وزیر سابق اطلاعات ایران هم نفوذ گسترده موساد در این کشور را تایید کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر سابق اطلاعات ایران هم نفوذ گسترده موساد در ایران را تایید کرد العربيه_فارسى

یونسی با چاپلوس و متملق نامیدن تندروهایی که منبر و تریبون در اختیار دارند، آنها را درگاه نفوذ سیستم‌های اطلاعاتی دیگر کشورها به ایران به شمار آورد و خاطرنشان کرد: «اگر افراد متملق، چاپلوس و افراطی را تعطیل کنیم، دروازه ورود نفوذی‌ها راحت بسته می‌شود، ولی متاسفانه الآن می‌بینیم هرکس شعار تندتری بدهد، اقدام تندتری بکند و عملیات تندتری داشته باشد بیشتر بالا می رود و در کنار اوافرادی هم بالا می آیند. راه نفوذ دشمن این است.

در جریان ترور دانشمندان هسته‌ای، تلویزیون ایران اعترافات «مازیار ابراهیمی» را پخش کرد که بعدها معلوم شد او هیچ نقشی درترورهای مذکور نداشته اما با شکنجه و فشار مجبور به اعتراف شده است.یونسی همچنین به تاثیرگذاری فراقانونی نهادهای اطلاعاتی بر دستگاه‌های تصمیم‌گیر کشور مانند شورای نگهبان اشاره کرد و تصریح کرد: «در مورد شورای نگهبان متاسفانه دو اعترافی که صورت گرفت، باور عمومی را تایید کرد.

صادق لاریجانی که همزمان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فقهای شورای نگهبان هست در دفاع از علی لاریجانی، برادرخود دیگر اعضای شورای نگهبان را متهم کرد که تحت تاثیر گزارش‌های دروغ و جهت‌دار نهادهای امنیتی به رد صلاحیت برادرش درانتخابات ریاست جمهوری اخیر اقدام کرده‌اند. حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات دولت احمدی‌نژاد نیز در یک گفت‌وگوی تلویزیونی تاکید کرد که شورای نگهبان با استناد به گزارشحضوری وی اکبر هاشمی‌رفسنجانی را در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 رد صلاحیت کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر سابق اطلاعات: نفوذ موساد به حدی است که همه مقامات باید نگران جان خود باشند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران: هیچ تصمیمی درباره پاک کردن اطلاعات دوربین‌های آژانس گرفته نشده استسعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران اعلام کرد که تهران هنوز هیچ تصمیم «سلبی یا ایجابی» برای پاک کردن اطلاعات دوربین های نظارتی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از تأسیسات هسته ای ایران نگرفته است. یورو نیوز پای صحبت های جلاد چه میکند؟ خوب نوکری که فقط دادن تمام داشته ها و نتایج بزرگ تلاش دانشمندان هسته ای ایران به اربابانشان که نیست .. بلکه باید همه جوره به آنها در راه نفوذ بیشتر و نابودی مملکت در شرایط سخت کمک کنند ،، اگه کمکشون نکنند اونوقت جطوری میخان برند تو کشورهای غربی زندگی کنند ؟ یورونیوز دوست اخوندهای جنایت کار و از نوادگان هیتلر است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر دفاع اسرائیل: درباره برنامه هسته‌ای ایران اختلافاتی با آمریکا داریمیائیر لاپید، وزیر دفاع اسرائیل روز یکشنبه 27 ژوئن 2021 در رم پایتخت ایتالیا و در گفتگو با همتای آمریکایی خود آنتونی بلینکن نگرانی‌های تل‌آویو درباره اختلافاتتون حل نخواهد شد پاک خواهد شد با شکست و نابودی صهیونیسم جهانی.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیاباته صبح فردا به ایران می‌آید- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimدیاباته صبح فردا به ایران می‌آید استقلال روز چهارشنبه از ساعت ۱۹:۵۰ در اراک و در چارچوب مسابقات لیگ برتر میهمان آلومینیوم خواهد بود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

استعفای نخست وزیر سوئد؛ گفتگوهای ائتلافی آغاز شداستفان لوفون، نخست وزیر سوئد امروز دوشنبه با اعلام استعفای خود، از رئیس پارلمان این کشور خواست تا برای تشکیل دولت جدید تلاش کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر حمل و نقل ترکیه: ظرفیت ماهواره ترکست 5A از نمونه‌های قبلی 30 درصد بیشتر استوزیر حمل و نقل و زیرساخت ترکیه اعلام کرد که ظرفیت ماهواره ترکست 5A حدود 30 درصد بیشتر از ماهواره‌های قبلی ما است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »