وزیر کشور ترکیه: تعداد تروریست‌ها در داخل کشور تقریبا 400 نفر است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور ترکیه: استراتژی خود در مبارزه با تروریسم را تغییر دادیم؛ تعداد تروریست‌ها در داخل کشور تقریبا 400 نفر است

.

سویلو: در چارچوب عملیات «صاعقه» که از 13 ژوئیه آغاز شده و در حال حاضر با 8 هزار و 400 نیروی نظامی در 7 منطقه مختلف ادامه دارد٬ 36 تروریست از پای در آمدند، 56 غار و پناهگاه منهدم و 21 میلیون بوته وزیر کشور ترکیه: در مدیریت بحران مهاجرت در دوره‌ای که بسیاری از کشورها از ترس موج مهاجرت درهای خود را به روی پناهجویان بسته‌اند، ما یک استراتژی انسانی اتخاذ کردیم و امروز با

مهاجرت غیرقانونی به‌طور موفقیت‌آمیز مبارزه می‌کنیم. سال گذشته 468 هزار مهاجر غیرقانونی را دستگیر کردیم. نیروهای گارد ساحلی کشور در طول سال گذشته 4592 مهاجر غیرقانونی را از خطر غرق شدن نجات دادند. در 8 ماه اول سال جاری نیز 8524 نفر را نجات دادند. وزیر کشور ترکیه: اقدام افرادی که امروز عکس عضو یک گروه تروریستی را در ساختمان انجمن وکلای استانبول نصب کردند را به‌شدت محکوم می‌کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار وزیر دفاع ترکیه و وزیر کشور لیبی در آنکاراوزیر دفاع ملی ترکیه و وزیر کشور لیبی در آنکار دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر کشور ترکیه: سه تروریست تحت تعقیب از پای درآمدندوزیر کشور ترکیه: پنج تروریست که یکی در لیست نارنجی و دو تن دیگر آنها در لیست خاکستری قرار داشتند، طی عملیات نیروهای امنیتی کشور در شهرستان کاغیزمان استان کارس از پای_درآمدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۱ هزار و ۲۴۹ نفر رسیدتهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۳۶۹ هزار و ۹۱۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۱ هزار و ۲۴۹ نفر رسیده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه: تاکنون طی عملیات پنجه 320 تروریست از پای درآمده اندوزیر دفاع ترکیه: تاکنون طی عملیات پنجه 320 تروریست از پای درآمده اند وزیر دفاع ملی ترکیه: همه باید بپذیرند که کشورمان تبدیل به بازیگری مهم در عرصه بین‌المللی شده‌ است آکار: ما از حقوق خود در چارچوب مرزهای‌مان حمایت و حفاظت خواهیم کرد حتی یک قطره از آب مرزهایمان را نیز به کسی نخواهیم داد. آکار: بیست و ششمین گشت‌زنی مشترک ترکیه و روسیه در بزرگراه M4 در شمال سوریه به پایان رسید. گشت‌زنی و همکاری مشترکمان با روسیه ادامه خواهد یافت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ترکیه با رئيس شورای عالی دولت لیبی در آنکارا دیدار کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اوضاع تامین نیازهای اساسی و ارزی کشور از زبان همتیرئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه نیازهای اساسی کشور به نحو مطلوبی تامین شده و نیازهای ارزی هم از طریق بانک مرکزی و سامانه نیما در حال تامین است، گفت: علی‌رغم افت درآمدهای حاصل فروش نفت، با کمک صادرکنندگان تامین ارز برای برای کالاهای ضروری و مواد اولیه نیز در جریان است‌.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »