وعده وزیر صمت برای کاهش محسوس قیمت کالا‌های اساسی در هفته آینده- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

13/08/1399 06:19 ب.ظ

🎥 وعده کاهش_قیمت کالا‌های اساسی در هفته آینده وزیر صمت: برای ترخیص کالا‌های اساسی از گمرک هماهنگی‌های ویژه‌ای بین گمرک، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی انجام پذیرفته است در هفته آینده تغییرات محسوسی در قیمت کالا‌های اساسی خواهیم داشت

وزیر صمت گفت: برای ترخیص کالا‌های اساسی از گمرک هماهنگی‌های ویژه‌ای بین گمرک، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی انجام پذیرفته است و در هفته آینده تغییرات محسوسی در قیمت کالا‌های اساسی خواهیم داشت. وی گفت: براساس دستور ویژه ریاست جمهوری درخصوص ترخیص کالا‌های انباشته (دپو) شده گمرک خوشبختانه هماهنگی‌های خوبی بین گمرک، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی انجام شده است تا ترخیص کالا‌های اساسی با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد.

رزم حسینی افزود: به طور قطع تصمیمات این جلسه تغییرات مهمی در کوتاه مدت بر روی بازار خواهد داشت، برای مثال در بخش قیمت گذاری، توزیع و خرید تضمینی گوشت قرمز توسط شرکت پشتیبانی امور دام تصمیمی است که به زودی قیمت این کالا را در بازار کاهش خواهد داد.

وی گفت: آنچه که ستاد مبارزه با قاچاق کالا هم به ما اطمینان داده تا با توجه به کاهش قیمت کالا‌های اساسی در کشورمان نسبت به کشور‌های همسایه جلوی قاچاق این کالا‌ها را به صورت جدی تری بگیرد. وزیر صنعت معدن و تجارت افزود: تردیدی نیست که با تصمیمات این جلسه در هفته آینده تغییرات محسوسی در قیمت کالا‌های اساسی خواهیم داشت.جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار در وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار شد. headtopics.com

اگه ترخیص کالا بدون رهگیری منابع دلاری باشه دلار تا ۵۰ تومن هم میره و انتظار توورمی تو‌جامعه ایجاد میشه که دارن انجام میدن

يا ابلفضل خدا رحم كنه!!!!!

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

همه‌پرسی اصلاح قانون اساسی الجزایر؛ شهروندان در مشارکتی کم‌شمار آری گفتندپیش از این با توجه به اختلافات اساسی میان احزاب و گروه‌های سیاسی الجزایر بر سر پیش‌نویس قانون اساسی جدید پیش‌بینی می‌شد که از حدود ۲۵ میلیون شهروند الجزایری واجد شرایط رای، تعداد کمی پای صندوق‌ها حاضر شوند.

تنها 23.7 درصد واجدین شرایط در همه‌پرسی قانون اساسی الجزایر شرکت کردنددر همه‌پرسی قانون اساسی الجزایر تنها 23.7 درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند. - خبرگزاری آناتولی عقلانی نیست همه پرسی قانون اساسی ای که مشارکت کمتر از ۷۰ درصد داره باید لغو بشه و تغییراتی داده بشه

موافقت دولت با فروش اموال مازاد برای پرداخت یارانه کالاهای اساسی/ زیرساخت اجرای کالابرگ الکترونیکی فراهم نیستعضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: قرار بر این است که منابع مورد نیاز طرح تامین کالاهای اساسی از محل فروش سهام، اموال و دارایی دولت تامین شود که این منابع در اختیار دولت است و دولت هم کاملا محل تامین منابع این مصوبه را پذیرفت. همچنین قرار بر این است که 5 هزار میلیارد تومان دیگر در ارتباط با ساخت مسکن محرومان به این مصوبه اضافه شود که تمام این مصوبات به نفع مردم خواهد بود.

