وزیر اطلاعات اسرائیل: به عادی‌سازی روابط با سودان بسیار نزدیک هستیم

22/10/2020 04:02:00 ب.ظ

عادی‌سازی, سودان

وزیر اطلاعات اسرائیل: به عادی‌سازی روابط با سودان بسیار نزدیک هستیم

22.10.2020اسرائیل/خبرگزاری آناتولیالی کوهن، وزیر اطلاعات اسرائیل٬ در گفت‌وگو با شبکه 13 تلویزیون این کشور اظهارداشت:"عادی‌سازی روابط اسرائیل با سودان همزمان با تصمیم آمریکا مبنی بر حذف خارطوم از لیست کشورهای حامی تروریسم بسیار نزدیک است".روزنامه «اسرائیل هیوم» نزدیک به بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل نیز اعلام کرد که پس از امارات متحده عربی و بحرین، سودان نیز توافق عادی‌سازی روابط با تل‌آویو را امضا می‌کند.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در 19 اکتبر اعلام کرد که"دولت سودان با پرداخت غرامت 335 میلیون دلاری به آمریکایی‌های قربانی تروریسم موافقت کرده است.به محض اینکه این مبلغ پرداخت شود، من سودان را از فهرست دولت‌های حامی تروریسم حذف خواهم کرد".

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

کرونا در ایران؛ خشم شب آمارهای کرونایی به وزیر بهداشتpkhwshhal انداختین تو چاه بی انتها

ابتلای وزیر بهداشت آلمان به ویروس کروناوزیر بهداشت آلمان به ویروس کرونا مبتلا شد. - خبرگزاری آناتولی

ینس اشپان، وزیر بهداشت و درمان آلمان به کرونا مبتلا شد | DW | 21.10.2020این بار قرعه به نام وزیر بهداشت و درمان آلمان افتاد. ینس اشپان پس از دریافت نتیجه تست کرونا خود به قرنطینه خانگی رفت. به‌رغم شرکت اشپان در جلسه هیات دولت آلمان، قرنطینه دیگر اعضای کابینه الزامی تشخیص داده نشده است. هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگنددد نمک

نقدی محترمانه به مواضع اخیر وزیر بهداشتتهران- ایرنا- در ستون درنگ روزنامه ایران آمده است: سعید نمکی را از یک منظر می‌توان بدشانس‌ترین وزیر بهداشت تاریخ جمهوری اسلامی ایران دانست که حوزه مسئولیت او ناخواسته درگیر یک بیماری همه‌گیر جهانی شده آن هم در شرایطی که پیش از آن کشور با تحریم‌های حداکثری امریکا هم روبه‌رو شده بود.

وزیر دفاع ترکیه: همسایگان خود در مدیترانه شرقی و دریای اژه را به مذاکره دعوت می‌کنیم

وزیر دفاع: وارد بازی و توطئه شیطانی آمریکا نخواهیم شدوزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: این آرزو را به دل آمریکایی‌ها خواهیم گذاشت و هیچ‌وقت وارد بازی و توطئه شیطانی آمریکا نخواهیم شد که بخواهند کشورهای منطقه را وارد بازی رقابت تسلیحاتی بکنند؛ چراکه معتقدیم برای امنیت منطقه مضر خواهد بود.

وزیر اطلاعات اسرائیل از نزدیک شدن به روند عادی‌سازی روابط با سودان خبر داد.لاری »، سخن‌گوی وزارت بهداشت، روز سه‌شنبه از شناسایی ۵۰۳۹ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت منتهی به ظهر این روز خبر داد.وزیر بهداشت آلمان به ویروس کرونا مبتلا شد.ینس اشپان و ابتلا به ویروس کرونا بعدازظهر چهارشنبه ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) وزارت بهداشت و درمان آلمان با انتشار بیانیه‌ای خبر از ابتلای ینس اشپان، وزیر این وزارتخانه به ویروس کرونا داد.

22.10. با این حساب مجموع جان‌باختگان کرونایی در کشور به ۳۱ هزار و ۳۴ نفر رسید.2020 اسرائیل/خبرگزاری آناتولی الی کوهن، وزیر اطلاعات اسرائیل٬ در گفت‌وگو با شبکه 13 تلویزیون این کشور اظهارداشت:"عادی‌سازی روابط اسرائیل با سودان همزمان با تصمیم آمریکا مبنی بر حذف خارطوم از لیست کشورهای حامی تروریسم بسیار نزدیک است".2020 برلین/ خبرگزاری آناتولی ینس اشپان، وزیر بهداشت آلمان به ویروس کووید-19 مبتلا شده است. روزنامه «اسرائیل هیوم» نزدیک به بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل نیز اعلام کرد که پس از امارات متحده عربی و بحرین، سودان نیز توافق عادی‌سازی روابط با تل‌آویو را امضا می‌کند. هم‌چنین سخن‌گوی وزارت بهداشت گفت: «استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه‌وبویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال‌وبختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز و استان‌های هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در 19 اکتبر اعلام کرد که"دولت سودان با پرداخت غرامت 335 میلیون دلاری به آمریکایی‌های قربانی تروریسم موافقت کرده است. در گزارشی که سایت"اشپیگل‌آنلاین" در این رابطه منتشر کرده است، آمده که در  جلسات هیات دولت آلمان، برای پیشگیری از ابتلای وزیران به ویروس کرونا، پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود.

به محض اینکه این مبلغ پرداخت شود، من سودان را از فهرست دولت‌های حامی تروریسم حذف خواهم کرد". «محمد فتحی»، سرپرست «دانشگاه علوم پزشکی البرز»، می‌گوید با فوت ۲۷ نفر دیگر طی بیست‌وچهار ساعت مجموع جان‌باختگان این استان به هزار و ۴۷۲ نفر رسیده است. وزیر بهداشت آلمان امروز در نشست هیئت دولت این کشور نیز شرکت کرده بود. گفتنی است در 15 سپتامبر گذشته نمایندگان بحرین و امارات متحده عربی طی مراسمی در کاخ سفید٬‌ توافق‌نامه عادی‌سازی روابط با اسرائيل را امضا کردند. .» «سید محمد جمالیان»، رئیس «دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک»، گفت: «کرونا ظرف ۴۸ ساعت گذشته جان ۴۰ نفر را در استان مرکزی گرفت.