وعده دوباره برای کادر درمان؛ خبرهایی به زودی!

14/06/1399 04:42:00 ب.ظ

نوبخت: خبرهای خوبی در مورد جذب نیرو در حوزه بهداشت و درمان و پرداخت معوقات کادر درمان در راه است

بعد از مدت ها طرح خواسته های کادر درمان و وزارت بهداشت برای جذب نیرو و پرداخت معوقات آنها، رئیس سازمان برنامه و بودجه بار دیگر وعده پیگیری داده و گفته که به زودی خبراهایی برای آنها خواهد داشت. رایزنی هایی بین وزارت بهداشت با دستگاه های مربوطه به ویژه سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت و نمکی - وزیر بهداشت - بارها خواستار رسیدگی به وضعیت پرداختی به کادر درمان در شرایط خاص فعلی شد، از سویی دیگر نوبخت - رئیس سازمان برنامه و بودجه - نیز گرچه...

رایزنی هایی بین وزارت بهداشت با دستگاه های مربوطه به ویژه سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت و نمکی - وزیر بهداشت - بارها خواستار رسیدگی به وضعیت پرداختی به کادر درمان در شرایط خاص فعلی شد، از سویی دیگر نوبخت - رئیس سازمان برنامه و بودجه - نیز گرچه عنوان کرده تمام مسئولیت موضوع با سازمان برنامه نیست اما وعده پیگیری داده بود.

عمده خواسته کادر درمان در سه محور قرار دارد؛ جذب کادر درمان شرکتی، پرداخت کارانه معوق و دریافت فوق العاده ویژه. در همین رابطه حدود یک ماه پیش نوبخت اعلام کرد که بخشی از این مطالبات متوجه سازمان برنامه و بودجه است و بخشی از آنها مثل دریافت فوق العاده ویژه، متوجه وزارت بهداشت که از سازمان اداری و استخدامی درخواست و سازمان برنامه و بودجه برای آن منابع لازم تامین کند ولی در هر صورت طی مذاکرات صورت گرفته برای آن برنامه ریزی خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

افزایش فشار غرب برای ایجاد اصلاحات در لبنان؛ هشدار مکرون به مقامات لبنانیافزایش فشار غرب برای ایجاد اصلاحات در لبنان؛ هشدار مکرون به مقامات لبنانی رئیس جمهوری فرانسه گفت که اگر‌ آنها نتوانند در سه ماه آینده تغییر جهت دهند می توان اقدامات تنبیهی، از جمله عدم ارائه کمک مالی و تحریم طبقه حاکم، را اعمال کرد.

کودک معلول سوری برای درمان به ترکیه منتقل شد

عربستان آسمان خود را برای پروازهای امارات به «همه کشورها» گشوداین تصمیم سازمان هواپیمایی کشوری عربستان سعودی در پی برقراری رسمی روابط میان امارات و اسرائیل گرفته شده و مشخصا منظور از این مجوز، پروازها به مقصد یا از مبدا اسرائیل است.

اسکوچیچ: برای وقت تلف کردن به ایران نیامده‌اماسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران: *بازی نداشتن تیم ملی غیر قابل تحمل شده است *باید فکری به حال این موضوع شود *برای وقت تلف کردن به ایران نیامده‌ام *کرونا باعث عدم برگزاری خیلی از بازی‌ها و افت سطح لیگ برتر شده است

بحرین حریم هوایی خود را برای پروازهای تمام کشورها به امارات باز ‌می‌‌کند

اعضای باقیمانده در برجام برای مقابله با قانون‌شکنی آمریکا اجماع دارندمعاون سیاسی وزارت امور خارجه با بیان اینکه اعضای باقیمانده در برجام برای مقابله با قانون‌شکنی آمریکا اجماع دارند، تاکید کرد: تنها راه اصولی حفظ برجام، بهره‌مندی ایران از منافع این توافق در حوزه رفع تحریم‌هاست که صرفا از طریق اتخاذ گام‌های عملی و ملموس اعضای برجام، محقق می‌شود.