مردم الجزایر با اصلاح قانون اساسی موافقت کردندرئیس شورای عالی انتخابات الجزایر از رای مثبت 66.8 درصد مردم این کشور به همه‌ پرسی اصلاح قانون اساسی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

قیمت ارز در صرافی ملی امروز 99/08/12|افزایش قیمت ارز در بازار؛ دلار 27 هزار و 490 تومان شد- اخبار قیمت طلا، سکه و ارز - اخبار بازار تسنیم - Tasnimدلار ۲۷ هزار و ۴۹۰ تومان شد قیمت_دلار در صرافی‌های بانکی با افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۷ هزار و ۴۹۰ تومان تعیین شده است قیمت فروش یورو نیز با کاهش معادل۳۱ هزار و ۸۹۰ تومان اعلام شده است البته این قبل از آتش زدن پرچم ها در حیاط خونه ها هستش فردای آتش زدن روی ۳۰ و بالاتر باید حساب کرد..

ترامپ: ما در آمریکا آزادی رسانه نداریم- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ: ما در آمریکا آزادی_رسانه نداریم؛ بلکه سرکوب توسط رسانه‌ها داریم و این دقیقاً نقطه مقابل آزادی رسانه است اگر من شبکه‌های اجتماعی را نداشتم، اکنون اینجا نبودم؛ این تنها راهی بود که من می‌توانستم از خودم دفاع کنم تسنیم با وی‌پی‌ان دولتی بیاد توی شبکه اجتماعی که از دسترس عموم خارجه و بنویسه: ترامپ گفته در آمریکا آزادی‌رسانه نداریم و تنها راه اطلاع‌رسانی شبکه‌های اجتماعی است! خیلی بدبختیم ما! تازه شده مثل مردم ایران ک مجبورا باهزارترفندوفیلترشکن حرفشون رو بهم برسونن اونم باهزارتهدیدوترس

، رزم حسینی در جلسه ستاد تنظیم بازار که پس از سخنان مقام معظم رهبری برگزار شد، افزود: طی این جلسه هماهنگی‌های بسیار خوبی بین وزارت صمت، جهادکشاورزی، گمرک و بانک مرکزی اتفاق افتاد.

وی گفت: براساس دستور ویژه ریاست جمهوری درخصوص ترخیص کالا‌های انباشته (دپو) شده گمرک خوشبختانه هماهنگی‌های خوبی بین گمرک، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکزی انجام شده است تا ترخیص کالا‌های اساسی با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد.

رزم حسینی افزود: به طور قطع تصمیمات این جلسه تغییرات مهمی در کوتاه مدت بر روی بازار خواهد داشت، برای مثال در بخش قیمت گذاری، توزیع و خرید تضمینی گوشت قرمز توسط شرکت پشتیبانی امور دام تصمیمی است که به زودی قیمت این کالا را در بازار کاهش خواهد داد.

وی گفت: آنچه که ستاد مبارزه با قاچاق کالا هم به ما اطمینان داده تا با توجه به کاهش قیمت کالا‌های اساسی در کشورمان نسبت به کشور‌های همسایه جلوی قاچاق این کالا‌ها را به صورت جدی تری بگیرد.

وزیر صنعت معدن و تجارت افزود: تردیدی نیست که با تصمیمات این جلسه در هفته آینده تغییرات محسوسی در قیمت کالا‌های اساسی خواهیم داشت.جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار در وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار شد.

گفته می شود نشست فوق العاده ستاد تنظیم بازار که با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شده به دنبال سخنان امروز رهبر معظم انقلاب درباره مشکلات اقتصادی و گرانی‌های اخیر بوده است.

رهبر انقلاب اسلامی امروز در سخنرانی تلویزیونی با تأکید بر اینکه بسیاری از مشکلات کنونی اقتصادی ارتباطی به تحریم ندارند و ناشی از ناهماهنگی‌ها هستند، گفتند: بسیاری از گرانی‌های اخیر توجیه ندارد و باید با هماهنگی بین دستگاه‌های مربوطه هرچه زودتر علاج شوند.

ایشان، گرانی گوشت، مرغ، گوجه تا پوشک بچه را به رغم موجود بودن جنس و کالا، گرانی‌های بی مبنا و بی‌دلیل خواندند و افزودند: همه این گرانی‌ها و مشکلات، با هماهنگی دستگاه‌ها قابل حل هستند و باید مشکلات از جلوی پای مردم برداشته شود.