وضعیت کادر درمان مناسب نیست/سفرها بیماری را افزایش می دهد

06/06/1399 08:33:00 ب.ظ

رییسی: وضعیت کادر درمان مناسب نیست/سفرها بیماری را افزایش می دهد

رئیسی معاون بهداشت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه وضعیت کادر درمان مناسب نیست، گفت: سفرها بیماری را افزایش خواهد داد. وی با بیان اینکه البته این به معنای خوب شدن کامل اوضاع نیست بلکه نشان می دهد راه انتخاب شده و مدیریت اجرا شده در حال موفق شدن است و باید استمرار یابد، ادامه داد: یکی از فاکتورهای مهم رعایت پروتکل ها از طرف مردم بوشهر است که امروز این میزان به طرز...

وی با بیان اینکه البته این به معنای خوب شدن کامل اوضاع نیست بلکه نشان می دهد راه انتخاب شده و مدیریت اجرا شده در حال موفق شدن است و باید استمرار یابد، ادامه داد: یکی از فاکتورهای مهم رعایت پروتکل ها از طرف مردم بوشهر است که امروز این میزان به طرز قابل توجهی در حال افزایش یافتن است.

معاون بهداشت وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به بازدید از بیمارستان های استان بوشهر تصریح کرد: بازدیدی از همه بیمارستانهای استان انجام شد و مشخص شد روند ورودی در حال کند شدن است و میزان بهبودی هم در حال افزایش است و وظعیت از این حیث مطلوب ارزیابی می شود.

رئیسی خاطرنشان کرد: البته در کل کشور باید بدانیم که وضعیت پرسنل و کارکنان مناسب نیست و به یک وضع خستگی رسیده اند که در صورت رسیدن به وضعیت فرسودگی کار درمان مشکل می شود. همکاری مردم باید بیشتر شود تا کادر درمانی دچار فرسودگی نشوند و از همه مردم می خواهم لطفا نرفتن به سفر را به عنوان یک راهکار اصلی در نظر بگیرند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

وضعیت شکننده کرونا در تهران / احتمال پیک بعدی بیماری با افزایش سفرهااحتمال پیک بعدی کرونا با افزایش سفرها فرمانده عملیات مدیریت کرونا در تهران، با هشدار نسبت به احتمال ایجاد پیک بعدی بیماری با افزایش سفرها، از شهروندان در خواست کرد مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی را در محل سکونت خود به جا آورده و از سفر خودداری کنند

خوزستان به وضعیت هشدار کرونا بازگشتسرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از قرار گرفتن مجدد خوزستان در وضعیت هشدار خبر داد.

وضعیت در رامسر فراتر از قرمز/ ۸۳۳ بیمار کرونایی در مازندران بستری هستندبا وجود آنکه مسئولان ستاد استانی مقابله با کرونا معتقد هستند میزان مرگ و میر در مازندران در موج دوم شیوع ویروس کرونا حدود ۲ درصد کاهش یافت اما وضعیت بسیاری از شهرستان ها این استان قرمز است و این وضعیت در برخی شهرستان ها همانند رامسر از قرمز نیز فراتر رفته است.

تداوم وضعیت قرمز کرونا در استان مازندران/شناگاه‌ها تعطیل استمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با تاکید براینکه این استان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: در شرایط و ایام عزاداری امام حسین (ع) و همچنان با توجه به شرایط قرمز در استان بسیاری از خدمات عمومی از جمله اقامتگاه ها، تفرج گاهها و مواردی از این قبیل نیز به دلیل جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا تعطیل شده است.

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- 6 شهریور 1399بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

نباید با انجام سفر شرایط پایدار گیلان دوباره در وضعیت بد قرار گیرد/ از مردم تقاضا می کنیم جز در موارد ضروری سفر نکنندمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان گیلان با تاکید براینکه از مردم تقاضا می کنیم بجز موارد ضروری به استان سفر نکنند، گفت: بعد از گذشت یک ماه و نیم از شروع پیک دوم در استان توانسته ایم به شرایط پایدار برسیم و حیف است که این وضعیتی که در حال حاضر تقریبا به ثبات رسیده در این تعطیلات و ایام عزاداری امام حسین (ع) به دلیل سفرهای مردم از بین رفته و ما دوباره در شرایط بدی قرار بگیریم.