وعده تعدیل قیمت‌ها در بازار شب عید/ آغاز طرح فروش فوق العاده اصناف از امروز

16/12/1399 01:41 ب.ظ

وعده تعدیل قیمت‌ها در بازار شب عید معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت ضمن اعلام آغاز طرح فروش‌های فوق‌العاده توسط اصناف از امروز وعده داد که قیمت کالاهای پرمصرف در ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان تعدیل شود.

به گزارش ایسنا، عباس قبادی در یک برنامه تلویزیونی، اظهار کرد: امسال به جهت نکاتی که در بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری نیز اشاره شده است و با توجه به نزدیکی ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان، برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای برای تامین کالا، تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها انجام شده است.

وی در ادامه از اجرای طرح فروش‌های فوق‌العاده توسط اصناف خبر داد و گفت: با توجه به ضرورت رعایت مسائل و پروتکل های بهداشتی امسال فروش های بهاره و نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا را در کشور برگزار نمی‌شود و طرح فروش فوق العاده ای در دستور کار قرار گرفت؛ با توجه به اعلام آمادگی اصناف و تشکل ها، عرضه مستقیم کالا در قالب این طرح و از امروز در سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی مدیریت خرید را در جلوگیری از ایجاد تلاطم و تنش در بازار مهم دانست و گفت: در مورد لوازم خانگی، به واسطه عرضه مستقیم، کالا با قیمت مصوب عرضه می‌شود، در مورد برخی از کالاها نیز، به دلایل مختلف، از جمله افزایش هزینه واردات مواد اولیه تولید، قیمت‌ها تحت تاثیر قرار گرفت. اما این اطمینان را به مردم می‌دهیم که در خصوص کالاهای پرمصرف ایام عید، قیمت‌ها تعدیل خواهد شد. headtopics.com

به گزارش ایسنا، مهم‌ترین کالاهایی که اخیرا رعایت نشدن نرخ مصوب آن‌ها خبر ساز شده مرغ و تخم مرغ است. به طوری که در هفته‌های گذشته قیمت هر کیلو گوشت مرغ به حدود ۳۰ هزار تومان و هر شانه تخم مرغ به بیش از ۴۰ هزار تومان هم رسید. این در حالی است که نرخ مصوب هر کیلو مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ و هر شانه ۳۰ عددی تخم مرغ ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان است.

گرونتر نشه صلوات.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

کرونا در آلمان؛ تعدیل محدودیت‌ها برای واکسینه‌شدگان | DW | 06.05.2021مجلس آلمان مقررات تدوینی دولت در مورد واکسینه‌شدگان و بهبودیافتگان کرونا را تصویب کرد. در صورت موافقت شورای فدرال، بسیاری از محدودیت‌های اجتماعی و سخت‌گیری‌های قرنطینه شامل حال این گروه از شهروندان نخواهد بود.

کرونا در ایران؛ از ویروس هندی تا تعویق وعده واکسیناسیون عمومی

معصومه جلیل پور، قربانی اسیدپاشی در تبریز؛ هیچ یک از وعده های مسئولین عملی نشدaidaghajar اون خواستگار الان کجاست؟

وعده سخنگوی دولت: در سال ۱۴۰۰ تحریم نخواهیم داشت | DW | 21.03.2021سخنگوی دولت با اذعان به این که سال گذشته 'سالی سخت و پررنج برای مردم' بود، اطمینان داد امسال تحریم‌ها ادامه نمی‌یابد. یک عضو اتاق بازرگانی می‌گوید بدون 'ارتباط منطقی' با دنیا باید منتظر تورم ۶۵ درصدی باشیم.

کرونا در ایران؛ ۷۰۰هزار واکسن و وعده واکسیناسیون همگانی | DW | 22.03.2021سخنگوی سازمان غذا و دارو در ایران وعده داده که واکسیناسیون عمومی تا آخر سال ۱۴۰۰ به پایان برسد. این در حالی است که تاکنون تنها ۷۰۰ هزار واکسن از سه کشور هند، چین و روسیه توزیع شده و بیشتر برای تولیدات داخلی تبلیغ می‌شود. ایشالاماشالا ؟؟؟ اگر ببیند آن روز را مُلا 🧐🧐🧐 باشه حرفت قبول فقط بهم بگو واسه طوری تیتر میزنی که افکار عمومی رو فریب بدی؟ فعلا اول سال هستیم شاید تا اخر سال اوکی شد چرا بهتون فشار میاد؟ فرقه فارسیسم با ملاهایش دیروز ساخت قند انگلیسی را در ایران ممنوع کردند امروز واکسن انگلیسی کرونا را !....آن روزگار ملاها از انگلستان رانت گرفتند به منبر رفتند به مردم گفتند اگر قند را به چائی بزنید بخورید حلال است!...حال امروزه با واکسن انگلستان چه کنند همچنان تماشاگریم!....