وزیر کشور آلمان: هزاران پناهجو روزانه به اوکراین برمی‌گردند | DW | 29.04.2022

09/02/1401 10:27:00 ب.ظ

بنا بر اعلام نانسی فزر، وزیر کشور آلمان، با وجود ادامه جنگ در اوکراین، هزاران پناهجوی اوکراینی هر روز به کشورشان بازمی‌گردند. آمریکا اعلام کرد، با وجود اظهارات اخیر مسکو فعلا خطر استفاده روسیه از سلاح هسته‌ای وجود ندارد.

بنا بر اعلام نانسی فزر، وزیر کشور آلمان، با وجود ادامه جنگ در اوکراین، هزاران پناهجوی اوکراینی هر روز به کشورشان بازمی‌گردند. آمریکا اعلام کرد، با وجود اظهارات اخیر مسکو فعلا خطر استفاده روسیه از سلاح هسته‌ای وجود ندارد. در حال حاضر روزانه تنها حدود دو هزار پناهنده جدید از اوکراین در آلمان ثبت می‌شود. بنا بر گفته مقامات رسمی، تعداد واقعی پناهجویان البته به طور قابل توجهی بیشتر است چرا که همه پناهندگان به صورت رسمی ثبت نمی‌شوند.

آلمان حملات موشکی اخیر روسیه را"غیر انسانی" خواند در حملات موشکی اخیر روسیه به پایتخت اوکراین، پنج نقطه هدف قرار گرفت. به گفته نهادهای امدادی، حداقل ۱۰ نفر در حملات موشکی اخیر روسیه زخمی شدند. آمریکا: خطر استفاده روسیه از سلاح هسته‌ای وجود ندارد

بنا بر اظهارات این مقام آمریکایی که نامش ذکر نشده است، ایالات متحده هر روز تا جایی که می‌تواند ظرفیت‌های هسته‌ای روسیه را زیر نظر دارد و به این برداشت نرسیده که خطر استفاده روسیه از سلاح‌های اتمی در حال حاضر وجود دارد. همچنین خطری که قلمرو ناتو را تهدید کند نیز شناسایی نشده است. headtopics.com

گفتم این بایدن گوزو از تهدیدهای پوتین میترسه

دقیقا مثل لشکرکشی به مرزهای اوکراین که میگفتن رزمایشه.آلمانی های احمق نمیخوان باور کنن وقت پیشرفتهای صنعتی و پولهایی که خرج صنعت کردن تمامه.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

امام جمعه موقت تهران: در آینده جهان جایی برای صهیویستهای پلید وجود نداردرییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: طبق سنت اسلامی و به همت جبهه مقاومت فراگیر که به نام حاج قاسم این اندیشه جاودانه شده، در سپهر آینده جهان هیچ جایی برای صهیویستهای پلید وجود ندارد.

نگاه به قشر معلم را باید اصلاح کنیم/ هیچ جایی برای رژیم صهیونیستی در جغرافیای آینده بشریت وجود نخواهد داشتخطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: درباره معلم چه باید بگوییم و سخن فراوان است؛ به نظر می‌رسد اگر نگاه به این قشر بزرگ که همه مردم ما وامدارشان هستند، اصلاح کنیم و این نگاه ارتقا پیدا کند آنگاه معیشت و امور جاری و رتبه‌بندی خود به خود انجام می‌شود. گاهی نگاه ما به جامعه معلمان شایسته نیست، اگر کارگران که ستون فقرات اقتصاد کشور هستد باید بگوییم معلمان عمود خیمه آموزش و پرورش در کشور هستند.

پارلمان آلمان با ارسال سلاح سنگین به اوکراین موافقت کرد | DW | 28.04.2022پارلمان آلمان در یک رأی‌گیری، درخواست مشترک احزاب بزرگ در مورد ارسال تسلیحات سنگین به اوکراین را با اکثریتی قاطع پذیرفت. این درخواست با ۵۸۶ رأی مثبت، ۱۰۰ رأی منفی و ۷ رأی ممتنع پذیرفته شد. سلام آفرین⚘🙏😘🌲🌻💕💕 گاه خواری هم میکنن پارلمان آلمان توضیح نداد چرا در عین حال از آغاز جنگ چرا آلمان به بزرگترین خریدار نفت و گاز روسیه تبدیل شده؟؟؟؟

فنلاند برای حمایت از اوکراین هزار و ۹۸۱ بیت‌کوین مصادره شده به ارزش ۷۵ میلیون یورو را می‌فروشدوزیر دارایی فنلاند اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که این کشور «ده‌ها میلیون» یورو به دست آمده از فروش بیت‌کوین مصادره شده را به اوکراین اهدا خواهد کرد.

درخواست بایدن از کنگره برای تصویب کمک ۳۳ میلیاردی به اوکراین | DW | 28.04.2022جو بایدن از کنگره آمریکا خواست با یک بسته مالی کمک‌های جدید به اوکراین به مبلغ ۳۳ میلیارد دلار موافقت کند. حدود دو سوم این مبلغ برای تقویت توان نظامی ارتش اوکراین برای مقابله با تجاوز نظامی روسیه در نظر گرفته شده است. سلام 💕😘🌻🌲🙏❤✌ اگر مردم آمریکا هوشیار باشند نباید پول های خود را بخاطر جنگ در کشور دیگر مصرف کنند.... راستی، این رئیس جمهورِ، یانکیها،وقتی داشته این 'بسته' را برای اوکراین، می بستِ!از'خودش بادی' هم دَررررر...کرده یا،نه؟!🤣😂

بلینکن: اعطای مجوز به روسیه برای همکاری هسته‌ای با ایران برای‌مان «بده بستان» بودوزیر خارجه آمریکا عنوان کرد: اقدامات روسیه برای احیای توافق هسته‌ای با ایران با تحریم‌ها علیه این کشور به دلیل فعالیت‌هایش در اوکراین مغایر نخواهد بود.