وضعیت قرمز دریاچه ارومیه

26/12/1400 02:18 ب.ظ

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان‌غربی گفته است که وسعت دریاچه ارومیه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، یک هزار و ۲۴۱ کیلومتر مربع کاهش یافته است. اخبار_ایران دریاچه_ارومیه

.

در سال‌های اخیر شاهد بروز بحران‌های زیست محیطی گسترده در ایران بوده‌ایم و بسیاری از زیستگاه‌های ایران تخریب شده‌اند. اقدامات مسئولان اما نه تنها این بحران‌ها را حل نکرده که در بیشتر موارد منجر به تشدید بحران‌های زیست محیطی نظیر بحران آب و خشک شدن تالاب‌ها در ایران شده است.اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

ادامه مطلب:
iranwire »

خطر اعدام قریب‌الوقوع دست‌کم ۶ زندانی در ارومیه و شیراز

خطر اعدام قریب‌الوقوع دست‌کم ۶ زندانی در ارومیه و شیراز

دبیرکل ناتو: فرماندهان نظامی ما با روسیه در تماس هستنددبیرکل ناتو اعلام کرد که این سازمان وضعیت اوکراین را زیر نظر دارد و رهبران نظامی آن با روسیه در تماس هستند تا از هر حادثه‌ای جلوگیری کنند.

سازمان ملل: جنگ در اوکراین نباید باعث «فراموشی» بحران افغانستان شوداز زمان روی کار آمدن طالبان در ماه اوت سال گذشته میلادی، افغانستان در یک بحران مالی عمیق فرو رفته است و این بحران، وضعیت انسانی حاکم بر کشور را آنهم پس از سال‌ها جنگ و خشکسالی وخیم کرده است. چه چیزی در ایران ایراد داره ؟؟ بله درسته؛؛ قوانین مربوط به اینکه اگر پدری دخترشو بکُشه قصاص نمیشه و دست همه پدرهای (((روانی))) رو باز گذاشته تا براحتی قتل کنن و دخترشونو بکُشن !! 😬😬🔥😬😬🔥🔥🔥🔥🔥 باشه

اعزام به مرخصی یک زندانی سیاسی کرد بعد از ۱۷ سال

امیرعبداللهیان: اگر همه خطوط قرمزمان رعایت شود آماده توافق نهایی هستیم- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimوزیر خارجه در گفتگو با همتای انگلیسی: اگر خطوط قرمز رعایت شود آماده توافق هستیم به نقطه نهایی توافق بیش از هر زمان نزدیک شده‌ایم وزیر خارجه انگلیس از تحولات جدید در روابط دوجانبه ابراز خرسندی کرد و خواستار گسترش روابط دو کشور شد JCPOA نتیجه ازادی جیسون رضایی میشه ذلت و خیانت و ساخت گاندو. نتیجه ازادی زاغری اما شده دیپلماسی و عزت و ... احیانا از اینکه وزیر خارجه دولت کرامت آقای رئیسی همش با وزیر خارجه انگلیس در گفتگوه بهتون بر نخورده؟!؟