وضعیت همه‌گیری کرونا در استان‌ها / چالش‌های مهم و پرخطر در مدارس

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وضعیت همه‌گیری کرونا در استان‌ها در هفته ۹۶ همه‌گیری کرونا، علیرغم افزایش بستری و فوت در معدودی از استان‌ها، همچنان بیماری در کشور روندی نزولی و در مواردی ایستا دارد، اما در این هفته بحث رعایت پروتکل‌ها درمدارس موضوع مهمی است که می‌تواند چالش‌برانگیز باشد

به گزارش ایسنا، طبق آمار رسمی وزارت بهداشت، تا ظهر روز گذشته در کشور ۵۹ میلیون و ۴۶۴ هزار و ۵۲۴ نفر دُز اول، ۵۱ میلیون و ۹۶ هزار و ۳۸۸ نفر دُز دوم و ۵ میلیون و ۴۷۸ هزار و ۴۴۳ نفر نیز دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند. بر این اساس مجموع واکسن‌های تزریق شده کرونا در کشور به ۱۱۶ میلیون و ۳۹ هزار و ۳۵۵ دُز رسید.

وضعیت واکسیناسیون در قاره‌های جهان و همچنین مقایسه سرعت واکسیناسیون در ایران و جهان را می‌توانید در نمودارهای زیر مشاهده کنید:همچنین طبق آخرین اطلاعاتی که از سوی وزارت بهداشت تا تاریخ سوم دی ماه منتشر شده است، هیچ شهری در کشور در وضعیت قرمز و وضعیت نارنجی نیست، ۵۳ شهر در وضعیت زرد و ۳۹۵ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

تعداد کل مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بالغ بر ۱۴۶۵۴۳ مدرسه است که از ۲۴ آذر تا یکم دی ماه ۱۴۰۰، از ۱۰۶۸۷ مدرسه بازرسی‌های بهداشتی انجام شده است. بررسی هفتگی وضعیت موجود کرونا در کشور در هفته ۹۶ همه‌گیری بررسی هفتگی وضعیت موجود کرونا در کشور در هفته چهارم آذر ماه ۱۴۰۰ مصادف با هفته ۹۶ همه‌گیری، نشان می‌دهد که در کشور تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده، ۱۳۳۰۵ نفر، تعداد موارد بستری جدید در این هفته ۲۵۳۶ نفر و تعداد فوتی‌های جدید ۳۶۰ نفر بوده است.در تهران نیز در هفته چهارم آذر ماه ۱۴۰۰، تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده، ‌۴۶۲ نفر، تعداد موارد بستری جدید، ۴۶۹ نفر و تعداد فوتی‌های جدید ۵۱ تن بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ هشدار به دو گروه سنی در مورد ابتلا به اُمیکرونوزارت بهداشت ایران روز شنبه، چهارم دی، از جان باختن ۴۲ نفر دیگر بر اثر کرونا و شناسایی حدود هزار و ۲۰۰ بیمار جدید در کشور طی شبانه‌روز گذشته خبر داد. خوب که چی؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

لغو بیش از 1600 پرواز در آمریکا به‌دلیل همه‌گیری کرونابیش از 1600 پرواز در آمریکا به‌دلیل همه‌گیری کرونا در تعطیلات کریسمس لغو شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پاپ فرانسیس در نطق کریسمس دعا کرد همه‌گیری کرونا پایان یابدپاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان، در نطق خود به مناسبت کریسمس در روز شنبه ۴ دی ماه، دعا کرد همه‌گیری کرونا پایان یابد و خواستار خدمات بهداشتی برای همگان، واکسن برای فقرا، و توسل به گفت‌وگو برای حل منازعات در جهان شد. به کیرم گور پدرش مادرجنده کثافت.خودش یه سمت این جنایات و کثافات هست آخ اگه ترامپ می موند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مرگ دست‌کم ۳۲ نفر در پی وقوع آتش سوزی در یک کشتی در بنگلادشبیشتر قربانیان در اثر آتش سوزی جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز پس از پریدن به داخل رودخانه غرق شدند. اگر اینها اروپایی بودند نمیگفتید ؛ مرگ ۳۲ نفر بلکه میگفتید : متاسفانه فلان مردم ۳۲ نفر از عزیزانشان را از دست دادند و به انان تسلیت میگفتید . ولی از آنجایی که ملتهای دیگر پیش شما ارزشی ندارند اینجور با بی تفاوتی و بی ادبی گزارش میکنید. انالله وانا الیه راجعون
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جو امنیتی در گالیکش در پی حضور مولوی گرگیج در مسجد فاروقیه | DW | 24.12.2021ویدئوهای منتشره در شبکه‌های اجتماعی حاکی از برقراری جو امنیتی در گالیکش استان گلستان در پی حضور مولوی محمدحسین گرگیج، امام جمعه عزل‌شده اهل سنت در مسجد فاورقیه این شهرستان است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افرادی که سگ دارند، در دوران کرونا کمتر افسرده شده‌اند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »