وعده بایدن برای مهار تورم در آمریکا؛ «می‌دانم خانواده‌ها تحت فشار هستند»

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جو بایدن، رییس جمهور آمریکا که برای کنترل تورم به شدت تحت فشار است به مردم آمریکا تضمین داد که بانک مرکزی برای حل مشکل تورم اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

جو بایدن، رییس جمهور آمریکا که برای کنترل تورم به شدت تحت فشار است روز سه شنبه ۲۰ اردیبهشت به مردم آمریکا تضمین داد که مشکلات آنها را درک می‌کند و بانک مرکزی برای حل مشکل تورم اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

آقای بایدن افزود که عوامل اصلی تورم پیامدهای بحران کرونا و اختلال در شبکه انتقال کالاها به دلیل حمله نظامی روسیه به اوکراین است، ولی بانک مرکزی آمریکا به وظیفه خود برای کنترل تورم عمل خواهد کرد. رییس جمهوری آمریکا در سخنان خود هیچ طرح یا تصمیم مشخصی را برای مقابله با افزایش تورم اعلام نکرد ولی در آستانه انتخابات میان دوره‌ای آمریکا حمله به رقبای جمهوری‌خواه خود را ادامه داد.رییس جمهور و سایر مقامات ارشد دولت آمريکا از زمان افزایش قیمت‌ها در سال ۲۰۲۱ تاکید کرده‌اند که تورم موقت است ولی شواهد ماه‌های اخیر نشان می‌دهد که روند افزایش قیمت کالاهای اساسی ادامه دارد.

براساس نتایج نظرسنجی که هفته گذشته توسط خبرگزاری رویترز و موسسه نظرسنجی ایپسوس انجام شد فقط ۴۴ درصد از مردم آمریکا از عملکرد دولت بایدن در زمینه اقتصادی که آن را مهم‌ترین مشکل کشور می‌دانند، راضی هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آقای بایدن می تواند سی میلیارد دلار پول برای جنگ افروزی به گروه‌های نئو نازی اوکراینی کمک کند اما نمی تواند به مردم فقیر آمریکا کمک کنید کشور پر مدعا آمریکا تعداد فقرا و کارتن خواب هایش به حد کشوری مثل ایران رسیده.

Kash shoma m 1 Mr rayisi dashtid, kheyli aghas...

چرا راه_امام (عادت‌به گرسنگی‌ خوردن) را به مردم شهید_پرور امریکا (←میزبانان هزارفامیل و خانواده های حکومت دزدی رانتخواری اختلاس یعنی: جمهوری_اسلامی پیشنهاد نمی‌کند؟ کاسبان تحریم فحشا صیغه فقر تورم یارانه امام_زمان گرانی_نان رئیسی خوزستان افغانستان

چرا راه_امام (عادت‌به گرسنگی‌ خوردن) را پیشنهاد نمی‌کند؟ تورم گرانی یارانه فساد امام_زمان رئیسی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مدیر اطلاعات ملی آمریکا: پوتین برای یک درگیری طولانی در اوکراین آماده می‌شودمدیر اطلاعات ملی آمریکا می‌گوید پوتین به مرور زمان روی ضعیف شدن عزم غرب حساب باز می‌کند و با تداوم جنگ، این نگرانی وجود دارد که در ماه‌های آینده سیر تحولات به کدام سمت و سو می‌رود تا وقتی طالبان و حکومت شیعی در خدمت واشنگتن هستند، جای نگرانی نیست!
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

عدم کنترل نقدینگی تورم سه رقمی ایجاد می‌کندعلیرضا حیدری گفت: در صورت ادامه روند گرانی و رشد نقدینگی، باید منتظر تورم انتظاری سه‌رقمی باشید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان: نظرسنجی‌های نهادهای مرتبط ما نشان می‌دهد که بیش از یک میلیون پناهجوی سوری برای بازگشت به کشورشان داوطلب هستنداردوغان: نظرسنجی‌های نهادهای مرتبط ما نشان می‌دهد که بیش از یک میلیون پناهجوی سوری برای بازگشت به کشورشان داوطلب هستند اردوغان: با کمک مالی سازمان‌های بین‌المللی بشردوستانه اطمینان حاصل می‌کنیم در 13 منطقه در سرزمین‌های سوریه 200 هزار واحد مسکونی احداث شود ای حرومزاده کارات تموم شد حالا میخوای ردشون کنی باز این خانباجی خانوم خرد.وقان شروع کرد عر.عر متوهم بدبخت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر امیر قطر به ایران؛ میانجیگری برای برجام و مسایل منطقه‌ای | DW | 09.05.2022امیر قطر به زودی به ایران، اروپا و آمریکا می‌رود. هدف از این سفرها رایزنی درباره مسایل امنیتی منطقه و احیای توافق هسته‌ای است. قطر به جنگ اوکراین و تاثیرات آن بر بازار نفت به عنوان یک فرصت برای این توافق نگاه می‌کند. من پسری خورد بودم این خواب دیدم سری ماری دوسر داخل تنگه قرموز یگسرش به اسرایل یگ سرهم به یمن من برای پدر خودمیگفتم بالاسرش این کریم ها چیست از پشتی مار یا اشدها شما چیناهی میگوید سر جنج خوابده است ولی خرید ندارد باز دوبا در پشتی سری مار بما حمله میکرد باز میچسپ پشتی مار دهان مین آقای امیر قطر آیا شما هم مثل آقای امیر قطر شما هم مثل مسئولین جمهوری اسلامی با مردم تون رفتار میکنید
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ادامه فشار بر معلمان زندانی برای 'القای اتهامات امنیتی' به آنها | DW | 09.05.2022سه تشکل رسمی فرهنگیان ایران در نامه‌ای سرگشاده خواستار آزادی معلمان بازداشتی و پایان فشار بر معلمان در سراسر کشور شده‌اند. همزمان خبرهایی در مورد 'بازجویی شدید' معلمان زندانی برای 'القای اتهامات غیرصنفی' منتشر شده است. ببینید جنایات بیشمار آمریکا در حق بشریت را قسمت اول ببینید جنایات بیشمار آمریکا در حق بشریت را قسمت سوم ببینید جنایات بیشمار آمریکا در حق بشریت را قسمت دوم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خط قرمز و شروط وزارت ارتباطات برای افزایش قیمت اینترنتوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تعرفه‌های اینترنت از سال ۱۳۹۵ تاکنون با وجود چند برابر شدن قیمت‌ها، ثابت مانده، گفت: اپراتورها معتقدند که امکان توسعه خدمات را ندارند زیرا درآمدها آن‌ها ثابت مانده و هزینه‌ها چند برابر شده بنابراین خواستار افزایش تعرفه هستند که وزارت ارتباطات فعلا با درخواست آن‌ها موافقت نکرده البته اجازه حذف بسته‌هایی که بهای آن‌ها کمتر از کف قیمت بوده‌، صادر شده است. حاجی لاکن طرح_صیانت خط قرمز دانش شروط, استخاره نخبگان و دانشمندان قم بنیان
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »