وعده دوباره و بی‌سرانجام آروین درباره اعلام مجموع دریافتی مدیران شهرداری!/ «سال استخدام کارکنان»؛ اصلی‌ترین ابهام در سامانه شفاف

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران دوباره وعده داد؛ اطلاعات دریافتی حقوق مدیران که تکمیل‌کننده اطلاعات قبلی است، بزودی در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

بهاره آروین در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره صحت اطلاعات سامانه شفافیت گفت: حقوق مدیران در سامانه شفاف، ‌حقوق پایه مندرج در حکم کارگزینی است، اما دریافتی مدیران که براساس اضافه کار، ‌شب‌کار‌، تعطیل کار و دیگر پاداش‌های 6 ماهه، عیدی و ... مبلغ دیگری است که به صورت ماهانه متغیر است. مبلغی که در سامانه شفاف ذکر شده‌،‌ حقوق پایه مندرج در حکم کارگزینی است و از آنجایی که رقم ثابتی است، توانستیم آن‌ را منتشر کنیم.

رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران در ادامه افزود: این اطلاعات آماده بود، اما به دلیل تغییر و تحولات در حوزه معاونت منابع انسانی شهرداری با تاخیر مواجه شد و به زودی منتشر خواهد شد. وی با اشاره به اینکه انتشار برخی اطلاعات مانند سال استخدام کارکنان بدون مشورت و بررسی و تایید شورا افزود: اصلی‌ترین اتفاق و ابهام ‌در میان داده‌های منتشر شده در مورد همین سال استخدام کارکنان است و به غیر از آن،‌ باقی اطلاعاتی که بر روی سایت شفاف وجود دارد،‌ صحیح است. تنها سال استخدام به دلیل متفاوت بودن قراردادها‌، متفاوت درج شده که این باعث ایجاد سوءتفاهم در بحث استخدام‌‌ها شد. به غیر از آن باقی اطلاعات موجود بر روی این سامانه صحیح است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرز خسروی دوباره باز می‌شودوزیر کشور در دیدار با وزیر کشور عراق: مرز خسروی براساس توافقنامه میان ایران و عراق بازگشایی خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرد عنکبوتی فرانسوی با هدف انتقال پیام صلح از ساختمان ۶۲ طبقه بالا رفتآلن رابرت در سال ۲۰۱۷ نیز از ساختمان دیگری در هنگ‌ کنگ بالا رفت و به همین علت به مدت یک سال از ورود به این منطقه خودمختار منع شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعلام وصول طرح تشکیل استان آذربایجان مرزیلوایح پروتکل همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم و مبارزه با جرایم سازمان یافته در دریای خزر و طرح تشکیل استان آذربایجان مرزی با مرکزیت شهر خوی اعلام وصول شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

موسوی تبریزی: درباره اعدام‌های سال 67 باید از آقای ری‌شهری سوال بپرسید🔻سید حسین موسوی‌تبریزی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:درباره اعدام‌های سال 67 باید از آقای ری‌شهری سوال بپرسید/آقای منتظری گفت اعدام‌ها در آینده برای انقلاب و نظام بد تمام می‌شود این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

توضیحات سردار کمالی درباره افزایش مدت زمان سربازی و معافیت فرزندان ایثارگررییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره افزایش خدمت سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر دارای ۲۸ و ۲۹ سابقه ایثارگری اعلام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ادعای ارگان رسانه ملی درباره دستمزد مزدک میرزایی«خیلی‌ها مسأله مالی را مهم‌ترین دلیل مهاجرت مزدک میرزایی می‌دانند. ایران‌اینترنشنال که دفتر آن در لندن قرار دارد و البته طبق گزارش روزنامه گاردین بودجه‌اش را به‌طور مستقیم از عربستان سعودی دریافت می‌کند، توجه ویژه‌ای به دستمزد گزارشگران و مجریانش دارد و برای کارکنان مطرح شبکه، حقوقی معادل ۷۵ هزار پوند در سال می‌پردازد که اگر آن را تقسیم بر تعداد ماه‌های سال کنید و طبق ژن ایرانی‌تان آن را ضرب در قیمت پوند کنید، به عدد قابل توجه ۹۳ میلیون تومان در ماه می‌رسید.» هیچی نیست... اونم سالی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »