وزیر امور خارجه ترکیه: در ترکیه فضای همبستگی در موضوع فلسطین مطرح است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📌 مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه: از دفاع از آرمان فلسطین به رهبری رئیس جمهورمان و قدرتی که مجلس ملت کبیر ترکیه به ما می‌دهد، هرگز دست برنخواهیم داشت.

- از دفاع از آرمان فلسطین به رهبری رئیس جمهورمان و قدرتی که مجلس ملت کبیر ترکیه به ما می‌دهد، هرگز دست برنخواهیم داشت.

- متاسفانه واکنش جامعه بین‌المللی بار دیگر ضعیف بوده است. انگار در غزه بین ارتش‌ اسرائیل و فلسطین جنگ صورت می‌گیرد که به هر دو طرف فراخوان داده شد. برخی امنیت اسرائیل را بر همه چیز مقدم دانسته و از جرایم جنگی و جنایات علیه بشریت در غزه چشم‌پوشی کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فقط گنده گنده حرف میزنید .... اگه قیمت ورود به اتحادیه اروپا خیانت به مردم فلسطین باشه شماها حتما پرداخت میکنید 🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گذرگاه مرزی ترکیه با ایران بازگشایی شد- اخبار ترکیه و اوراسیا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimگذرگاه مرزی ترکیه با ایران بازگشایی شد استاندار وان ترکیه: گذرگاه مرزی کاپی‌کوی (رازی) از امروز بازگشایی می‌شود شهروندان ایران می‌توانند با ارائه نتیجه منفی آزمایش کرونا با اعتبار حداکثر ۷۲ ساعت وارد ترکیه شوند نیروهای مرزبانی حواسشون به ورود جاسوسان میت ترکیه باشد .فراخوان اشوب و شورش دادند تا اسراییل ننه مرده روحیه بگیره .
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آنکارا: اظهارات وزیر کشور اتریش علیه ترکیه و اردوغان را محکوم می‌کنیمسخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه اظهارات وزیر کشور اتریش علیه کشور و اردوغان را دور از واقعیت دانسته و آن را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سعید محمد در گفت‌و‌گو با آناتولی: موضوعات کاری بین ایران و ترکیه بسیار استسعید محمد در گفت‌و‌گو با آناتولی: موضوعات کاری بین ایران و ترکیه بسیار است سعید محمد، مشاور فرمانده سپاه پاسداران در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی اظهار داشت موضوعات کاری بین ایران و ترکیه زیاد است اما تا به حال کسی متولی به ثمر رساندن آنها نبوده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هفت تروریست پ.ک.ک در مناطق کوهستانی جنوب شرق ترکیه ازپای درآمدندوزارت کشور ترکیه اعلام کرد در عملیات‌ ضد تروریستی نیروهای مسلح کشور در منطقه شرناک-جودی و استان دیاربکر 7 تروریست پ.ک.ک از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی پ ک ک سلاح غرب و همسایگان دشمن ترکیه هست با نابودی این گروه و گرفتن این ابزار از دست دشمنان ترکیه این کشور قدرتمند تر خواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حسین دهقان در گفت‌وگو با آناتولی: ترکیه شریک و رقیب ماستمشاور صنایع دفاعی رهبری ایران و داوطلب کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری در مصاحبه اختصاصی با «آناتولی» گفت ایران و ترکیه شریک و رقیب یکدیگر هستند که این رقابت و همکاری باید متعادل شود. - خبرگزاری آناتولی اعتماد ترکیه با رژیم ایران مرگبار است. inoonbama آیا در این ۴۳ حاکمیت ج.اسلامی ایران نگاه آنها به ترکیه واقعا یک نگاه شریک و رقیب بوده است؟ رژیمی که با حمایت از تروریست‌های پ.ک.ک بر علیه منافع ملی ترکیه گام بر می دارد چگونه می تواند شریک و رقیب تلقی شود؟ ترکیه باید به ماهیت پلید ایران و خطر ان برای منافع ملی خود خوب فکر کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »