وزیر دفاع آمریکا: آماده‌ایم جنگی که شروع نکردیم را تمام کنیم

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

وزیر دفاع آمریکا: آماده‌ایم جنگی که شروع نکردیم را تمام کنیم العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در گفت‌وگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان، چهارشنبه 8 ژانویه 2020، بیان کرد: «ما به دنبال شروع یک جنگ با ایران نیستیم اما آماده‌ایم که کار را تمام کنیم».اسپر در ادامه افزود: «می‌توانم اطمینان دهم که شواهد ما متقاعدکننده است. واقعیت این است که سلیمانی حین ارتکاب جرم گرفتار شد. فرمانده یک سازمان تروریستی در حال دیدار با فرمانده یک سازمان تروریستی دیگر و انجام هماهنگی و برنامه‌ریزی برای حملات علیه دیپلمات‌ها، نیروها یا مراکز آمریکا بوده‌اند.

وزیر دفاع آمریکا از تبعیت این کشور از قوانین جنگ‌های مسلحانه، در صورتی که «جنگی با ایران دربگیرد»، خبر داد. او با تاکید بر اینکه سربازان آمریکایی از عراق خارج نخواهند شد، در پاسخ به سوالی درباره «یک نامه افشا شده» مبنی بر «خروج نیروهای آمریکایی از عراق» تاکید کرد: «پیش‌نویس یک نامه هیچ اهمیتی ندارد».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یه مشت کس کش جنگ طلب

کس شعر زیاد میگه

منتظریم ولی قبلش برای خودتان تابوت تهیه کنید لطفا

شروع کنید شروع کنید متشکریم

کوس کش تمام کن تمام کن مادرتو گاییدم زنتو گاییدم خارتو گاییدم تمام کن قرمساخ🤬🤬🤬😡😡🤬😡🤬😡👿😈👿😈😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

داداش صلوات بفرست. نصفش هم‌که‌نترکیده یه لیوان ابسرد‌ بخور هیچی نیس به روی خودت نیار

جنگ را شما با ترور اغاز کردید. بسم_الله_الرحمن_الرحيم

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا با همتای کویتی خود و معاون وزیر دفاع عربستان گفت‌وگو کرد🔺وزیر خارجه آمریکا با همتای کویتی خود و معاون وزیر دفاع عربستان گفت‌وگو کرد ⚡️معاون وزیر دفاع عربستان که در راس هیئتی سعودی وارد آمریکا شده است، با مایک پمپئو، وزیرخارجه ایالات متحده دیدار کرد. مایک پمپئو با شیخ صباح همتای کویتی خود نیز گفت‌وگو کرد. اونایی که ۴ روزه تهدید میکنن و پرچم قرمز هوا میکنن آمریکاییها ب ۵۲ هوا کردن براتون اونم ۶ تا و کلی سرباز شما بهتره فکر بخشش باشید که عاقاتون تا چن وقت دیگه میگه لذتی که در بخشش هست در انتقام نیست نوکر هایش را دور خودش جمع کرده؟ که چی؟ کویت و عربستان را هم از لوث وجود نیروهای بزدل و تروریست آمریکا و خانواده های جیره خوار پاک خواهیم کرد. انتقام_سخت_در_راه_است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: گزارش‌ها درباره خروج نیروها از عراق «غیر دقیق» استدر پی انتشار نامه‌ای که نشان می‌داد ائتلاف به رهبری آمریکا برای «احترام به تصمیم پارلمان عراق» نیروهای خود را از این کشور خارج خواهد کرد، وزیر دفاع ایالات متحده گزارش‌های درز کرده را «غیردقیق» خواند. غیر دقیق خواندش مثل تکذیب گرون شدن تو ایرانه:)) برنده اول و تنها برنده اين خروج حكومت اخوندي و گروهاي نيابتيش در عراق هستند. اين به معني واگذاري كامل عراق به حكومت ايران هست. يك خطاي بزرگ استراتژيك كه خطر بزرگي براي خاورميانه و همه دنيا خواهد بود. سياست درست حمايت تمام عيار از مردم عراق و اخراج گروههاي نيابتي ايران ميباشد یک لحظه فکر کردم که عراق به یکی از استانهای ایران تبدیل شده .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا خبر تصمیم خروج نیروهای آمریکایی از عراق را تکذیب کردمارک اسپر وزیر دفاع آمریکا بامداد روز سه شنبه 7 ژانویه اعلام کرد، خبر نامه امضا شده توسط ژنرال IraniansDetestSoleimani بعد از انتقام_سخت حتما تایید میکنه قاسم_سليماني_شهيد ghasem_soleimani IraniansDetestSoleimani جان مادرت پاشید برید ،فردا یهو اینا هم یکیتونو موقع بازدید از پایگاهتون میزنن شر میشه ، حالا خر بیارو باقالی بارکن
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: قصد خروج از عراق را نداریموزیر دفاع آمریکا نامه منتشر شده در رسانه‌ها درباره خروج نیروهای آمریکایی از عراق را غیر صحیح دانست و اعلام کرد: 'واشنگتن هیچ برنامه‌ای برای خروج از عراق ندارد. در حال بررسی نامه مذکور هستیم' .
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ایالات متحده:‌ آمریکا به اماکن فرهنگی ایران حمله نخواهد کردمارک_اسپر، وزیر دفاع آمریکا، تاکید کرد که ارتش آمریکا هرگز با حمله به اماکن فرهنگی ایران، قوانین جنگ‌های مسلحانه را نقض نخواهد کرد.اسپر در پاسخ به این که آیا آمریکا به اماکن_فرهنگی حمله خواهد کرد یا نه گفت:‌ «ما از قوانین جنگ‌های مسلحانه پیروی می‌کنیم.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آمریکا: ما به دنبال جنگ نیستیم اما برای خاتمه دادن به آن آماده‌ایممارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا گفته ایالات متحده به دنبال آغاز جنگ با ایران نیست اما آماده پایان دادن به آن است. او از ایران دعوت کرده که برای کاهش تنش با آمریکا گفتگو کند. آقای اسپر در مورد شواهد منجر به صدور قتل هدفمند قاسم سلیمانی هم گفته که شواهد مستدل و محکمی در این رابطه وجود دارد. زر زیادی نزن مردی بیا خاور میانه سربازاتون در عراق از ترس سرعا نامه دادن عراق که ما داریم میریم بعد شما ها بهشون فشار آوردین که نه باید بمونین که در جواب بهتون گفتن اگه راست میگین خودت بیا اینجا جلو موشکایه ایران بایست چرا مارو جلو میفرستی .همشون دارن فرار میکنند با هر وسیله ای نظامیان عاقل آمریکایی دیگر خود را درگیر رفتار نابخردانه و احمقانه ترامپ قمارباز نخواهند کرد و به ماجراجویی های مقامات کاخ سفید وارد نخواهند شد؟!!! گه خوری
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »