وزیر خارجه ایران با رئيس‌جمهور و نخست‌وزیر عراق دیدار کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمد جواد ظریف٬ وزیر امور خارجه ایران در سفری به عراق با برهم صالح٬ رئيس جمهور و مصطفی الکاظمی٬ نخست وزیر این کشور دیدار و گفتگو کرد.

دفتر رسانه‌ای ریاست جمهوری عراق امروز یکشنبه طی‌ بیانیه‌ای اعلام کرد: برهم صالح٬ رئيس جمهور و مصطفی الکاظمی٬ نخست وزیر عراق با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران که به بغداد سفر کرده دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار با تاکید بر لزوم تقویت روابط دوجانبه از حمایت‌های ایران در مبارزه با داعش قدردانی کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر امور خارجه ایران با نخست‌وزیر عراق دیدار کردظریف با نخست‌وزیر عراق دیدار کرد | وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به عراق سفر کرده است با مصطفی_الکاظمی ملاقات کرد ظریف: عراق قادر به ایفای نقش در تامین امنیت خلیج فارس است | ظریف: ایران همواره بر همکاری منطقه ای تاکید داشته و پیشنهادهای مختلفی را برای پیشبرد این همکاری ها مطرح کرده که آخرین مورد آن طرح «صلح هرمز» یا «طرح امید» است که رییس جمهوری ایران مطرح کرده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه بریتانیا: دولت چین حقوق انسانی اویغورها را نقض می‌کندوزیر خارجه بریتانیا: دولت چین حقوق انسانی اویغورها را نقض می‌کند چین می گوید اویغورها در مراکز بازپروری هستند تا از گسترش افراط گرایی مذهبی و افزایش حملات تروریستی جلوگیری شود؛ اما منتقدان می‌گویند هدف از این سیاست نابودی هویت اویغورها است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مقام ارشد پیشین وزارت خارجه آمریکا: روزهای پایانی رژیم سرکوبگر ایران را شاهدیممقام ارشد پیشین وزارت خارجه آمریکا: روزهای پایانی رژیم سرکوبگر ایران را شاهدیم رابرت جوزف معاون پیشین وزارت خارجه آمریکا در امور کنترل تسلیحات و امنیت بین الملل می‌گوید ورشکستگی اقتصادی و فشار تحریم‌ها، رژیم ایران را به روزهای پایانی‌اش رسانده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نشست مطبوعاتی مشترک وزرای خارجه عراق و ایران در بغدادوزیر خارجه عراق با تاکید بر لزوم احترام به حاکمیت این کشور٬ خواهان توسعه روابط متعادل با همه کشورها از رهگذر منافع عراق شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رایزنی ظریف با نخست وزیر عراق در بغدادرایزنی ظریف با نخست وزیر عراق در بغداد محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران دقایقی پیش با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق دیدار و گفتگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در سالروز حملات تروریستی حزب‌الله؛ وزیر خارجه آمریکا: واشنگتن به اعمال فشار حداکثری بر رژیم ایران ادامه می‌دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »