وضع بودجه دولت خوب نیست، اما اقتصاد کشور سر پا ایستاده است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

معاون اول رییس‌جمهور: وضع بودجه دولت خوب نیست، اما اقتصاد کشور سر پا ایستاده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به وجود اساتید ممتاز و برتر در فرهنگستان های کشور گفت: فرهنگستان های کشور با برخورداری از ظرفیت های علمی فراوان و بهره مندی از اساتید و نخبگان کشور، می توانند در شناسایی و رفع چالش های اصلی کشور مشارکت جدی داشته باشند و به دولت کمک کنند.

جهانگیری در ادامه این جلسه با اشاره به شرایط سخت بودجه دولت و اینکه وضعیت بودجه دولت از دوران دفاع مقدس نیز سخت‌تر است، گفت: ممکن است برخی نهادها و مراکز نظیر فرهنگستان های کشور احساس کنند که دولت در تخصیص بودجه، توجه کافی را به آنها ندارد اما با توجه به کاهش درآمدها و محدودیت های فراوان بودجه دولت، تقریباً تمامی دستگاه ها و سازمان ها با کمبود بودجه مواجه هستند که امیدوارم دولت بتواند با بکارگیری روش های مناسب، وضعیت بودجه را بهبود بخشیده و سهم بودجه فرهنگستان های کشور را افزایش دهد.

در این جلسه که وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، رییس سازمان امور اداری و استخدامی، معاون حقوقی رییس جمهور، مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز حضور داشتند، گزارش های حسابرسی و صورت های مالی سال ۹۷ فرهنگستان های کشور مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Eshaq_jahangiri اصلا نَوَفهمَم چرطور سر پا ایستاده!!!!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصویب افزوده شدن 10 مناسبت به تقویم رسمی کشوررئیس جمهور با بیان اینکه جذب و تحمل بالای مسلمان موجب تشکیل تمدن اسلامی شد، گفت: فرهنگ و تمدن اسلامی یک مزیت بسیار ارزشمند است که متاسفانه از آن به خوبی استفاده نکرده ایم و استفاده مناسب از این ظرفیت ضروری است. مگه مناسبت جدید چی هست؟؟؟حتما برجام اینا میخاد اضافه بشه یا شکست تحریمها🤣🤣🤣 بیکارودوله ها اسم كوچه انتخاب نكردن؟ حيف اينهمه تلاش روحاني كه ديده نميشه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استیضاح وزیر کشور به بعد از انتخابات موکول شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت وزیر کشور سابق پاکستان به اتهام اختلاس مالی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هر تصمیم در کشور چه‌قدر هزینه دارد؟اینها هزینه‌های مادی است شما ببینید چه سرمایه‌های انسانی و فرهنگی بزرگ و کلانی را در طی این چهل سال و این سالها نابود کردند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

برنامه‌ریزی برای اعزام ۵ هزار نیروی کار ایرانی به خارج از کشورتهران- ایرنا- مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به بازار کار کشور و افراد جویای کار به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی، در سال آینده برنامه‌ریزی برای اعزام پنج هزار نفر نیروی کار ایرانی جهت اشتغال در خارج از کشور در دستور کار قرار دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

افزایش بارش‌های سیل‌آسا در کشورافزایش بارش‌های سیل‌آسا در کشور سرپرست پژوهشکده اقلیم‌شناسی ضمن تشریح علت بارش‌های سیل‌آسا در خوزستان گفت: اقلیم کشور در آینده به سویی حرکت خواهد کرد که میانگین بارش‌ها کم اما بارش‌های سیل‌آسا بیشتر خواهد شد. یک سال سیل میاد، همونجا ۴ سال خشگسالی میشه، بعد ۳پا میاد سد میزنه و بقیه زیست رو نابود میکنه. 💩 اما. چقدر آدم کشتین بی شرفها؟ سربازان 💩 نام عمام و عسلام، چند نفر رو کشتین؟ چرا بعد از ۴۰ روز هیچ کس در تمامیت ج.ا. و ۳پا نمیگه کشتار رو؟ وعده_ما_پنجم_دی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »