وعده دوباره برای کادر درمان؛ خبرهایی به زودی!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نوبخت: خبرهای خوبی در مورد جذب نیرو در حوزه بهداشت و درمان و پرداخت معوقات کادر درمان در راه است

به گزارش ایسنا، با شیوع ویروس کرونا در کنار افزایش سنگین هزینه های مربوط به حوزه وزارت بهداشت، حجم کار کادر درمان نیز به طور قابل توجهی افزایش یافت، در همین رابطه موضوع جذب نیرو و البته افزایش پرداخت به کادر درمان و معوقات آنها از مدت ها قبل مطرح بوده است.

در همین رابطه حدود یک ماه پیش نوبخت اعلام کرد که بخشی از این مطالبات متوجه سازمان برنامه و بودجه است و بخشی از آنها مثل دریافت فوق العاده ویژه، متوجه وزارت بهداشت که از سازمان اداری و استخدامی درخواست و سازمان برنامه و بودجه برای آن منابع لازم تامین کند ولی در هر صورت طی مذاکرات صورت گرفته برای آن برنامه ریزی خواهد شد.

ماجرا از این قرار است که ۸۴۰۰ میلیارد تومان، درخواست درباره پرداخت فوق العاده ویژه جذب کادر درمان وجود داشته که وزارت بهداشت، اسفندماه در یک مرحله افزایش پرداخت ماهانه به پرستاران داشت و از ابتدای فروردین هم ۱۵ درصد دیگر به دریافتی کادر درمان اضافه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش فشار غرب برای ایجاد اصلاحات در لبنان؛ هشدار مکرون به مقامات لبنانیافزایش فشار غرب برای ایجاد اصلاحات در لبنان؛ هشدار مکرون به مقامات لبنانی رئیس جمهوری فرانسه گفت که اگر‌ آنها نتوانند در سه ماه آینده تغییر جهت دهند می توان اقدامات تنبیهی، از جمله عدم ارائه کمک مالی و تحریم طبقه حاکم، را اعمال کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کودک معلول سوری برای درمان به ترکیه منتقل شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عربستان آسمان خود را برای پروازهای امارات به «همه کشورها» گشوداین تصمیم سازمان هواپیمایی کشوری عربستان سعودی در پی برقراری رسمی روابط میان امارات و اسرائیل گرفته شده و مشخصا منظور از این مجوز، پروازها به مقصد یا از مبدا اسرائیل است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسکوچیچ: برای وقت تلف کردن به ایران نیامده‌اماسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران: *بازی نداشتن تیم ملی غیر قابل تحمل شده است *باید فکری به حال این موضوع شود *برای وقت تلف کردن به ایران نیامده‌ام *کرونا باعث عدم برگزاری خیلی از بازی‌ها و افت سطح لیگ برتر شده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بحرین حریم هوایی خود را برای پروازهای تمام کشورها به امارات باز ‌می‌‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعضای باقیمانده در برجام برای مقابله با قانون‌شکنی آمریکا اجماع دارندمعاون سیاسی وزارت امور خارجه با بیان اینکه اعضای باقیمانده در برجام برای مقابله با قانون‌شکنی آمریکا اجماع دارند، تاکید کرد: تنها راه اصولی حفظ برجام، بهره‌مندی ایران از منافع این توافق در حوزه رفع تحریم‌هاست که صرفا از طریق اتخاذ گام‌های عملی و ملموس اعضای برجام، محقق می‌شود.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »