وزیر خارجه سعودى: ثبات اردن از پایه‌‌های رونق منطقه است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر خارجه سعودى: ثبات اردن پایه‌ای برای رونق منطقه است العربية

وزیر خارجه سعودی تاکید کرد که ثبات اردن، پایه اساسی برای رونق، شکوفایی و ثبات کل منطقه است.

وزیر خارجه با اشاره به رهبری حکیمانه ملک عبدالله دوم بن الحسین، پادشاه اردن هاشمی، برای کشورش در زمینه روند اقتصادی و رنسانس توسعه همه‌جانبه در اردن که به گونه‌ای موجب خیر و سعادت اردن شده است، اشاره کرد. گفتنی است که پادشاهی سعودی شامگاه شنبه اعلام كرد، این کشور در كنار پادشاهی اردن ایستاده و از تمام تصمیمات ملک عبدالله پادشاه اردن پشتیبانی می‌كند.یک منبع امنیتی اردن شامگاه شنبه 3 آوریل 2021 اعلام کرد که دو شهروند اردنی به نام‌های «الشریف حسن بن زید» و «باسم ابراهیم عوض الله» به همراه تعدادی دیگر به دلایل امنیتی بازداشت شدند.

منابع مطلع هم به «العربیه» گفتند که تعدادی از محافظان و نزدیکان شاهزاده حمزه بن الحسین، ولی‌عهد سابق اردن در میان بازداشت‌شدگان حضور دارند. شمار بازداشت‌شدگان همچنان رو به افزایش است و تعدادی از چهره‌های نظامی و اجتماعی هم بازداشت شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مشخص شد که دست سعودی تو کار کودتا بوده .موضع گیری برعکس عمل، عادت ال سعود هست.

هر جا رو سعودی بهم میریزه همین حرف رو میزنه

بخاطر رفع شبهه از خودشان در اولین لحظه از ملک عبدالله حمایت کردند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کردوزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کرد آقای بلینکن همچنین با انتشار توئیتی در این رابطه،‌ بر تداوم پشتیبانی آمریکا از اوکراین «در برابر تجاوزهای مستمر روسیه در دونباس و کریمه» تأکید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه اسرائيل: جهان باید مانع دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شودوزیر خارجه اسرائيل: جهان باید مانع دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شود گبی اشکنازی، وزیر خارجه اسرائیل، از کشورهای جهان خواست اطمینان حاصل کنند که ایران «نه امروز و نه در آینده» به سلاح هسته‌ای دست پیدا نخواهد کرد. مشکل اصلی داشتن یا نداشتن سلاح اتمی نیست . مشکل اصلی شعارهای نابودی اسرائیل_امریکاست . اگر بفرض مثال من شاه_ایران باشم و سفارت_اسرائیل_امریکا در تهران باز باشد در آنصورت اگر کل موشکهای اتمی امریکا در ایران بطرف روسیه و چین نشانه رفته باشد بازهم مشکلی هست؟؟؟ البته که نیست . عزیز اسراییل خودت نداری ؟؟؟؟؟ جهان هم در برابر تک تک جنایات حکومت داعشی جمهوری اسلامی سکوت کرده هم در برابر زیاده خواهی هایش،گ برای ساخت سلاح هسته‌ای. مردم ایران فقط خودشون رو دارند و حمایت دولت اسرائیل رو.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفر غیرمنتظره وزیر امور خارجه آمریکا به افغانستان پس از نشست ناتو | DW | 15.04.2021آنتونی بلینکن یک روز پس از نشست ناتو در بروکسل وارد کابل شد. نشست وزرای خارجه و دفاع ناتو به منظور گفت‌وگو پیرامون خروج نیروهای خود از افغانستان برگزار شده بود. بلینکن بر ادامه تعهد آمریکا به افغانستان تاکید کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا در سفری از پیش اعلام نشده وارد افغانستان شدوزیر خارجه آمریکا در سفری از پیش اعلام نشده وارد افغانستان شد وزیر خارجه آمریکا کوشش دارد که به رهبری افغانستان اطمینان دهد که خروج آمریکا از آن کشور به معنی پایان همکاری های ایالات متحده و افغانستان نیست
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه اسرائيل: قطعا جلوی دستیابی ایران به بمب اتمی را می‌گیریموزیر خارجه اسرائيل می‌گوید که تل‌آویو مصم است که اجازه ندهد ایران به تسلیحات اتمی دست‌یابد و حتما جلوی تلاش‌های ایران را می‌گیرد. زااااااارت باش تا صبح دولتت بدمد شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه فقط بلدین مثل سگ پارس کنین.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »