وطن‌پور، نماینده وزیر و مدیر اجرایی پروژه واکسن داخلی COVID-۱۹ شد

17/12/1399 04:14:00 ب.ظ

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر حسین وطن پور را به عنوان «نماینده وزیر و مدیراجرایی پروژه واکسن داخلی COVID-۱۹ » منصوب کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر حسین وطن پور را به عنوان «نماینده وزیر و مدیراجرایی پروژه واکسن داخلی COVID-۱۹ » منصوب کرد. ۱- به خوبی می دانید که سال‌هاست آرزو دارم جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از قطب‌های تولید واکسن و فرآورده‌های بیولوژیک مطرح باشد.

شأن این کشور با سابقه تاریخی و علمی و همچنین اندیشه‌ها و توانمندی‌های بی بدیل دانشمندانش دراز کردن دست به بیرون از مرزها برای ایمن‌سازی مردم عزیزش نیست، خوشبختانه با تشکیل کمیته ملی واکسن و دعوت از همگان برای تولید داخلی واکسن COVID-۱۹ اتفاقات عظیمی رقم خورد و امروز با لطف پروردگار و بهره گیری از دانش بومی تعدادی از تولیدکنندگان داخلی در فاز کارآزمایی بالینی واکسن‌هایشان هستند.

همکارانمان در سازمان غذا و دارو تلاش کرده‌اند استانداردهای بسیار علمی و در ضمن کارگشا تهیه و مساعدت کنند، مع الوصف انتظار می رود جنابعالی با تشکیل جلسات مستمر مشکلات اجرایی تولیدکنندگان را بررسی و گره گشایی کنید و هرکجا مداخله اینجانب ضرورت داشت، منعکس کنید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

وزیر بهداشت: خامنه‌ای هنوز واکسن نزده است | DW | 05.04.2021وزیر بهداشت می‌گوید نه تنها رهبر جمهوری اسلامی، بلکه وزیران نیز تا کنون واکسن نزده‌اند. او گفت علی خامنه‌ای منتظر است تا 'واکسن ایرانی' بزند. از افزود، تهیه واکسن در دنیا بسیار دشوار است و در اختیار هر کسی قرار نمی‌دهند. تو روح پدر پدسگت، چوپلن دروغگو همتون فایزر زدید بی ناموسا اگر اینها پینوکیو بودند دماغشون احتمالا الان خورده بود به خود کره ماه نه_به_جمهوری_اسلامی 😂😂😂😂😂😂

دستور وزیر بهداشت برای برکناری سوءاستفاده کنندگان از سهمیه واکسن پاکبانان

وزیر فرانسوی: اتحادیه اروپا باید درباره واکسن چینی و روسی کرونا متحد باشدکلمان بون، وزیر مشاور در امور اروپایی فرانسه روز جمعه ۵ مارس (۱۵ اسفند) گفت اگر کشورهای اروپایی واکسن‌های کووید-۱۹ تولید چین یا روسیه را که هنوز تایید نشده‌اند، انتخاب کنند وحدت بین کشورهای اتحادیه اروپا تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

سازمان بهداشت جهانی: مزایای واکسن استرازنکا بر خطرات آن می‌چربد؛ نخست وزیر بریتانیا نیز واکسینه شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

وزیر بهداشت : ایران از محورهای اصلی تولید واکسن کرونا در دنیا می‌شودوزیر بهداشت: ایران از محورهای اصلی تولید واکسن کرونا در دنیا می‌شود با استفاده از تجربه دفاع‌مقدس در مدتی کمتر از ۶۰ روز از یک واردکننده ماسک و تجهیزات، به یک تولیدکننده و سپس به یک صادرکننده بدل شدیم خواندنش در حد جوك بد نيست !! بماند كه دروغ و لاف زني هم كيلومتر ندارد!! کیر خر بره تو کوس مادرت نمکی یکه ننه هزار پدر آره وقتی همه دنیا از دست ویروس راحت شد شما واکسن تون رو به بازار میارید