وزیر نیروهای مسلح فرانسه شب سال نوی میلادی را در خلیج فارس می‌گذراند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر نیروهای مسلح فرانسه شب سال نوی میلادی را در خلیج فارس می‌گذراند جزئیات بیشتر🔽

پاریس پیش از این اعلام کرده بود که ماموریت دریایی کشورهای اروپایی در خلیج فارس از اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز می شود و حدود ۱۰ کشور اروپایی و غیر اروپایی به آن خواهند پیوست.

دفتر فلورانس پارلی اعلام کرده است که ماموریت دریایی کشورهای اروپایی در تنگه هرمز از اواخر ماه فوریه با شرکت هلند، دانمارک، لوکزامبورگ به طور کامل به جریان می افتد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیروهای امنیتی سفارت آمریکا در بغداد به حالت آماده‌باش در آمدنددر پی بالا گرفتن اعتراضات در محیط پیرامونی سفارت آمریکا در بغداد و سوزاندن درب خارجی سفارت به دست مرگ بر آمریکا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادامه اعتصاب‌ها در فرانسه؛ در روز نخست سال تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت می‌کنندشرکت راه آهن فرانسه اعلام کرده است که برای روز نخست سال جدید تنها ۳۵ درصد قطارها حرکت خواهند کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله به پایگاه نیروهای آمریکایی در عراقمنابع از حمله موشکی به اردوگاه التاجی نیروهای آمریکایی در شمال بغداد خبر دادند، اردوگاه التاجی با چهار موشک کاتیوشا هدف قرار گرفته این حمله پس از بمباران مواضع حشد شعبی در الانبار عراق توسط نیروهای آمریکا که چندین کشته و زخمی برجا گذاشت، صورت گرفت افرین بهشون
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درگیری نیروهای امنیتی عراق با معترضان در کربلانیروهای امنیتی عراق با معترضان در شهر کربلا در جنوب این کشور درگیر شدند که به مصدومیت تعدادی از معترضان انجامید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برخورد نیروهای امنیتی عراق با اشغالگران سفارت آمریکا در بغداد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آسوشیتدپرس: نیروهای مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران به سفارت آمریکا در عراق حمله کردند🔺آسوشیتدپرس: نیروهای مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران به سفارت آمریکا در عراق حمله کردند ⚡️ده‌ها نفر از هواداران شبه نظامیان شیعه عراقی که بسیاری از آن ها لباس نظامی بر تن داشتند، روز سه‌شنبه دهم دی ماه به سفارت_آمریکا در بغداد حمله کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »