تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران، پنجشنبه ۲۴ مارس (۴ فروردین) با حضور ۶۵ هزار تماشاگر در سئول برگزار می‌شود. این تصمیم به رغم اعتراض فدراسیون فوتبال ایران اتخاذ شده است. این تیم ملی با اسکوچیچ دلال با دعوت کردن لنگیای بی خاصیت حتما زنگ تفریح خواهیم شد!!!! با اون دفاع مزخرف ما مردان روزهای سختیم... انشاالله سئول رو مثل ملبورن تصرف میکنیم.. فقط همین انشاءالله بدببازند مافیای پیروزی 😂😂پیروزی😂😂 🙏🙏

تصاویری از یک شیرخوارگاه در کی‌یف؛ ۲۰ نوزاد در انتظار والدین خود هستنداز زمان آغاز جنگ در اوکراین بسیاری از این والدین خارجی حاضر به پذیرش مخاطرات سفر به این کشور جنگزده برای تحویل گرفتن نوزادان خود که از طریق روش رحم اجاره‌ای به دنیا آمده‌اند نیستند.

عکس روز: میز هفت‌سین در مقر سازمان ملل در نیویورک | DW | 23.03.2022هفت‌سین در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک هیأت‌های نمایندگی ایران، افغانستان، هند، ازبکستان، آذربایجان، ترکمنستان، عراق، قرقیزستان، پاکستان، تاجیکستان، قزاقستان و ترکیه در مقر سازمان ملل متحد در شهر نیویورک، یک سفره مشترک هفت سین انداختند. عکس روز: افغانستان که نوروز رو از رسمی بودن خارج کرد, ترکیه که به جشن نوروز کردا حمله کرد ، ج.ا که تو ایران سفره نوروزی ننداخت باز این شوآف چشیه ؟ هـــــــرکسی امسالو باتاریخ ننگین 1401 اسلام کثافت خونخوارزن ستیز شادی کش غم گسترمتوحش متعفن متحجر قاتل اشغالگرچپاول گرشهوت پرست دزد ویرانگر تبریک بگه یک سـوپر کثافت تخم صیقه بی هویت برده صفته بی وطنه نــــــوروز باستانی سال2581 اریایی خجسته بـــاد ❤️🐆🍬 🌺🌸🌹💐🌷🌼🌻☀️🎂

سازمان بهداشت جهانی: شمار مبتلایان کرونا در دو هفته گذشته «هفت درصد» افزایش یافته است

دو پزشک در بیمارستانی در ووهان چین در اوج همه‌گیری کرونا در فوریه ۲۰۲۰

سازمان بهداشت جهانی اواخر روز سه‌شنبه اعلام کرد که به رغم کاهش نرخ مرگ‌ومیر ناشی از کرونا، شمار موارد ابتلا به این ویروس عفونی طی یک‌هفته گذشته در سراسر دنیا «هفت درصد» افزایش یافته است.

بنابر اعلام این سازمان، رشد دوباره آمار مبتلایان پس از آن رخ می‌دهد که موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشورهایی چون چین، ژاپن، کره شمالی، استرالیا و نیوزیلند در دو هفته گذشته رو به افزایش گذاشته است.

تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی نهاد بهداشتی سازمان ملل با محور همه‌گیری بیماری کووید۱۹ نشان می‌دهد که تنها طی یک هفته بیش از ۱۲ میلیون نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

این افزایش هفت درصدی در شرایطی است که از ابتدای سال جاری میلادی، شمار موارد ابتلا به کرونا در سراسر دنیا به‌طور پیوسته رو به کاهش گذاشته بود.

با وجود این، شمار تلفات ناشی از این بیماری به کمتر از ۳۳ هزار مورد در هفته رسیده است که از کاهش ۲۳ درصدی مرگ‌ومیر کرونا حکایت دارد.

مقام‌های بهداشتی مرتبا تصریح کرده‌اند که ابتلا به سویه اُمیکرون در مقایسه با سویه‌های پیشین کرونا مانند دلتا، با عوارض خفیف‌تری همراه است و واکسیناسیون به‌ویژه تزریق دُز یادآوری در پیشگیری از بروز علایم سنگین بیماری به‌شدت موثر است.

آمار منتشر شده در وب‌سایت دانشگاه جانز هاپکینز نشان می‌دهد که از زمان آغاز همه‌گیری کووید۱۹ در بیش از دو سال گذشته تا کنون، بیش از ۴۷۴ میلیون مورد ابتلا به کرونا در سراسر دنیا ثبت و شناسایی شده است و بیش از شش میلیون و ۱۰۰ هزار تن نیز در پی ابتلا به این ویروس جان باخته‌اند.