وضعیت قرمز در تمام محلات و مناطق شهر تهران/افراد بدون اعلام قبلی برای تزریق واکسن مراجعه نکنند/ قرار گرفتن یک سوله مدیریت بحران در هر منطقه در اختیار وزارت بهداشت برای واکسیناسیون عمومی کرونا

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛ وضعیت قرمز در تمام محلات و مناطق شهر تهران/افراد بدون اعلام قبلی برای تزریق واکسن مراجعه نکنند/ قرار گرفتن یک سوله مدیریت بحران در هر منطقه در اختیار وزارت بهداشت برای واکسیناسیون عمومی کرونا

«زینب نصیری» مدیر کل سلامت شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره توافق شهرداری با وزارت بهداشت به منظور در اختیار گذاشتن سوله های مدیریت بحران برای امر واکسیناسیون عمومی شهروندان گفت: با توجه به آغاز واکسیناسیون عمومی مردم، یکی از اتفاقاتی که باید در امر واکسیناسیون رخ دهد و در دنیا نیز به همین صورت است، این است که تمام دستگاه‌ها کمک کنند و مجموعه‌های بزرگی را که دارند در اختیار کارگزاران بهداشت و درمان قرار دهند.

مدیر کل سلامت شهرداری تهران گفت: تفاهم‌های اولیه بین سازمان مدیریت بحران، ستاد کرونای کلانشهر تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران در حال انجام است و در فاز اول در هر منطقه یک سوله و یا یک مجموعه ورزشی در اختیار دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار می‌گیرد تا افراد بتوانند سریعتر فرایند واکسیناسیون را انجام دهند.

نصیری درباره شرایط اپیدمی در محلات شهر تهران گفت: اکنون در پیک چهارم تقریبا کل استان تهران در وضعیت قرمز دارند و تفاوت معناداری بین شهرستان‌های استان تهران، شهر تهران و مناطق تهران از نظر جنوب، شمال، مرکز و غرب وجود نداشته و به طور کلی وضعیت خوبی چه از نظر میزان مبتلایان و چه از نظر بستری افراد در بخش مراقبت‌های ویژه و فوتی‌ها خوب نبوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها