وزیر خارجه آمریکا فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان جهان تبریک گفت

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه آمریکا فرا رسیدن عید قربان را به مسلمانان جهان تبریک گفت مایک پمپئو افزود: «روز عید قربان یادآور روز پایانی مراسم حج است؛ زیارت سالانه در شهر مکه که معمولا میلیون‌ها مسلمان از همه نقاط جهان آن را برگزار می‌کنند.»

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، با انتشار پیامی خطاب به جامعه مسلمانان آمریکا و جهان فرا رسیدن عید قربان را شادباش گفت.

وزیر خارجه آمریکا در این پیام که روز جمعه دهم مرداد ماه با پیام «عبد مبارک» منتشر شد، نوشته است: «عید قربان، زمانی برای شفقت، گشاده‌دستی، و فداکاری است - ارزش‌هایی که از طریق تعهد ابراهیم به خداوند، به نمایش گذاشته شد.» مایک پمپئو افزود: «روز عید قربان یادآور روز پایانی مراسم حج است؛ زیارت سالانه در شهر مکه که معمولا میلیون‌ها مسلمان از همه نقاط جهان آن را برگزار می‌کنند. ما احساس ناامیدی بسیاری از کسانی که امسال قرار بود به زیارت بروند، اما موفق به انجام آن نشدند، را درک می‌کنیم و امیدواریم که فرصت برگزاری مراسم حج برای شما در آینده نزدیک فراهم شود.»

Wishing Muslims around the world Eid Mubarak. May you draw inspiration from the values of empathy, generosity, and compassion. While Eid al-Adha and Hajj will be unusual this year, we hope prospective pilgrims will have the opportunity to perform Hajj in the near future.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو: آمریکا ۹۰ درصد از درآمدهای نفتی رژیم ایران را کاهش داده استمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، به کمیته روابط خارجی سنا گفت دولت ایالات متحده توانسته است در دو سال گذشته ۹۰ درصد از درآمدهای جمهوری اسلامی را که صرف حمایت از تروریسم و فعالیت‌های هسته‌ای می‌شده، قطع کند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا پسر ارشد بشار اسد را تحریم کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآمریکا پسر ارشد بشار اسد را تحریم کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا از تحریم ۱۴ شخص حقیقی و حقوقی مرتبط با دولت سوریه از جمله پسر ارشد رئیس‌جمهور این کشور و لشکر یکم ارتش عربی سوریه خبر داد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا حدود 12 هزار سرباز خود را از آلمان خارج می کندوزیر دفاع آمریکا طی کنفرانس خبری اعلام کرد که بنا به دستور رئیس جمهور این کشور حدود 11900 سرباز آمریکایی از خاک آلمان خارج می‌‌شوند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا پسر بشار اسد را به فهرست تحریم‌های «سزار» علیه سوریه اضافه کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا ۱۲ هزار نیروی نظامی خود را از آلمان خارج می‌کند - BBC News فارسیدونالد ترامپ می‌گوید از آنجا که آلمان به افزایش هزینه‌های نظامی خود توجه نکرده، آمریکا حدود ۱۲ هزار نیروی نظامی خود را که در این کشور مستقر هستند خارج می‌کند. آمریکا خروج این سربازان از خاک آلمان را جابجایی 'استراتژیک' خوانده است. آقای ترامپ بارها از میزان مشارکت مالی کشورهای اروپایی در ناتو انتقاد کرده و خواستار افزایش بودجه نظامی کشورهای اروپایی شده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مایک پمپئو در کنگره آمریکا: جمهوری اسلامی ایران قربانی نیست، یک متخاصم است♦️گزارش تکمیلی| مایک پمپئو در کنگره آمریکا: جمهوری اسلامی ایران قربانی نیست، یک متخاصم است مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا از کارزار فشار حداکثری به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی دولت پرزیدنت ترامپ نام برد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »