وزیر خارجه بریتانیا از گفتگو با همتای فرانسوی درباره ایران خبر داد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

وزیر خارجه بریتانیا از گفتگو با همتای فرانسوی درباره ایران خبر داد وزیر خارجه بریتانیا اعلام کرد که گفت‌و‌گوی سازنده‌ای با همتای فرانسوی خود درباره مسائل مربوط به امنیت و ثبات جهانی، از جمله موضوع ایران، داشته است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

وزیر خارجه بریتانیا اعلام کرد که گفت‌و‌گوی سازنده‌ای با همتای فرانسوی خود درباره مسائل مربوط به امنیت و ثبات جهانی، از جمله موضوع ایران، داشته است.

دامینیک راب، وزیر خارجه بریتانیا، روز دوشنبه ۶ مرداد در یک پیام توئیتری با اعلام این که فرانسه و بریتانیا به همکاری با یکدیگر برای حمایت از ثبات و امنیت جهانی ادامه می‌دهند، اعلام کرد که امروز بحث و گفت‌و‌گوی مهمی با ژان ایو لودریان درباره مسائل مهم برای دو طرف، از جمله ایران، داشته است. وزیر خارجه بریتانیا با وزیر خارجه فرانسه، چند روز پس از سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به لندن، و چهار روز پس از گفت و گو با وزیر خارجه آلمان درباره ایران، صورت گرفت.آقای پمپئو در سخنانی گفت که در مذاکراتش با مقامات بریتانیا به ایران نیز اشاره شده است. او با اشاره به سیاست آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران از موضع قدرت‌های اروپایی در این مورد استقبال کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه اسپانیا: روابط تجاری و اقتصادی کشورمان با ترکیه بسیار خوب استوزیر امور خارجه اسپانیا گفت که روابط تجاری و اقتصادی کشورمان با ترکیه بسیار خوب و سرمایه‌گذاری‌ها شفاف در چارچوب قرارداهای تجاری انجام خواهد گرفت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر آموزش و پرورش: آغاز سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریور قطعی استتهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه با توجه به شرایط ویژه جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا با آمادگی کامل، سال تحصیلی جاری را از ۱۵ شهریورماه امسال آغاز می‌کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

معاون وزیر بهداشت ایران: وضعیت اصلا خوب نیست؛ تهران منبع پخش بیماری به کل کشور استهشدارهای مقامات بهداشتی ایران نسبت به گسترش مجدد ابتلا به کرونا همچنان ادامه دارد و امروز ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت ایران گفته است که 'تقریبا کل کشور وضعیت قرمز دارد' و 'وضعیت اصلا خوب نیست' و تهران را منبع پخش کرونا در کل کشور خواند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پاسداری از بیت‌المال ماموریت اصلی دیوان محاسبات است/ باید قیمت کالا و خدمات را کنترل کنیمبذرپاش در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل و دادستان دیوان محاسبات: *با ما کار سیاسی کردند، ولی من در اینجا کار سیاسی نخواهم کرد *من از همه آنها گذشتم *از حقوق مردم و بیت‌المال کوتاه نمی‌آیم *پای بیت‌المال در میان است و شوخی ندارم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای ۵۴ نفر از داوطلبان دکتری به کرونا/ مهلت خوداظهاری تمام نشده استسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ابتلای ۵۴ نفر از داوطلبان دکتری به کرونا ویروس خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قالیباف: هر چه بود گذشت از امروز عمل شما مهم استتهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه رییس دیوان محاسبات، خطاب به مهرداد بذرپاش گفت: هر چه بود گذشت از امروز عمل شما مهم است مردم براساس عمل شما قضاوت می‌کنند شما در عمل ثابت کنید از فرزندان گام دوم انقلاب هستید.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »