وضعیت 'قرمز' هوای ۶ شهر خوزستان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

بنا بر اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، هوای امروز شش شهر خوزستان در وضعیت 'ناسالم' و 'قرمز' بوده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بر اساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، در ساعت ۱۰ امروز (۲۱ آبان‌ماه) شاخص کیفیت هوا بر اساس اندازه‌گیری ذرات معلق با اندازه ۲.

شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم‌بندی می‌شود. بر اساس این تقسیم‌بندی از عدد صفر تا ۵۰ هوا پاک، از ۵۱ تا ۱۰۰ هوا قابل قبول، از ۱۰۱ تا ۱۵۰ هوا ناسالم برای گروه‌های حساس، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ هوا ناسالم برای همه گروه‌ها، از ۲۰۱ تا ۳۰۰ هوا بسیار ناسالم و از ۳۰۱ تا ۵۰۰ شرایط کیفی هوا خطرناک است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وضعیت 'قرمز' هوا در ۶ شهر خوزستانبنا بر اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، هوای امروز شش شهر خوزستان در وضعیت 'ناسالم' و 'قرمز' بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تداوم وضعیت 'بسیار ناسالم' هوا در اهواز در دومین روز متوالی/ هوای ۵ شهر 'ناسالم'بنا بر اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور، امروز هوای اهواز در وضعیت 'بسیار ناسالم' و هوای پنج شهر دیگر خوزستان در وضعیت 'ناسالم' است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نامه اصحاب رسانه خوزستان به مسئولان برای رسیدگی به وضعیت آلودگی هوامدیر خانه مطبوعات خوزستان با بیان اینکه اصحاب رسانه خواستار رسیدگی به وضعیت آلودگی هوای اهواز هستند، گفت: در خوزستان به دلیل فعالیت شرکت‌ها و صنایع و همجواری با مرز و آتش‌سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم، مردم در معرض آسیب قرار گرفته‌اند و ما خواستار برخورد قاطع با دستگاه‌های آلاینده هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعلام وضعیت اضطرار آلودگی هوا از سوی مرکز بهداشت خوزستانرئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با تاکید بر لزوم پرهیز از حضور در محیط باز در شرایط آلودگی هوا، گفت: به دلیل بالا بودن ‌آلاینده‌ها احتمال دارد افرادی که به بیماری زمینه‌ای مبتلا نیستند نیز در صورت حضور در محیط، در دراز مدت به بیماری‌های تنفسی مبتلا شوند بنابراین باید از فعالیت زیاد در فضای باز پرهیز شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت بهداشت غزه: وضعیت بیمارستان‌ها فاجعه بار است/شهادت ۱۹۵ کادر درمانسخنگوی وزارت بهداشت نوار غزه با اشاره به وضعیت فاجعه‌بار بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نوار غزه از افزایش آمار شهدای کادر درمان این شهر تا ۱۹۵ نفر خبر داد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

وجود حدود ۷۰۰۰ شتر در خوزستان/پرورش شتر در ۱۴ شهرستانمعاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: سالانه حدود ۱۵۰ تن شیر شتر و حدود ۲۰۸ تن گوشت شتر در خوزستان تولید می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »