وضعیت لرستان قرمز است اما موزه‌ها و هتل‌ها بازهستند/ نمی‌توانیم جلوی حضور خانواده‌ها و گردشگران را بگیریم/ برای سفرهای تابستانی تمهیداتی اندیشیده شود

03/05/1399 10:02 ق.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: وضعیت لرستان قرمز است اما موزه‌ها و هتل‌ها بازهستند/ نمی‌توانیم جلوی حضور خانواده‌ها و گردشگران را بگیریم/ برای سفرهای تابستانی تمهیداتی اندیشیده شود

به گزارش خبرنگار ایلنا، این روزها شیوع ویروس کرونا با وجود تمام تمهیدات بهداشتی و به قولی رعایت پروتکل‌ها همچنان افزایش می‌یابد و هر روز رکورد روز قبل خود را می‌زند. در این میان نام استان‌هایی مانند مازندران، فارس، آذربایجان‌های شرقی و غربی، خراسان رضوی، البرز، خوزستان، لرستان، گلستان، کرمان، زنجان و ایلام در لیست استان‌هایی با وضعیت قرمز به چشم می‌خورد.

در این میان استان‌های غربی کشور ازجمله لرستان با وجود آنکه چندی پیش در میان استان‌هایی با وضعیت هشدار قرار داشتند اما اکنون به عنوان استان قرمز معرفی می‌شوند که می‌تواند زنگ خطری برای این استان باشد. چنانکه عکس‌های منتشر شده از گردشگرانی که در آبشارها و طبیعت لرستان به سر می‌برند، می‌تواند گواه این ادعا باشد.

دراین خصوص گفت: سعی ما بر آن بوده تا با کنترل و نظارت بر آژانس‌ها از برگزاری تورها جلوگیری کنیم. به تمام آژانس‌های مسافرتی اعلام کرده‌ایم اجازه برگزاری تورهای گردشگری و ورود گردشگران از سایر استان‌ها را ندارند. درعین حال اجازه خروج مسافران از استان را ندارند چراکه هر نوع رفت و آمد مسافران در قالب تور و حتا انفرادی به استان و خارج از استان لرستان می‌تواند سبب شیوع بیشتر کرونا شود.

ضمن آنکه تصاویری که از لرستان و حضور گردشگران در طبیعت و آبشارها منتشر شده، می‌تواند متعلق به هفته‌های گذشته باشد و طی چند روز گذشته که لرستان به عنوان استان قرمز در خصوص شیوع کرونا معرفی شده جلوی برگزاری تورها گرفته شده است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

بازدید اردوغان از ایاصوفیه در آستانه رویداد تاریخی برگزاری نماز در این مسجدرئیس‌جمهور ترکیه در آستانه رویداد تاریخی برگزاری نماز جمعه در مسجد ایاصوفیه استانبول از آن بازدید کرد. - خبرگزاری آناتولی

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایرانبر اساس گزارش وزارت بهداشت مثل روزهای قبل 12 استان مازندران، فارس، آذربایجان‌های شرقی و غربی، خراسان رضوی، البرز، خوزستان، لرستان، گلستان، کرمان، زنجان و ایلام در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

سنتکام: یک جنگنده اف-۱۵ آمریکا در آسمان سوریه هواپیمای ماهان‌ایر را از فاصله‌ای ایمن مورد بازرسی بصری قرار داد🔺سنتکام: یک جنگنده اف-۱۵ آمریکا در آسمان سوریه هواپیمای ماهان‌ایر را از فاصله‌ای ایمن مورد بازرسی بصری قرار داد بنا بر بیانیه ناخدا یکم اربن سخنگوی سنتکام یک هواپیمای جنگنده آمریکایی از فاصله ایمن یک کیلومتری به بازرسی بصری هواپیمای ماهان ایران پرداخت

آنگ سان سوچی در انتخابات سراسری ماه نوامبر میانمار نامزد می‌شودآنگ سان سوچی در انتخابات سراسری ماه نوامبر میانمار نامزد می‌شود به گزارش آسوشیتدپرس، یک سخنگوی حزب «اتحادیه ملی برای دموکراسی» روز سه‌شنبه ضمن اعلام این موضوع گفت که آنگ سان سوچی روز پنجشنبه جزئیات بیشتری را درباره نامزدی خود ارائه خواهد داد.

یک نیروی عملیاتی وابسته به حزب‌الله لبنان از قبرس به آمریکا مسترد شدیک نیروی عملیاتی وابسته به حزب‌الله لبنان از قبرس به آمریکا مسترد شد وزارت دادگستری ایالات متحده روز شنبه در بیانیه‌ای گفت غسان دیاب، ۳۷ ساله، هفته پیش به میامی رسید تا در ایالت فلوریدا با اتهاماتی مربوط به سال ۲۰۱۶ روبرو شود.

پنج خوراکی مفید و پنج خوراکی مضر برای بهداشت دهان و دندانپنج خوراکی مفید و پنج خوراکی مضر برای بهداشت دهان و دندان برخی از مواد غذایی مثل شیرینی و شکلات آشکارا برای دندان‌ها خوب نیستند، ولی غذاهایی هستند که شاید به نظر مضر نیایند.